OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wjechała w elewację sklepu

Wjechała w elewację sklepu

Około północy kobieta jadąca chevroletem lacetti wjechała w elewację punktu handlowego mieszczącego się przy ulicy Witosa w Ostrowie Wielkopolskim.

Co dziwne kobieta odjechała chwilę po uszkodzeniu szklanej witryny oraz drzwi od lokalu. Została jednak zatrzymana przez świadków w rejonie skrzyżowania ulic Ledóchowskiego i Jasnej.

Policjanci przebadali ją na zawartość alkoholu i okazało się, że była trzeźwa. Odpowie za spowodowanie kolizji.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Na terenie Ostrowa działało wojsko. Znamy szczegóły
33 komentarzy
driver
3 lat temu

Do paki babę! Skrajna nieodpowiedzialność! Szczęście że pochwycili sprawczynię! Surowo ukarać potencjalną morderczynię za kółkiem! Chcemy bezpiecznych ulic.

Egzekutor
3 lat temu

Zero tłumaczenia że była w szoku i dlatego uciekła z miejsca wypadku. W szoku to może być po zobaczeniu rachunku za szkody i mandat. Zero litości dla pijaków i piratów drogowych inaczej ta plaga się nie skończy.

Wacław
3 lat temu

No i znowu kobieta i w dodatku trzeźwa, No i co drogie panie jakieś argumenty przeciw?

Ala
odpowiada  Wacław
3 lat temu

Dawno nie ruchałeś, co?

Stary
odpowiada  Ala
3 lat temu

Słabe. Poniżej odpowiedzi są 10/10

BL
odpowiada  Ala
3 lat temu

Czyli można w komentarzach używać wulgaryzmów na tle seksualnym ale jak się o tzw mężczyznach myśli że to imbecyle to ciiii

Świadek
odpowiada  Wacław
3 lat temu

Ja jestem kobietą . Mam prawko od ponad 20 lat i ani jednego mandatu…Choc ciezką nogę też mam. Nie każda kobieta jest taka jak ta Pani więc takie teksty to do gachow co do podrywu bmki rozbijają

Matka
odpowiada  Wacław
3 lat temu

Facet spowoduje wypadek to jest ok. ale jak „baba” to jest o czym gadać , mniej wypadków i kolizji powodują błupie „baby”jak pijani i naćpani faceci

Rozbita szyba
odpowiada  Wacław
3 lat temu

Ehh Jak owych argumentów brakuje to tylko minusy pozostają, to zawsze jakieś samodowartosciowanie, bo nic innego nie pozostaje

Mgr Andrzej Strzelba
odpowiada  Wacław
3 lat temu

Ja bym kobiecie nie dał nawet taczki poprowadzić.

Katarzyna21
odpowiada  Mgr Andrzej Strzelba
3 lat temu

Jeśli ty byś był na taczce to z pewnością nie chciałabym prowadzić

Lividium
odpowiada  Mgr Andrzej Strzelba
3 lat temu

Ty nawet taczki nie posiadasz nie jesteś kompletnym idiotą – paru części ci brakuje

Zuza
odpowiada  Wacław
3 lat temu

Za krótki Wacławie, jakby była pijana, co jest raczej waszą domeną panowie agresorki, to by jeszcze uciekała po całym Ostro i komuś krzywdę zrobiła. A na koniec by zwiała z rozbitego samochodu jak ci odważni z BMW na Raszkowskiej, bo przecież nawaleni panowie kierowcy tak robią. No i w sumie wychodzi na to że lepiej iż to była trzeźwa baba😁. Co tam za krótki Wacku? Jeszcze jakieś argumenty

Marcin
3 lat temu

Bo to zła kobieta była

Marcin
3 lat temu

Bo to zła kobieta była 😂 😂

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Marcin
Ghost
3 lat temu

No i co?

Wizjer
odpowiada  Ghost
3 lat temu

I jajco

Lividium
3 lat temu

Niekontrolowany spadek glikemii dobrze mierzyła tylko szyba w całości

I nie masz szans
3 lat temu

CUKIERNIA!
Głodny nie jesteś sobą.

Reksio
3 lat temu

Artystka bez mózgu.

Piwko dwa
3 lat temu

Czyżby to Pani która kilka lat temu w tamtych okolicach lubiła pobiegać nocą kłócąc się ze wszystkimi dookoła?

33
0
Napisz co o tym sądziszx
×