Toyotą rozbiła inne auto – zdjęcia

W czwartek tuż przed godziną 8 rano doszło do zderzenia dwóch aut na ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wlkp. Kobieta w wieku około 35 lat wyjeżdżała toyotą yaris z bloków przy ulicy Klasztornej. Na łuku drogi nie zauważyła peugeota i wymusiła na nim pierwszeństwo.

Po zderzeniu auta, z uwagi na uszkodzenia, pozostały na środku drogi. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Policja ukarała sprawczynię mandatem karnym.

CZYTAJ  Ruszyła modernizacja schroniska dla zwierząt (ZDJĘCIA)

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
1 miesiąc temu

Baba za kierownicą to wypadek gotowy.

Zorro
1 miesiąc temu

Przecież tam mieszkają „Zaradni”

Zenek
odpowiada  Zorro
1 miesiąc temu

zaradni to biora kredyt albo zarabiają tyle, że budują, kupują własne mieszkanie /dom a tam to mieszkają „znajomi królika” albo biedota dla której zrobiono igrzyska w postaci losowania mieszkań komunalnych. Jedni i drudzy siebie warci, nie docenią niczego bo dostali za darmo mieszkanie, co najwyżej mogą uważać dalej , że „im sie należy” więc po co respektować przepisy ruchu drogowego? tej pani też sie należało pierwszeństwo bo tak uważała, należało się mieszkanie to i nalezy się piewszeństo wyjazdu spod swojego „apartamentu”

Alf
odpowiada  Zenek
1 miesiąc temu

Żal ci dupę ściska? To weź se następny kredyt na co tam chcesz, na zatkanie ryja…

Zenek
odpowiada  Alf
1 miesiąc temu

Ok, tylko niech państwo zwolni mnie z płacenia podatków żebym nie musiał sponsorować tych ,,zaradnych”

Gienek
odpowiada  Zenek
1 miesiąc temu

Ludzie, którzy ,,dostali” tam mieszkania co miesiąc płacą za nie raty. I to w brew pozorom nie są małe kwoty, więc to za darmo trochę mija się z prawdą.

Obserwator
1 miesiąc temu

Może to przypadek ale odnoszę wrażenie że w tego typu kolizjach prawie zawsze winne są panie.

Janek
1 miesiąc temu

Do tych bloczków wprowadzilo sie niezłe towarzystwo to takich fotek bedzie wiecej, okoliczni mieszkancy będą mieli niezla jazdę z „nowymi sasiadami” z tego osiedla, byla to okolica dość spokojna, byla…

Motocyklista
1 miesiąc temu

Istnieje cos takiego jak “zasada ograniczonego zaufania” i stosujac ta zasade wielu kolizji mozna uniknac. Wedlug mnie wina jest wspolna. Nauczylem sie stosowac ta zasade jezdzac motocyklem. Pozdrawiam

Motorniczy haha
odpowiada  Motocyklista
1 miesiąc temu

Ty gościu chyba motocyklem wodnym stosujesz zasadę przepuszczania kogoś kto nie ma pierwszeństwa , a prawo chyba z Leys wyciągłeś.

Kierująca peugeotem!
1 miesiąc temu

Może gdyby się zatrzymała to by mnie widziała. Oglądając przegląd z kamerki pani nawet nie raczyła zatrzymać auta przy znaku „ustąp pierwszeństwa” 🙂 o zaparowanych szybach nie wspomnę.

Last edited 1 miesiąc temu by Kierująca peugeotem!
Fallus Anolymus
1 miesiąc temu

Jak tam można nie zauważyć nadjeżdżającego samochodu?! A no tak.. Baba za kierownicą.

Obywatel
1 miesiąc temu

Na Kościuszki wczoraj miałem podobnie, kobieta wyjeżdżała z podporządkowanej i gdybym nie odbił byłaby kolizja..i jeszcze miała pretensje sądząc po gestylulacji rąk że może jechałem a pas ruchu powinienem być pusty bo królowa wyjeżdża, jeszcze dziecko siedziało obok. Boże widzisz i nie grzmisz, Jesteście nieodpowiedzialne na maksa!!

Last edited 1 miesiąc temu by Obywatel
Apsik!
1 miesiąc temu

Typowa Karyna, prawko za 💋

14
0
Napisz co o tym sądziszx