Obywatel Ukrainy dostał o 10 lat niższy wyrok za zabójstwo konkubiny

W sądzie zapadł wyrok w sprawie opisywanego przez nas zabójstwa dokonanego przez obywatela Ukrainy. Ofiarą została jego dotychczasowa partnerka. Wyrok to 15 lat pozbawienia wolności, gdzie najczęściej w takich przypadkach zapadało 20-25 lat, a nawet kara dożywotniego więzienia. Wiemy co wpłynęło na obniżenie wymiaru kary.

Para obywateli Ukrainy mieszkała w Krotoszynie. 5 marca w jednym z wynajmowanych domów rozegrał się dramat. Kobieta mieszkała w Polsce od trzech lat. Podczas pracy w naszym kraju poznała innego obywatela Ukrainy, którego sprowadziła do siebie. Później z powodu agresywnych incydentów postanowiła ograniczyć z nim kontakt.

Kiedy wymyślił zbrodnię, postanowił wejść do miejsca zamieszkania kobiety. Upozorował rzekome połączenie z Ukrainy, które miała odebrać z jego telefonu 49-letnia pokrzywdzona. Mężczyzna wszedł do środka i zadał jej 21 ran kłutych i ciętych. Ciosy zadawał z zamachem i dużą siłą. Nie przeszkadzała mu obecność współlokatorek.

O odnalezieniu ciała poinformował policję właściciel nieruchomości. Domniemany sprawca uciekł zabierając ze sobą torbę i paszport. Nie zdążył nawet umyć rąk od krwi. Na miejscu zbrodni pozostawił nóż o długości 12 centymetrów.

Rozpoczęło się poszukiwanie sprawcy. Mężczyzna po przejściu przez pobliski las napotkał mężczyznę, którego poprosił o zadzwonienie na policję. Przyznał się do zbrodni i wyraził skruchę. I właśnie te elementy znacząco obniżyły wymiar kary. Jednocześnie sędzia nie znalazł motywu, który by usprawiedliwiał zabójstwo kobiety. Oskarżony tłumaczył się, że czuł się zdradzany. W postępowaniu dowodowym nie wykazano jednak by do zdrad dochodziło.

Mycola P. miał świadomość popełnianego czynu. Prokuratura żądała 25 lat więzienia, a obrońca tylko ośmiu.

CZYTAJ  Ford roztrzaskany po kontakcie z renault

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wasyl
4 miesięcy temu

Ukry u nas się rozpadało. Lepiej żyją niż Polacy. Coś tu jest nie tak. Nawet maserati jeżdżą. O Ci kaman

Jojo
4 miesięcy temu

Spakować i odesłać na Ukrainę nich swój wyrok odsiedzi u siebie. Albo karnie na wojenkę. A nie za naszą kasę będziemy go utrzymywać w pierdlu.

Ladacznica proboszcza
4 miesięcy temu

Bo mu wojna na glowe spadla. Czego nie rozumiecie. Tam by musial walczyc z ruskimi a tu swojej babie musial tylko dolozyc. Gdzie my zmierzamy

Qwa dosyć !!!!
4 miesięcy temu

A jak u was z podwyzkami w blokach,za centralne. My ,opłate ogółem co mc , dostalismy wiecej o 55%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wredna Gocha
4 miesięcy temu

Przyznał się do popełnionego czynu morderstwa i wyraził skruche a sąd prawie się poplakal ze wzruszenia i obniżył mu wyrok temat dla potrojnego mordercy Jaworka

Konfederata
4 miesięcy temu

Czas skończyć z gościnnością, ulgami i pobłażaniem. Zrobił przestępstwo, surowy wyrok. Po odsiedzeniu deportacja bez prawa powrotu. W ten pokojowy sposób pozbędziemy się nadmiarowego towarzystwa.

Pan Kleks
4 miesięcy temu

Wszyscy tylko heyt a pomyslcie jak nasi rodacy żyją i się panoszą za granicą

KImi
odpowiada  Pan Kleks
4 miesięcy temu

Tylko nasi za granicą są traktowani na równi z obywatelami danego kraju. A u nas przybysze z UKR mają specjalne traktowanie z widomych powodów. Tylko przypomnę tym co zapomnieli:
Afera podkarpacka i nagrani czołowi politycy jak uprawiają sex z dziećmi itp. Nagrały to Ukraińskie służby i teraz Barany są przez nich szantażowani i dlatego u nas tak wylewnie się traktuje naszych gości. Kto ma wiedzieć to wie. Kwestia czasu i tak to trafi na światło dzienne. Wtedy nasz nie rząd zdąży już zwiać do siebie.

TOM
odpowiada  KImi
4 miesięcy temu

Prawda, na Dark Necie krąży fil jak Kuchciński dyma 12 latkę w burdelu na Podkarpaciu. SBU nagrało tych naszych baranów jak się zabawiali i teraz ich szantażują.

Stop mafii sądowniczej.
odpowiada  TOM
4 miesięcy temu

Jak chcesz to ci zrobię taki fotomontaż że twoja żona już nie spojrzy na ciebie.

...
odpowiada  Stop mafii sądowniczej.
4 miesięcy temu

Przyjdzie czas to to goowno wypłynie i ci fotomontaż wyjdzie bokiem ziom. Jeszcze troszkę, taśmy mają już ruskie 😈

***** ***
odpowiada  Pan Kleks
4 miesięcy temu

Ty Pan kleks . Przyjedź do mnie chętnie dam Ci prace i zobaczysz jak to w Niemczech się panoszymy . Dam Ci 200 euro i wypuszczę nawet na miasto abyś się nachlał i narozrabiał . Zobaczymy jak długo się popanoszysz . Nie pisz może nic na jaki kolwiek temat jak nie masz pojęcia o życiu . Beznadzieja

Krótko i na temat
4 miesięcy temu

Ukrom odpierd*la od tego dobrobytu w Polsce.

Pan Kleks
odpowiada  Krótko i na temat
4 miesięcy temu

W nowych Skalmierzycach Polak zabił polke i co!!!

Marek
odpowiada  Pan Kleks
4 miesięcy temu

I nic poszedł do pierdla na 25 lat.

radzio
4 miesięcy temu

niech odeślą na ukrainkę i niech walczy w obronie kraju a nie za nasze hajsy będziemy go w pierdlu utrzymywać

Bandera won
4 miesięcy temu

Do Putina na wojenke niech spier.ala

Pan Kleks
odpowiada  Bandera won
4 miesięcy temu

Uważaj żebyś ty nie zap

Won
odpowiada  Pan Kleks
4 miesięcy temu

Panie Kleks nie zesraj się…Weź sobie nawet 100 ukruf i ich utrzymuj.Dla mnie oni nie istnieją.Mam ich w doooopie.Tyle w temacie.To nie moja wojenka.

Natalia XD
odpowiada  Won
4 miesięcy temu

Zgadzam się z tobą. To nie nasza wojna – a PISiory próbują nam wmówić, że to nasza wojna. I tak samo to nie są nasi bracia i siostry co też usilnie próbują nam wmówić PISiory. A Pan Kleks może sobie wszystkich ich zabrać do siebie albo z nimi na Ukrainku spadać.

30
0
Napisz co o tym sądziszx