Różańcem próbowali zatrzymać Marsz LGBT (ZDJĘCIA i WIDEO)

Podczas II Marszu Równości w Kaliszu doszło do ideologicznego starcia. Z jednej strony odbywał się przemarsz 200-osobowej grupy z tęczowymi emblematami i hasłami o równości i tolerancji. Z drugiej strony stała grupa 22 osób odmawiającymi różaniec. Policjanci odseparowali obie grupy by zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom obu zgromadzeń.

Uczestnicy kaliskiego marszu równości zostali powitani przez ulewny deszcz. To jednak nie wystraszyło zgromadzonych i podążyli w kierunku mety, gdzie znajdowała się duża tęcza. Rzesza policjantów zabezpieczała całą trasę, zapobiegając ewentualnym atakom ze strony przeciwników.

Przy trasie przemarszu pojawiły się osoby modlące, które na transparentach miały hasła:

„Różaniec wynagradzający za grzech sodomii” («zboczenie seksualne polegające na uprawianiu stosunków płciowych ze zwierzętami» – słownik języka polskiego PWN)

Czego LOBBY LGBT CHCE UCZYĆ DZIECI?
– 4-latki MASTURBACJI
– 6-latki WYRAŻANIA ZGODY NA SEKS
– 9-latki PIERWSZYCH DOŚWIADCZEŃ SEKSUALNYCH i ORGAZMU

Na mecie można było wysłuchać zgromadzonych. Obecna była „babcia Kasia” słynąca z ostrych konfrontacji z policjantami w Warszawie. Podczas niedawno marszu w Koninie powiedziała do zgromadzonych, że następnym elementem po oswojeniu obywateli z ludźmi LGBT będzie przeforsowanie praw do małżeństw i adopcji dzieci.

Na końcu uczestnicy zaczęli radośnie tańczyć. W zgromadzeniu wzięli udział również mieszkańcu z powiatu ostrowskiego.

CZYTAJ  Pierwsza ofiara zimy

92 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
paranoja
2 miesięcy temu

To powinno być zakazane i karalne!!! Homoseksualiści są ok, ale nie LGBT+ nieskończoność! Faceci przebrani za baby, chorzy psychicznie ludzie. Jeszcze niedawno było to zakazane. To nie nowoczesność, my się cofamy! Ja nie chodzę po mieście poprzebierana w paradach i nie obnoszę się ze swoją heteroseksualnością, więc proszę o uszanowanie tego. To działa w dwie strony. No i przede wszystkim WARA OD DZIECI!!! ludzie, nie myślcie, że to jest tolerancja czy nowoczesność, zobaczcie w internecie co tak naprawdę tęczowi robią! Oni tego uczą dzieci i obnażają się przed nimi. DAJCIE DZIECIOM CIESZYĆ SIĘ DZIECIŃSTWEM!! pozamykać się w 4 ścianach i tam stroić, ja też swoje sprawy hetero trzymam w 4 ścianach!

MIREK
2 miesięcy temu

Grzech ten jest tak obrzydliwy dla Mnie, który jestem najwyższą i wieczną czystością, że przez ten jeden grzech zniszczyłem pięć miast z wyroku mej boskiej sprawiedliwości (por. Mdr 10,6; Rdz 19,24-25; Iz 13,19; Rz 9,29), która nie mogła go ścierpieć. Tak wstrętny był Mi ten grzech. I nie tylko Mnie, lecz i samym diabłom (których ci nieszczęśni obrali sobie za swych panów). Nie aby czuli odrazę do złego: nie lubią oni dobra, lecz z powodu swej natury, która była naturą anielską, odpycha ich widok tego potwornego grzechu, popełnianego obecnie. Wprawdzie rzucają oni zatrutą strzałę pożądliwości, lecz, gdy dochodzi do samego grzechu, uciekają z powodu, który ci podałem

Dominik
2 miesięcy temu

Po jaka cholere robić takie marsze… Sami robią prowokacje… I prowokują ludzi co są anty

Mieszkanka.
odpowiada  Dominik
2 miesięcy temu

Nie jestem przeciwko tym ludziom, bo rozumiem ich odmienność ale zgadzam się z Tobą. Po co zadrażniać i tak już drażliwy temat. Niech oni sobie będą, niech żyją jak chcą ale po jaka cholerę wychodzą na ulice i prowokują?

Zara mnie coś szczeli
odpowiada  Dominik
2 miesięcy temu

Ehe. Byciem.

Jolanta
2 miesięcy temu

Biedne poranione, pokrzywione dzieci… Chyba tylko jeszcze modlitwa może im pomóc…

Zara mnie coś szczeli
odpowiada  Jolanta
2 miesięcy temu

To nie wątek o ofiarach księży pedo

Olo
2 miesięcy temu

Nie obchodzi mnie co robię homoseksualiści i lesbijki to tylko ich sprawa ,ale ten marsz powinien nazywać się marsz hipokryzji szanuj. Moje prawa. ,ale ja twoich nie muszę no jestem lesbij ja a czy homoseksualista ..lgdt szanujmy się wzajemnie. Wy. Ludzi którzy są „normalni”też postarajcie się szanować. I będzie spokój.

Zara mnie coś szczeli
odpowiada  Olo
2 miesięcy temu

„Nie jestem rasistą, ALE…”

Olek
2 miesięcy temu

Jest takie przysłowie się nie sieje sami się rodza

Zara mnie coś szczeli
odpowiada  Olek
2 miesięcy temu

To nie przysłowie, tylko powiedzenie. Wracaj do szkoły

Andre
2 miesięcy temu

Ale było świetnie,oczywiście nie moglo się obejść bez histeri.Czary,modly,krzyze i rozaniec oczywiście.Brak świadomości i ciemnota..Za rok marsz będzie w Ostrowie..po wielu staraniach wreszcie będziemy u siebie.Na pewno będzie extra.Wybierzemy się z naszym synkiem,będzie miał juz miał 6lat.wow..

POganiacz bydła
2 miesięcy temu

Znowu pokazały się nieletnie brzydkie, chamskie potworki, wyhodowane przez lewactwo i smartfony…. Bez godności, wartości ci sami co na strajku wściekłych wagin.

Zara mnie coś szczeli
odpowiada  POganiacz bydła
2 miesięcy temu

Ale tak ostro o tych babach różańcowych to ty nie pisz

N7ERT
2 miesięcy temu

Po co krzyż. Sierpem i młotem goń tęczową hołotę

Ladacznica proboszcza
odpowiada  N7ERT
2 miesięcy temu

Tak sie bawisz z kolegami pod koldra? Co za fetysz xxx

Aguagu
2 miesięcy temu

A tak nawiasem dużo z Was wyzywa na kościół na różańce, to dlaczego gdy ktoś umiera w waszej rodzinie , biegiem lecicie do kościoła albo wołacie księdza żeby ostatnie namaszczenie zrobił, umarłemu dajecie właśnie różaniec,msze chcecie po co pytam? Zastanówcie się nad sobą nad tym co ważnego obrażacie. Bo to jest straszne.Aż serce krwawi.

Zara mnie coś szczeli
odpowiada  Aguagu
2 miesięcy temu

Nie biegam. Nie namaszczam, Nie daję. U nas są zaszczepieni, więc nie umierają tak często jak u was.

92
0
Napisz co o tym sądziszx