Pijany sędzia prowadził mecz

Udostępnij
Tweet

Zachowanie 29-letniego sędziego wzbudziło podejrzenie osób biorących udział w meczu piłkarskim, odbywającym się w Kobylej Górze. Policyjny alkomat wskazał 1.2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do tej skandalicznej sytuacji doszło w Kobylej Górze podczas meczu V ligi grupa III. Lokalny zespół podejmował Astrę Krotoszyn. Kiedy zachowanie sędziego wzbudziło podejrzenia, postanowiono wezwać policję. Zgłaszający zauważyli, że 29-latek z Kalisza zachowywał się nieodpowiednio i faworyzował Zefkę Kobyla Góra.

Interweniujący policjanci poddali arbitra kontroli trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna podejmował czynności zawodowe będąc nietrzeźwym. Alkomat wskazał 0,62 mg na litr alkoholu w wydychanym powietrzu, co daje ponad 1.2 promila.

Sędzia odpowie teraz przed sądem. Poinformowano również Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, który zawiesił mężczyznę w obowiązkach. Instytucja ma 2 tygodnie na podjęcie decyzji.

Mecz zakończył się wygraną lokalnej drużyny, dzięki dwóm strzelonym golom. Drużyna przeciwna żąda anulowania wyniku.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Festiwal rockowy w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan
1 rok temu

Powinni anulować wynik meczu

23za
1 rok temu

Zakaz dożywotni sędziowania

leonek
1 rok temu

Pewnie tak słabo grali, że nie mógł patrzeć na to na trzeźwo.

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

A w Warszawie do izby wytrzeźwień nie trafił sędzia jednego z zawłaszczonych sądów, którego znaleziono kompletnie pijanego na chodniku w centrum miasta. Miał opuszczone do kolan spodnie oraz bieliznę, a także widoczne obrażenia na mózgoczaszce. Nie był w stanie ustać na nogach ale bełkotliwie określił miejsce pobytu do którego na sygnale został odtransportowany.

łutyT

Źrodło or didn’t happen

5
0
Napisz co o tym sądziszx