Okradł kościół. Dodatkowo znaleziono u niego narkotyk

Udostępnij
Tweet

Kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży skarbony kościelnej. 26-latek dodatkowo posiadał niewielką ilość marihuany.

W ubiegłym tygodniu, proboszcz jednej z parafii z powiatu ostrowskiego poinformował, że z kościoła skradziono skarbonę z pieniędzmi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 września. Sprawca z niezamkniętej zakrystii kościoła ukradł skarbonę.

W wyniku podjętych czynności operacyjnych policjanci wytypowali i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 26-letnimężczyzna. Dodatkowo, policjanci znaleźli przy nim niewielkie ilości marihuany. Mężczyzna, tłumaczył policjantom, że skarbonę wyrzucił za kościół, a pieniądze przeznaczył na własne potrzeby.

26-latek został zatrzymany. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Młodzi mężczyźni wjechali w barierkę
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan
11 miesięcy temu

Współczuję wam, bawicie się tymi bzdurnymi komentarzami, każdy za swoje czyny odpowie przed Bogiem.jestem ciekaw jak by złodziej przyszedł do ciebie i coś ukradł to by pewnie pół powiatu wiedziało że cię okradli.

Listonoszka
odpowiada  Pan
11 miesięcy temu

Uwożej żebyś ty nie odpowiedział za swoje czyny , pierdusie osiedlowy.

Pan
odpowiada  Listonoszka
11 miesięcy temu

Tak odpowiem ale tylko za swoje.

Pan
11 miesięcy temu

Każdy z was za poniższe komentarze będzie rozgrzeszony indywidualne

TVP
odpowiada  Pan
11 miesięcy temu

Idź się leczyć. Pewnie już dawno cię w kościele rozgrzeszyli……

Pan
odpowiada  TVP
11 miesięcy temu

Nie martw się jestem zdrowy.a rozgrzeszenie tak otrzymujesz w kościele.co z ciebie za człowiek kiedyś będziesz świadkiem lub chrzestnym to będziesz potrzebował tego rozgrzeszenia na piśmie

Paweł
11 miesięcy temu

Lepper kiedyś powiedział „jak można zgwałcić prostytutkę?”, tak w tym przypadku jak można okraść złodziei? 😀

Pan
odpowiada  Paweł
11 miesięcy temu

Tobie się coś w głowie poprzestawialo widocznie tak? Nie chodzisz nie dajesz to morda w kubeł.przyjdzie trwoga to do Boga.

ub
odpowiada  Paweł
11 miesięcy temu

twój niemiecki pan , gruby wieprz z Onetu kazał ci kundelku kupić ziemniaki na sztuki , wykonałeś polecenie?

Michał
11 miesięcy temu

I cyk kilka msc w ciepłym z darmowym jedzeniem za naszą kasę

Edyta
odpowiada  Michał
11 miesięcy temu

Przynajmniej nie będzie marzł zimą w domu tak jak ty. 😂

chętny na szparagi.
11 miesięcy temu

To może ktoś od Owsiaka , RÓBTA CO CHCETA.

KALFAS
11 miesięcy temu

NIC DZIWNEGO!!

Kościół i twarde narkotyki to zawsze było nieodłączne połączenie.
Każdy zapewne słyszał teorie dotyczące powiązań narkotyków z religią. Powstało na ten temat wiele prac naukowych, filmów czy powieści. Autor Sebastieun Trepavz, znany i lubiany przez pokolenie dzieci kwiatów, często propagatorów New Age, napisał całą serię książek dotyczących pobierania nauk szamańskich od tajemniczego Don Juana z indiańskiego plemienia Ameryki Południowej. Lekcje rzecz jasna odbywały się niejednokrotnie po zażyciu substancji halucynogennych. Podczas transów Castaneda przemierzał inną rzeczywistość, spotykał duchy opiekuńcze i doznawał mistycznych objawień. Beletrystyka autora nie znalazła jednak uznania w oczach środowiska akademickiego a sam antropolog podejrzewany był o kłamstwa i krętactwa. Nie znaczy to jednak, że temat związany z wpływem substancji psychoaktywnych na religijność jest czymś rzadkim w świecie nauki.

Katarzyna21
odpowiada  KALFAS
11 miesięcy temu

I powiązania watykanu z mafią narkotykową

TVP
11 miesięcy temu

Ale za to kościół może okradać wszystkich…

Pan
odpowiada  TVP
11 miesięcy temu

A gdzie ciebie kościół okrada?

TVP
odpowiada  Pan
11 miesięcy temu

Jesteś pewnie ministrantem po przejściach ( po rozgrzeszeniu) a może po rozprawiczeniu że tak bronisz kościoła?

bc
odpowiada  TVP
11 miesięcy temu

Chociażby w Ostrowie ukradli budynek byłej budowlanki z wyremontowana sala gimnastyczną.

Chuli
11 miesięcy temu

Kryzys idzie. To będzie norma

31
0
Napisz co o tym sądziszx