Zatrzymany w spektakularnej akcji jest podejrzany o współudział w zabójstwie

Znane są szczegóły wczorajszej akcji przeprowadzonej w bloku Komuny Paryskiej 17 w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci CBŚP przeprowadzili spektakularną akcję w związku z zatrzymywaniem groźnego przestępcy. Zatrzymany podejrzany o współudział w zabójstwie niderlandzkiego dziennikarza.

Policjanci CBŚP we współpracy z policją niderlandzką zatrzymali ściganego ENA w związku z podejrzeniem współudziału w zabójstwie dziennikarza w Amsterdamie oraz udziału w zbrojnej grupie przestępczej. Po polskiej stronie sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wlkp., a w działaniach wsparcia udzielili policjanci z KPP w Ostrowie Wlkp. W akcji użyto granat hukowy.

Policjanci z Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej i Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Policji, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, przy wsparciu funkcjonariuszy z Zarządu w Poznaniu CBŚP, zatrzymali 30-letniego mężczyznę ściganego Europejskim Nakazem Aresztowania. Działania przeprowadzono na terenie Ostrowa Wielkopolskiego we współpracy z policją niderlandzką, której funkcjonariusze brali udział w czynnościach z zatrzymanym na terenie Polski. Wsparcia udzielili także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Zatrzymany był ścigany w związku z podejrzeniem współudziału w zabójstwie dziennikarza w lipcu 2021 roku w Amsterdamie oraz o udział w międzynarodowej zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Ponadto w trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę.

Wobec zatrzymanego mężczyzny będzie wszczęta procedura ekstradycyjna do Królestwa Niderlandów, gdzie podejrzany stanie przed wymiarem sprawiedliwości.

CZYTAJ  Dlaczego stoją pod punktami Energi?

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Uk
2 miesięcy temu

Chłop w szoku pewnie był…

Przedstaw się
2 miesięcy temu

Ma szczęście chłop że wyjazd do Holandii. U nas mógłby procesu nie doczekać, często się wieszają w aresztach.

Jjjnnj
2 miesięcy temu

Eksport ostrowskiej patologi. Pewnie patologia i brutalność w domu i później wychodzi brak empatii i brutalność w stosunku do innych. Ostrowskie blokresy

babcia
odpowiada  Jjjnnj
2 miesięcy temu

wychodzą telenowele typu Kiepscy, Lombard i Kryminalni i całe to telewizyjne zbydlęcenie obyczajów .

Hwdp
2 miesięcy temu

W Niderlandach go zaraz wypuszcza

Bankowo
odpowiada  Hwdp
2 miesięcy temu

Człowieku 2 pozostałych w tym kierowca (polak) dostali dożywocie a zabito jednego z największych dziennikarzy śledczych w Nl więc proces jest pokazowy i nikt z tego procesu nie wyjdzie z jakimś idiotycznym małym wyrokiem. Jedno jest pewne te wszystkie patologiczne śmieci co się kreują na spolecznych wariatów marnie kończą jak pokazuje historia wszystkich ostrowskich idiotów o podobnym stylu bycia i życia.

Konfederata.
2 miesięcy temu

Obywatel Polski powinien być sadzony w kraju a nie u Holendrów. Można spreparować dowody w stosunku do cudzoziemca i zamknąć.. Dlaczego te prawo nie dotyczy żołnierzy amerykańskich za przestępstwa w Polsce? Czyżby ich nasze prawo nie obowiązywało? Mamy drugą komunę z prawem.

...
odpowiada  Konfederata.
2 miesięcy temu

a jak tam impreza Kuńfederancji w Sanoku ?

Konsolke mu jeszcze kup.
odpowiada  Konfederata.
2 miesięcy temu

Niech go sobie zabiorą. Nic pożytecznego nie wnosi do społeczeństwa, a jeszcze go by było trzeba utrzymywać.

Andre
odpowiada  Konfederata.
2 miesięcy temu

Przestępstwa dokonano na terenie NL i tam odbywaja sie czynności i sprawa.proste.A propos żołnierzy US,wojsko ma swoje sądy,a żołnierze podlegają właśnie pod nie..

...
odpowiada  Andre
2 miesięcy temu

daj spokój dla Konfederaty zbyt trudne

Gustaw
odpowiada  Konfederata.
1 miesiąc temu

Jak może być sądzony w Polsce skoro popełnił przestępstwo w NL? A tak poza tym, to dla czego mamy go utrzymywać w więzieniu z naszych podatków? Narozrabiał w NL-niech go tam rozliczą, a następnie utrzymują w więzieniu. Ty Konfederata-ile ty masz lat 13? Wypisujesz człowieku kompletne głupoty

Pisior
odpowiada  Konfederata.
1 miesiąc temu

Polska ma w dupie sądzić przestępstwa zagraniczne

ostrow
2 miesięcy temu

ciekawe co to za ciul dał sie złapac tam

...
2 miesięcy temu

Brawo Policja!

Deszcz
odpowiada  ...
2 miesięcy temu

Idź im jeszcze wyliż do kości…

...
odpowiada  Deszcz
2 miesięcy temu

Co? patole żal pupcie ściska, że śmieci idą do pudła?

Bur
odpowiada  Deszcz
2 miesięcy temu

Już po

marekM
odpowiada  ...
2 miesięcy temu

no , a jak tam Jaworek , zabił 3 ludzi i co ?? może policja powinna Jackowskiego zatrudnić jak nie umie go znaleźć , ani żadnych śladów ??

Rumburak
odpowiada  marekM
2 miesięcy temu

Może powinni zatrudnić takiego filozofa jak ty

20
0
Napisz co o tym sądziszx