Zatrzymany w spektakularnej akcji jest podejrzany o współudział w zabójstwie

Udostępnij
Tweet

Znane są szczegóły wczorajszej akcji przeprowadzonej w bloku Komuny Paryskiej 17 w Ostrowie Wielkopolskim. Policjanci CBŚP przeprowadzili spektakularną akcję w związku z zatrzymywaniem groźnego przestępcy. Zatrzymany podejrzany o współudział w zabójstwie niderlandzkiego dziennikarza.

Policjanci CBŚP we współpracy z policją niderlandzką zatrzymali ściganego ENA w związku z podejrzeniem współudziału w zabójstwie dziennikarza w Amsterdamie oraz udziału w zbrojnej grupie przestępczej. Po polskiej stronie sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wlkp., a w działaniach wsparcia udzielili policjanci z KPP w Ostrowie Wlkp. W akcji użyto granat hukowy.

Policjanci z Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Kryminalnej i Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Policji, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, przy wsparciu funkcjonariuszy z Zarządu w Poznaniu CBŚP, zatrzymali 30-letniego mężczyznę ściganego Europejskim Nakazem Aresztowania. Działania przeprowadzono na terenie Ostrowa Wielkopolskiego we współpracy z policją niderlandzką, której funkcjonariusze brali udział w czynnościach z zatrzymanym na terenie Polski. Wsparcia udzielili także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Zatrzymany był ścigany w związku z podejrzeniem współudziału w zabójstwie dziennikarza w lipcu 2021 roku w Amsterdamie oraz o udział w międzynarodowej zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Ponadto w trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę.

Wobec zatrzymanego mężczyzny będzie wszczęta procedura ekstradycyjna do Królestwa Niderlandów, gdzie podejrzany stanie przed wymiarem sprawiedliwości.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PL2050 i PSL ujawnili kandydatów do rady Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Uk
1 rok temu

Chłop w szoku pewnie był…

Przedstaw się
1 rok temu

Ma szczęście chłop że wyjazd do Holandii. U nas mógłby procesu nie doczekać, często się wieszają w aresztach.

Jjjnnj
1 rok temu

Eksport ostrowskiej patologi. Pewnie patologia i brutalność w domu i później wychodzi brak empatii i brutalność w stosunku do innych. Ostrowskie blokresy

babcia
odpowiada  Jjjnnj
1 rok temu

wychodzą telenowele typu Kiepscy, Lombard i Kryminalni i całe to telewizyjne zbydlęcenie obyczajów .

Hwdp
1 rok temu

W Niderlandach go zaraz wypuszcza

Bankowo
odpowiada  Hwdp
1 rok temu

Człowieku 2 pozostałych w tym kierowca (polak) dostali dożywocie a zabito jednego z największych dziennikarzy śledczych w Nl więc proces jest pokazowy i nikt z tego procesu nie wyjdzie z jakimś idiotycznym małym wyrokiem. Jedno jest pewne te wszystkie patologiczne śmieci co się kreują na spolecznych wariatów marnie kończą jak pokazuje historia wszystkich ostrowskich idiotów o podobnym stylu bycia i życia.

Konfederata.
1 rok temu

Obywatel Polski powinien być sadzony w kraju a nie u Holendrów. Można spreparować dowody w stosunku do cudzoziemca i zamknąć.. Dlaczego te prawo nie dotyczy żołnierzy amerykańskich za przestępstwa w Polsce? Czyżby ich nasze prawo nie obowiązywało? Mamy drugą komunę z prawem.

...
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

a jak tam impreza Kuńfederancji w Sanoku ?

Konsolke mu jeszcze kup.
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

Niech go sobie zabiorą. Nic pożytecznego nie wnosi do społeczeństwa, a jeszcze go by było trzeba utrzymywać.

Andre
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

Przestępstwa dokonano na terenie NL i tam odbywaja sie czynności i sprawa.proste.A propos żołnierzy US,wojsko ma swoje sądy,a żołnierze podlegają właśnie pod nie..

...
odpowiada  Andre
1 rok temu

daj spokój dla Konfederaty zbyt trudne

Gustaw
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

Jak może być sądzony w Polsce skoro popełnił przestępstwo w NL? A tak poza tym, to dla czego mamy go utrzymywać w więzieniu z naszych podatków? Narozrabiał w NL-niech go tam rozliczą, a następnie utrzymują w więzieniu. Ty Konfederata-ile ty masz lat 13? Wypisujesz człowieku kompletne głupoty

Pisior
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

Polska ma w dupie sądzić przestępstwa zagraniczne

ostrow
1 rok temu

ciekawe co to za ciul dał sie złapac tam

...
1 rok temu

Brawo Policja!

Deszcz
odpowiada  ...
1 rok temu

Idź im jeszcze wyliż do kości…

...
odpowiada  Deszcz
1 rok temu

Co? patole żal pupcie ściska, że śmieci idą do pudła?

Bur
odpowiada  Deszcz
1 rok temu

Już po

Bartos
odpowiada  ...
1 rok temu

no , a jak tam Jaworek , zabił 3 ludzi i co ?? może policja powinna Jackowskiego zatrudnić jak nie umie go znaleźć , ani żadnych śladów ??

Rumburak
odpowiada  Bartos
1 rok temu

Może powinni zatrudnić takiego filozofa jak ty

20
0
Napisz co o tym sądziszx