Eleni na Ostrowskich Dniach Seniora

Udostępnij
Tweet

W październiku świętujemy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych oraz Europejski Dzień Seniora. W Ostrowie Wielkopolskim te święta będziemy obchodzić między innymi śpiewająco! Serdecznie zapraszamy na koncert Eleni w ramach Ostrowskich Dni Seniora.

– Moi Kochani Seniorzy! Serdecznie zapraszam na koncertową odsłonę Ostrowskich Dni Seniora. Na scenie naszej pięknej Areny Ostrów wystąpi dla Was Eleni! Spotkajmy się i zaśpiewajmy razem jej największe przeboje – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego serdecznie zaprasza seniorów na koncert piosenkarki znanej i lubianej Eleni. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 7 października, o godzinie 17 w Arenie Ostrów.

Koszt biletów to symboliczne 10 złotych. Można je zakupić w kasach Ostrowskiego Centrum Kultury oraz na stronie www.biletserwis.pl

Eleni to popularna piosenkarka, która koncertuje od niemal 50 lat. Śpiewa utwory w języku polskim, angielskim i greckim! Debiutancki solowy album Ty – jak niebo, ja – jak obłok” wydała w 1980 roku. Wielokrotnie występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, brała udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz w Good News Festival w Częstochowie. Oprócz występów na większych krajowych scenach, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.

Szczegółowy program Ostrowskich Dni Seniora zdradzimy już wkrótce.

Dni Seniora to zawsze wielkie święto w naszym mieście. Świętujmy zatem!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PL2050 i PSL ujawnili kandydatów do rady Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miejscowy
1 rok temu

Miałem może 10 lat jak miałem okazję być na jej występie w szkole..Miała być moja mama ale zachorowała,mało się pamięta już ale było super..a dziś 50 na karku…i to pokazuje jak ten czas zapier…xd

Dan
1 rok temu

Może Becia by zrobiła bechemocika jakiego dla tych urodzonych w latach 80. Miło by było kopytami trzaskać do Negrala pieśni.

SUZUKI
1 rok temu

Eleni to greczynka dobrze ,że śpiewa bo ma wielu fanów a tragedi jaką doświadczyła w związku z zamordowaniem jej córki uzdolnionej jedynaczki Afrodyty to nikt nie chciał by przeżyć

Alicja
1 rok temu

Super❤👍👍👍

Staś
1 rok temu

Żyjemy we wspaniałym mieście. Inne miasta wprowadzają oszczędności, ograniczają kasę na sport i kulturę. U nas prezydent wypłaca miliony prywatnym spółkom sportowym, organizuje drogie dni seniora, a oszczędzać zamierza przygaszając światła uliczne w nocy i przykręcając ciepło mieszkańcom w nocy. Czy to nie wspaniale? Te prywatne spółki mają miliony na wypłaty dla zagranicznych sportowców, seniorzy obejrzą sobie Eleni, a mieszkańcy w końcu mogą się w nocy cieplej ubrać do spania i jakoś przetrzymają te zimę. A że zapłacą za te ograniczone grzanie dwa razy tyle co w ubiegłym roku? Trudno, mamy wojnę!

Mateusz
odpowiada  Staś
1 rok temu

Zastanów się o czym bredzisz,to ,że należy oszczędzać mówiła niejaką Moskwa ona ma w mieszkaniu17 stopni w nocy ,19 w dzień,za drożyznę energi odpowiada rząd a nie kto inny. Inflacja u nas jest o 100 % wyższa niż w krajach Europy – najwyższa.

Mieszkanka.
odpowiada  Mateusz
1 rok temu

Chyba nie zrozumiałeś co Staś miał na myśli pisząc ten tekst. Naucz się czytać między wierszami a dostrzeżesz ironię i prawdziwy jego zamiar.

Czytelniczka
1 rok temu

A właśnie że nie przebrzmiała. Jej utwory są ponadczasowe a sama Ona ma klasę, bije od niej niesamowite ciepło a do tego zawsze skromna. Zwykły dobry człowiek, a do tego pięknie śpiewa. Pięknie i od serca 💕
Czy na koncert mogą przyjść osoby młodsze niż seniorzy?

???
1 rok temu

Babcia będzie śpiewać dla ludzi w swoim wieku!
Bo ona ma taki rodzaj muzyki że my młodsi nie pójdziemy i nie będziemy słuchać tego śpiewu!
Chyba że jakiś młody odmieniec!
Jej piosenki były modne w latach 80.
A jej fani to jej pokolenie!
Są zespoły co łączą pokolenia i słucha się ich do dziś!
Sorry ale nie ona!

Alicja
odpowiada  ???
1 rok temu

To są piosenki ponadczasowe

Agnieszka.X
odpowiada  ???
1 rok temu

Sorry a czemu nie – ma być Eleni. Ja jestem młoda jeszcze ,mam 40lat i.. jestem fanką ELENI . Nie mogę się zgodzić że modne było kiedyś , do dzisiaj się miło słucha jej piosenek bo ma taką nutkę optymistyczną. Ma wrodzoną klasę i dar ,bije ciepło i udziela się innym ten blask słońca . Wprowadza Pani Eleni aurę specyficzną ,pozytywny nastrój, radość harmonię miłą szczególnie teraz w tym nie łatwym czasie i zawieruch życiowych potrzebne jest pójście na spacer 'po słonecznej stronie życia’. Nie hejtujmy nie narzekamy – pełno dramatów i tragedii mamy tyle na codzien każdego dnia. Pozdrawiam.

Ania
odpowiada  ???
1 rok temu

To też będzie śpiewać dla seniorów , nie musimy młody przychodzić bo to koncert dla seniorów. Jak ty będziesz seniorem będziesz wtedy słuchał (a) piosenek swojej młodości. Proste.

smok
odpowiada  ???
1 rok temu

No, jak dla ciebie to tylko Zenek Martyniuk.

M43
1 rok temu

Dawno temu przebrzmiała diva. Mogła by sobie już darować. 🙁

MAri
odpowiada  M43
1 rok temu

To Ty zaśpiewaj baranie

15
0
Napisz co o tym sądziszx