Złapali dilera. Miał sporo marihuany i gotówki

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali na terenie miasta 27-latka podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę o wadze ponad 100 gramów. Najbliższe trzy miesiące mieszkaniec powiatu ostrowskiego spędzi w areszcie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, 31 sierpnia zatrzymali 27-letniego ostrowianina. Mężczyzna posiadał przy sobie ponad 100 gramów marihuany. Znaleziona substancja została sprawdzona testerem narkotykowym, który potwierdził, że jest to marihuana. Ponadto przy mężczyźnie ujawniono gotówkę w kwocie 7500 zł.

Materiały przekazano do Prokuratora Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim, który podjął decyzję o postawieniu zarzutów posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i środków odurzających.

Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
marian
6 miesięcy temu

1000 porcji dilerskich, 500 zł grzywny albo 25 lat Sztumu

Koko
6 miesięcy temu

Ostrowskie konfidenty!!! Najlepszy ziomek roz***al sie, ktory otrzymal wiecej pomocy niz od rodziny!!!!

Ciepłownik
odpowiada  Koko
6 miesięcy temu

Pamiętaj że w razie wpadki najlepszy ziomek się rozpruje, byle tylko nie iść do puchy.

eerrrr
6 miesięcy temu

maryche odebrać a kase typowi oddać bo ją zarobił

Janek
odpowiada  eerrrr
6 miesięcy temu

Niech jeszcze VAT zapłaci i ok

Dominik
6 miesięcy temu

W, jakim po***anym kraju zyjemy marihuana powinna być legalna i handel również… Inflacja duża koszty życia spore trzeba jakoś dorobić a oni aby tylko dojebać maskara

Katarzyna21
odpowiada  Dominik
6 miesięcy temu

gdyby marihuana była legalna -niepotrzebny by był handel nią szybko najedliby się ci zgłodniali w Holandii nie ma dużego popytu na maryśkę

Okoń
odpowiada  Dominik
6 miesięcy temu

Polska jako jeden z nielicznych krajów w europie ma legalna. Nielegalny jest czarny rynek i rekreacja. Zdekryminalizowanie na użytek rekreacyjny załatwiło by sprawę jak w większości krajów cywilizowanych… ale u nas jest inaczej… wystarczy przejechać ulicę górniczą w Ostrowie aby zobaczyć wielkie hałdy węgla który zalega ale żeby go kupić kolego to graniczy z cudem… wiesz czemu? Bo składy musza zarobić taki polski „czarny rynek” (było już z olejem, cukrem, paliwem) Pytanie który gorszy… Jak dla mnie ten który nie daje spać polakom i cierpią już albo będą tej zimy…

kendziak
6 miesięcy temu

I dobrze. Dzięki policji marihuaną nikogo nie zabije

Człowiek blant
odpowiada  kendziak
6 miesięcy temu

Ty de**lu marihuana jeszcze nikogo nie zabiła na twoim miejscu bym patrzył na alkohol i ile osób już zmarło, nie wypowiadaj się głupio skoro nawet nie poswieciles 3 minut by sprawdzic dzialanie marihuany…..

Katarzyna21
odpowiada  kendziak
6 miesięcy temu

uważaj żeby ciebie nie zabiła

Zdzichu
odpowiada  kendziak
6 miesięcy temu

Czytać i uczyć się. To nie boli. A nie powtarzać zasłyszane bzdury. Gandzia jest o wiele bezpieczniejsza niż tak bardzo w Polsce tolerowany alkohol.

Prawo
6 miesięcy temu

Dziwi mnie czemu zawsze biorą gotówkę… ja mam na chacie cały czas 10 a 15 tys zł. To znaczy że co jak bym coś zrobil albo był podejrzany poprzez pomówienia niewinnie to zabrali by mi to?

Katol
odpowiada  Prawo
6 miesięcy temu

10 ,15 tys to ja zawsze przy sobie nosze

Katarzyna21
odpowiada  Prawo
6 miesięcy temu

pewnie tak bo to porąbany kraj kasę cyrka 10 tausen może mieć tylko polityk bo czym zapłaci dziwce a one tylko gotówka

Ytyuba
odpowiada  Prawo
6 miesięcy temu

Tak, biorą gotówkę na poczet przyszłych kar. Do tego bezczelnie ci pomachają tą gotówką przed nosem i powiedzą, że więcej jej nie zobaczysz 👍

Aahsdhdhdh
6 miesięcy temu

Pff nawet 2 ton ekogroszku by za to nie kupił…

Pan
6 miesięcy temu

Brawo i jednego mniej

Wolę żyć spokojnie i na wolności
6 miesięcy temu

3 miesiące w areszcie a potem 2 – 3 latka za posiadanie na karnym. Warto było, tak marnować sobie życie w kryminale? Zobaczysz teraz dilerze twoi kumple się na Ciebie wypną, nikt Ci nawet paczki do więzienia nie wyśle.Tacy są koledzy. Większość z nich niczego nie robi bezinteresownie i dba tylko o swoje cztery litery. Każdy ch.j na swój strój. Osobiście to wolę mieć jednego pewnego przyjaciela niż stu fałszywych dwulicowych kolegów.

Mieszkaniec
odpowiada  Wolę żyć spokojnie i na wolności
6 miesięcy temu

Zgadzam się

Zul
6 miesięcy temu

Ładna kasę. Jestem

22
0
Napisz co o tym sądziszx