Koncert dla 8-letniego Maksa

Udostępnij
Tweet

Maks ma 8 lat, jasne włosy i duże oczy. Maks ma również… nowotwór. Podstępna neuroblastoma atakuje jego ciało już kolejny raz. Kolejny też raz mały, ale bardzo waleczny ostrowianin potrzebuje naszej pomocy. Zapraszamy na koncert charytatywny z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.

Koncert charytatywny dla Maksa odbędzie się w środę, 26 października, o godzinie 19 na Dużej Scenie Ostrowskiego Centrum Kultury. Dla Maksia i wszystkich, którzy chcą go wesprzeć wystąpi Bogna Kowalska oraz zespół Tacy nie inni. Ze sceny popłynie potężna dawka polskich i światowych przebojów w dwóch odsłonach: lirycznej i rockowej!

Podczas koncertu odbędą się też aukcje charytatywne – na dobre i otwarte serca czekają liczne atrakcyjne fanty (trofea sportowe, sztuka, perełki kolekcjonerskie i inne ciekawostki, których nie da się kupić w sklepie). Wydarzenie poprowadzi Adam Wasiela – właściwy człowiek na właściwym miejscu, jak zawsze w gotowości do pomocy.

Bilety-cegiełki na to wydarzenie można nabyć w Factory Centrum Fitness przy ulicy Kaliskiej oraz ulicy Łąkowej, a także tuż przed rozpoczęciem koncertu w Ostrowskim Centrum Kultury w cenie 30 złotych.

Szpitale, chemioterapia, przerzuty, morfina – tak wygląda teraz życie Maksa. Chłopiec, by przeżyć potrzebuje pilnego leczenia, jednak jego koszt jest ogromny. Do pełnej kwoty wciąż brakuje 500 tys. złotych.

CAŁY DOCHÓD Z CEGIEŁEK ORAZ AUKCJI ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA RATOWANIE ŻYCIA MAKSA!

Wszystkie osoby oraz firmy zaangażowane w pomoc w organizację koncertu działają nieodpłatnie.

Na Siepomaga ma już zebrane 75% kwoty (obecnie: 1,15 mln zł). Do końca pozostało 380 tysięcy złotych. Byłoby mniej gdyby fundacja siepomaga nie pobierała 6% od każdej kwoty.

https://www.siepomaga.pl/zycie-maksia

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx