Przeszedł już 39 operacji. Jest ojcem dwojga dzieci i prosi o pomoc

Łukasz Orłowski ma 36 lat. Jest mężem i ojcem dwojga fantastycznych dzieci: 13-letniej Basi i 6-letniego Wojtka. Dziś zwraca się z prośbą o pomoc.

Choruję od 15 roku życia. Jestem po 39 operacjach głowy (ostatnia miała miejsce rok temu). Okazało się, że muszę mieć kolejną, która miała odbyć się w przyszłym roku. Ze względu na nasilenie się objawów lekarz podjął decyzję, że operacja musi odbyć się jak najszybciej.

Od niemal roku zmagam się z przewlekłym zmęczeniem i sennością. Co utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Najbardziej ubolewam nad tym, że nie jestem wstanie poświęcić swojego czasu żonie i dzieciom.

Na chwilę obecną jestem aktywny zawodowo – póki mogę, mam siłę i jestem na tyle sprawny to pracuję. (Tu chciałbym podziękować mojemu pracodawcy za wyrozumiałość, za podejście, za wszystko!!!)

Po operacji czeka mnie rehabilitacja.

Dodatkowo leki, suplementy, dojazdy, wizyty lekarskie to dodatkowe koszty. Część leków, które przyjmuję nie są refundowane.

Bez Was nie dam rady w tej nierównej walce. Każda złotówka jest na wagę złota.

Choroba pozbawiła mnie pewnych rzeczy ale inne zyskałem. Przez chorobę poznałem wielu wspaniałych ludzi, ujrzałem świat w innej perspektywie. „Dzięki” niej zmieniły się moje priorytety, wiem co jest w życiu najważniejsze – ZDROWIE i oczywiście rodzina.

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za każde wsparcie.

AKTUALIZACJA

Kochani wspaniałe informacje !!!

Pierwsza to:

Operacja będzie zrefundowana !!!

Pozostają koszty leczenia leków i rehabilitacji.

Wierzę, że mogę liczyć na ludzi dobrego serca i pomogą uzbierać mi resztę potrzebnej kwoty tj. 20 000.

Bo tyle jeszcze mi brakuje do pokrycia kosztów. Każda złotówka się liczy. Podejrzewam, że może nie udać się uzbierać tej kwoty, ponieważ… i tu druga dobra wiadomość:

W poniedziałek 26.09.2022 idę do szpitala.

Trzymajcie za mnie kciuki. Dam znać jak będę wiedział dokładny termin operacji. Na pewno będzie to w przyszłym tygodniu ale będę na bieżąco przekazywał informację.

Dziękuję wszystkim za każdą wpłaconą kwotę!!!

Pozdrawiam

https://pomagam.pl/lukaszorlowski

38 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mlm
2 miesięcy temu

Powinna być ta zbiórka zweryfikowana.
Jest wiele osób które potrzebują pomocy, w przypadku tego pana wystarczy sprzedać auta i kasa się znajdzie.
Bardzo słabe zachowanie z jego strony.

emil
2 miesięcy temu

nie rozumiem tych komentarzy,nie podoba Ci sie zbiórka nie wpłacaj i tylea nie głupie pisanie jaki to on bogaty i na co on nie zbiera,nie znacie faceta to się nie udzielajcie

Fffffdsd
2 miesięcy temu

A tak calkiem na serio to co to za choroba i jaka to operacja ? Bo o tym nigdzie ani słowa??

Kierowca busa
2 miesięcy temu

I tak ludzi zniechęca się do pomocy innym przez takie artykuły Ostrów to nie jest niewiadomo jakie duże miasto tu ludzie się znają przynajmniej po dzielnicach ulicach wiedzą co kto ma czym jeździ jak się ubiera i szybko umieją zweryfikować czy kogoś nie stać na 20 tys czy tylko udaje że go nie stać i robi zbiorki

Arek
2 miesięcy temu

Czy portal Ostrów24.tv nie weryfikuje kto naprawdę potrzebuje pomocy a kto próbuje tylko kasę od ludzi wyłudzić tylko publikuje każdego kto zawola zbieram kasę

Porażka.
2 miesięcy temu

A na Facebooku widzę że Pan Łukasz również nie tylko trybuna główna w Ostrowie ale również GP gdzie bilety grubo ponad 100 zł kosztują nie licząc dojazdów itp. Trzeba zbierać na nowe auto i karnet VIP na następny sezon. 😀

Tom
2 miesięcy temu

Komentarze są odzwierciedleniem naszego społeczeństwa!!!
Chłopak mimo choroby jakoś sobie radzi – wnioskuje z komentarzy – to ludziom oczywiście żal tyłki ściska.
Pewnie lepiej jakby nie miał nic – wtedy by było dobrze.
Panie Łukaszu niech nie przejmuje się Pan tymi komentarzami.
Życzę dużo zdrowia 🙂

Www
odpowiada  Tom
2 miesięcy temu

Właśnie gdyby nic nie miał to ludzie pewnie by pomogli a piszesz że „dobrze sobie radzi” to nie pomogą bo nik nie uwierzy w to że nie jest w stanie sam zorganizować tych 20 tyś a może już je ma ale ten fakt ukrywa

Bercik
2 miesięcy temu

Ma tupet , żeby mieć 3 auta i jeszcze żebry w necie. Ludzie węgla nie mają , w zimnych budach siedzą a ten wywijo. Biednemu pomogłem nie raz i pomogę, ale ciepłym kluchom i lalusiom z dobrego domu nigdy. Pewnie jak mu się dobrze wiodło, to z podniesionym czołem chodził i z góry patrzył na biednych. Trochę lat żyję na tym świecie i się poznałem na ludziach. Ludzie w dzisiejszych czasach są nieobliczalni. Przyjaciół się poznaje w biedzie. Nie jeden bogacz mnie w życiu wyrolował z wypłatą. Syty nigdy nie zrozumie głodnego a tym bogaczom to już w d.pach się poprzewracało od tego dobrobytu. Pogonić fury i będzie na operację a do roboty to niech autobusem śmiga. Bez aut idzie żyć, to nie są rzeczy ani artykuły pierwszej potrzeby.

Julka
2 miesięcy temu

Widuję tego Pana prawie codziennie na ulicy Kościuszki. Nie wygląda na biednego. Wręcz przeciwnie. Jestem w posiadaniu jednego samochodu o wartości 3 tys. a Pan Orłowski ma tych samochodów minimum dwa o łącznej wartości znając ceny rynkowe około 30 tys zł. Wydaje mi się, że w takim wypadku powinien Pan zamienić jedno jak nie oba auta na tańsze. Wstyd tak wyciągać od ludzi tak mała kwotę będąc w posiadaniu dóbr o których inni mogą pomarzyć. 39 operacji a po uzbieraniu pewnej kwoty w ciągu jednego dnia już ta operacja jednak będzie refundowana. 39 operacji a Pan się o tym dopiero dowiedział? Słabe takie wyciąganie od ludzi.

Lot
2 miesięcy temu

Do roboty

38
0
Napisz co o tym sądziszx