Przeszedł już 39 operacji. Jest ojcem dwojga dzieci i prosi o pomoc

Udostępnij
Tweet

Łukasz Orłowski ma 36 lat. Jest mężem i ojcem dwojga fantastycznych dzieci: 13-letniej Basi i 6-letniego Wojtka. Dziś zwraca się z prośbą o pomoc.

Choruję od 15 roku życia. Jestem po 39 operacjach głowy (ostatnia miała miejsce rok temu). Okazało się, że muszę mieć kolejną, która miała odbyć się w przyszłym roku. Ze względu na nasilenie się objawów lekarz podjął decyzję, że operacja musi odbyć się jak najszybciej.

Od niemal roku zmagam się z przewlekłym zmęczeniem i sennością. Co utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Najbardziej ubolewam nad tym, że nie jestem wstanie poświęcić swojego czasu żonie i dzieciom.

Na chwilę obecną jestem aktywny zawodowo – póki mogę, mam siłę i jestem na tyle sprawny to pracuję. (Tu chciałbym podziękować mojemu pracodawcy za wyrozumiałość, za podejście, za wszystko!!!)

Po operacji czeka mnie rehabilitacja.

Dodatkowo leki, suplementy, dojazdy, wizyty lekarskie to dodatkowe koszty. Część leków, które przyjmuję nie są refundowane.

Bez Was nie dam rady w tej nierównej walce. Każda złotówka jest na wagę złota.

Choroba pozbawiła mnie pewnych rzeczy ale inne zyskałem. Przez chorobę poznałem wielu wspaniałych ludzi, ujrzałem świat w innej perspektywie. „Dzięki” niej zmieniły się moje priorytety, wiem co jest w życiu najważniejsze – ZDROWIE i oczywiście rodzina.

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za każde wsparcie.

AKTUALIZACJA

Kochani wspaniałe informacje !!!

Pierwsza to:

Operacja będzie zrefundowana !!!

Pozostają koszty leczenia leków i rehabilitacji.

Wierzę, że mogę liczyć na ludzi dobrego serca i pomogą uzbierać mi resztę potrzebnej kwoty tj. 20 000.

Bo tyle jeszcze mi brakuje do pokrycia kosztów. Każda złotówka się liczy. Podejrzewam, że może nie udać się uzbierać tej kwoty, ponieważ… i tu druga dobra wiadomość:

W poniedziałek 26.09.2022 idę do szpitala.

Trzymajcie za mnie kciuki. Dam znać jak będę wiedział dokładny termin operacji. Na pewno będzie to w przyszłym tygodniu ale będę na bieżąco przekazywał informację.

Dziękuję wszystkim za każdą wpłaconą kwotę!!!

Pozdrawiam

https://pomagam.pl/lukaszorlowski

CZYTAJ  Spłonął kurnik (ZDJĘCIA)
POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mlm
1 rok temu

Powinna być ta zbiórka zweryfikowana.
Jest wiele osób które potrzebują pomocy, w przypadku tego pana wystarczy sprzedać auta i kasa się znajdzie.
Bardzo słabe zachowanie z jego strony.

emil
1 rok temu

nie rozumiem tych komentarzy,nie podoba Ci sie zbiórka nie wpłacaj i tylea nie głupie pisanie jaki to on bogaty i na co on nie zbiera,nie znacie faceta to się nie udzielajcie

Fffffdsd
1 rok temu

A tak calkiem na serio to co to za choroba i jaka to operacja ? Bo o tym nigdzie ani słowa??

Zairytowana pustymi ludźmi
odpowiada  Fffffdsd
10 miesięcy temu

Rak mózgu chyba wiadomo że na nerki czy serce albo katar głowy nikomu nie otwierają 🫣 🫣

Kierowca busa
1 rok temu

I tak ludzi zniechęca się do pomocy innym przez takie artykuły Ostrów to nie jest niewiadomo jakie duże miasto tu ludzie się znają przynajmniej po dzielnicach ulicach wiedzą co kto ma czym jeździ jak się ubiera i szybko umieją zweryfikować czy kogoś nie stać na 20 tys czy tylko udaje że go nie stać i robi zbiorki

Arek
1 rok temu

Czy portal Ostrów24.tv nie weryfikuje kto naprawdę potrzebuje pomocy a kto próbuje tylko kasę od ludzi wyłudzić tylko publikuje każdego kto zawola zbieram kasę

39
0
Napisz co o tym sądziszx