Zmiana prezesa MZGM

29 września 2022 roku Rada Nadzorcza Spółki Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o.o. odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Macieja Zuchowskiego, który pełnił tę funkcję od 4 października ubiegłego roku. Nowym prezesem został Andrzej Mazurek, dotychczasowy zastępca kierownika Działu Eksploatacji w spółce MZGM.

Andrzej Mazurek - prezes MZGM
Andrzej Mazurek – prezes MZGM

Andrzej Mazurek jest absolwentem Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na kierunku: zarządzanie zasobami ludzkimi. Z Miejskim Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej związany jest od 2019 roku. Początkowo był kierownikiem Działu Inwestycji i Remontów, pełnił m.in.: nadzór przy budowie bloków „Dla systematycznych” przy ulicy Klasztornej. Od ubiegłego roku jest zastępcą kierownika Działu Eksploatacji.

Nowy prezes zapowiada m.in.: zmianę struktury organizacyjnej, w tym redukcję stanowisk kierowniczych, kontynuację programów termomodernizacyjnych budynków, pozyskiwanie środków zewnętrznych na ich realizację czy stworzenie tzw. wewnętrznych grup roboczych na potrzeby remontów lokali należących do zasobów MZGM-ów. Mazurek zapowiada także świadczenie usług remontowych czy instalacyjnych dla indywidualnych odbiorców.

Andrzej Mazurek stanowisko prezesa obejmie 5 października 2022 roku.

Marek Karolczak

Prezes Zarządu

Centrum Rozwoju Komunalnego S.A.

Dotychczasowy prezes miał mieć złe relacje ze związkami zawodowymi. Doprowadził do zbyt rozbudowanej kadry kierowniczej i negatywnie oceniono efekty na polu pozyskiwania dotacji na termomodernizacje budynków.

CZYTAJ  Zderzenie dwóch tirów Szczury - Górzno

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wolnościowiec
1 miesiąc temu

Obecnie każde stanowisko w tzw służbie państwowej obsadzanego jest przez pizxxchow lub wujków, ciotek i innych miotów wywodzących się z tego przestępczego ugrupowania.

łowczy
1 miesiąc temu

Dobrze kręci lody…

Zocha
1 miesiąc temu

Był kierownikiem a został zastępcą kierownika ? To jakiś błąd czy awansy w spółkach idą jakiś inaczej ?

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

W tych mzgm co chwilę zmienia się prezesi

CCC
1 miesiąc temu

Odchodzący Prezes odprawę przytuli a nam czynsze i ciepło podwyższą.

Kaśka
1 miesiąc temu

Gratulacje pokaż tym złym i zawistnym ludziom co banaluki piszą na co cię stać Prawda i mądrość zawsze zwycięża powodzenia

Fffffdsd
odpowiada  Kaśka
1 miesiąc temu

Prawda i mądrość??? Te dwa wyrazy bardzo się kłócą z tą sprawą, kto miał do czynienia ten wie

Wiedza
1 miesiąc temu

Gratulacja człowiek odpowiedni uczciwy,odpowiedni na to stanowisko

Emil
odpowiada  Wiedza
1 miesiąc temu

Jaki ??

Urzędnik
1 miesiąc temu

Kiedy następna zmiana prezesa spółki Zieleni Miejskiej

Mieszkaniec
odpowiada  Urzędnik
1 miesiąc temu

Dokładnie kiedy?

franz
1 miesiąc temu

znam tam jednego jegomoscia w tej firmie … ciekawe czy czesie juz porami ze strachu ?? czy znowu bedzie uzywal wazeliny by utrzymac sie na stanowisku :))) ogolnie 85% ludzi jest tam na odeslanie na ławke nr4 w UP

XY
odpowiada  franz
1 miesiąc temu

,, czesie ,, 😂

Rychu
1 miesiąc temu

To ten sam, co łazienkę na Partyzanckiej 5 budował co w bramę wpadła po czasie, I na czas remontu kazał lokatorowi z małymi dziećmi szukać noclegu. No to nieźle bo minął ponad rok a mieszkanie nie ruszone nadal.

29
0
Napisz co o tym sądziszx