Pędził BMW. Miał amfetaminę, ale nie miał uprawnień.

Udostępnij
Tweet

Policjanci z ostrowskiej drogówki zatrzymali 31-latka, który wsiadł za kierownicę auta mimo cofniętych uprawnień. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę. Dodatkowo, policjanci podejrzewali, że kierujący był po działaniem narkotyków, co potwierdziło przeprowadzone badanie testerem.

26 września policjanci ruchu drogowego na jednej z ulic powiatu ostrowskiego zatrzymali pojazd marki BMW, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Kierujący został zatrzymany do kontroli drogowej. Sprawdzenie w policyjnych systemach informatycznych wykazało, że 31-latek z województwa dolnośląskiego ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Policjanci zwrócili uwagę na nienaturalne zachowanie mężczyzny. W trakcie przeszukania znaleźli przy nim woreczek foliowy z zawartością amfetaminy. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierujący może być po działaniem narkotyków, co potwierdziło przeprowadzone badanie testerem, który wskazał wynik pozytywny dla narkotyku amfetamina. Zabezpieczony materiał został przekazany do dalszych badań laboratoryjnych.

31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna odpowie za posiadanie substancji zabronionych, nie uniknie również odpowiedzialności za prowadzenie pojazdu pomimo cofniętych uprawnień. Mężczyźnie została pobrana krew do badań, na jej podstawie zostanie przeprowadzona analiza mająca na celu wyjaśnić czy 31-latek prowadził pojazd pod wpływem narkotyków.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skoczyła z wiaduktu krotoszyńskiego
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pies
11 miesięcy temu

Brawo Krzysztof💪. Chociaż jeden z RD łapie takie tematy😎

FREDI !
11 miesięcy temu

Wyłapać tych wszystkich ćpunów, pewni siebie nie zwracają uwagi na innych,cwaniaki spod ciemniej gwiazdy.

Ladacznica proboszcza
11 miesięcy temu

To na amfetamine trzeba miec jakies uprawnienia? My z proboszczem lecimy bez XDXD

Pedzio
11 miesięcy temu

Kto jest większa fujarka:
kierowca czy jego bawarka?

Wcale .nie to nie dziwi...
11 miesięcy temu

Kolejny okaz pustaka w bmw 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Te sklejki powinny mieć informacje na drzwiach kierowcy WSIADANIE ZA KIEROWNICĘ TEGO POJAZDU PROWADZI DO CAŁKOWITEGO, NIEODWRACALNEGO USZKODZENIA MÓZGU.

Chodzi nosem 👃
11 miesięcy temu

Beta i feta , typowe zachowanie dla Kuli. Prochy go wysuszyły na wiór i mózg mu też zjadły.

A Troja s line
odpowiada  Chodzi nosem 👃
11 miesięcy temu

Z jakiej on ulicy ten kula. Bo ciągle o nim

Prawilniak
odpowiada  A Troja s line
11 miesięcy temu

Z Majdanu, tatusiowi znudziło się ciągłe wyciąganie starego barana z bagna i popadł w ch.j. Nawet szyb w mieszkaniu nie ma za co powstawiać i są pozaklejane folią. Kula to fr..er i konfident, dopy go zjadły.

8
0
Napisz co o tym sądziszx