Potrącony 12-latek na rowerze

Dzisiaj popołudniu doszło do potrącenia 12-letniego rowerzysty przez kierującą osobowym fiatem. Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zdarzenie miało miejsce we wsi Działosza w gminie Syców. Doszło tam do potrącenia 12-letniego rowerzysty przez 68-letnią kierującą fiatem z powiatu ostrzeszowskiego. Jak wstępnie ustaliła policja, winę za zdarzenie może ponosić chłopiec z jednośladu, ponieważ miał nie zachować ostrożności, kiedy skręcał.

– Prawdopodobnie rowerzysta nie zachował szczególnej ostrożności podczas skręcania w lewo i wjechał przed jadący pojazd, którego kierująca wykonywała manewr wyprzedzania – powiedziała portalowi MojaOlesnica.pl st. asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Stan dziecka jest ciężki. Do szpitala zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja w dalszym ciągu ustala dokładne okoliczności wypadku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mariusz w Masterchef Nastolatki - co dalej?
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daria
1 rok temu

Z biedronki na wylotowej. Jestes zgłoszona na policję. Są kamery. Wjechakas we mnie .

Ghost
1 rok temu

Podobno w RPA mąka jest po 2 zl

Wina Pincetplus
1 rok temu

Jak Brajanek został wychowany przez Janusza, nie nauczyli?

Lol
1 rok temu

Obciążyć kosztami rodziców to następni się zastanowią

Kurier
odpowiada  Lol
1 rok temu

A nad czym tu się chcesz zastanawiać? Nigdy nie miałeś kilkunastu lat? Nigdy nie zrobiłeś nic nieodpowiedzialnego? Żadna szyba nie uległa uszkodzeniu z twoją pomocą? Twoi rodzice zawsze wiedzieli i mieli wpływ na to co robisz? Albo jesteś starą bezdzietną pierdołą, która w dzieciństwie też była pierdołą uczepioną spódnicy matki i o wychowaniu dzieci nie ma bladego pojęcia.
Koszty pokryje oc w życiu prywatnym o którym też pewnie nie słyszałaś czy tam łeś…

POS
odpowiada  Lol
1 rok temu

To prawda. Robią z siebie męczenników, że niby oni ciągle mają problemy bo mają kinderki na utrzymaniu. A co mnie to obchodzi? Każdy ma problemy. Narobili kinderków a teraz płacz bo nie dawają rady wychować i pewnie myśleli że jakoś to będzie. Nie sztuką zrobić a sztuka mądrze wychować. Nie trzeba było się kropić. Trzeba było myśleć wcześniej, zanim się sprowadziło kinderka na świat. Zrobiliśta, to teraz się martwcie sami. Każdy ma problemy a mnie to uj obchodzi ich bymny naklepane. Pewnie tak jak dorosną to wyjadą do Holandii czy Anglii i tyle zostanie zgredzikom po nich. Z obserwacji widzę że chałupy duże pobudowano z wieloma pokojami a dzieci i tak za granicą i co gdzie ich macie? Pół życia żeście na nich robili zgredziki a oni się na was wypieli i na starość jesteście sami. Są takie czasy że każdy dziś dba o własną d.pę i ma gdzieś żeby siedzieć w Ostrówku i robić za grosze. Jak to kiedyś ktoś mądry i doświadczony życiowo powiedział cytuję: Każdy ch.j na swój strój. To powiedzenie sprawdza się od lat. Ostrów miasto samotnych emerytów. Nawet godnie zarobić tu nie dadzą. Brud , smród i ubóstwo i nic się tu nie zmieni, chyba że na gorsze.

Pan
odpowiada  POS
1 rok temu

Piszesz jak pierdoła

Lol
odpowiada  Pan
1 rok temu

Pierdół nie pierdoła ale napisał prawdę

pracodawca
odpowiada  POS
1 rok temu

Skoro nic nie umiesz i nie potrafisz zadbać o siebie to musisz robić za grosze.

Marian
odpowiada  POS
1 rok temu

Ale tępa dzida z ciebie i do tego zazdrościsz pewnie do niczego nie doszedłeś w życiu

Głupich nie sieją...
odpowiada  POS
1 rok temu

Racja! Tak samo te bidusy z kredytem hipotecznym, teraz płacz że nie mogą spłacić i wrak dwudziestoparoletni pod domem hahaha Aby czekać jak komornik im do drzwi zapuka hahaha

To ja.
odpowiada  Lol
1 rok temu

Teraz społeczeństwo nauczyło się że rząd da. Da 500 da wakacje, da na pięć, da i da no qur.a z moich pieniędzy. Jakie rząd ma pieniądze? Nasze. I teraz odnośnie artykułu. Jedzie dziecko to jednak trzeba uważać oceniać ryzyko. Po co problemy. Tak jest mimo się ma rację, ale procedury i kłopoty tyczą kierowcę i rodziców dziecka. Dziecko dorasta i różne mogą być sytuację. Każdy był dzieckiem, przykład po sobie, też byłem urwisem. To taki wiek że się nie wie czy to dobre czy złe zachowanie. Ale my jesteśmy dorośli i to my oceniamy zagrożenie. Widzisz dziecko a nie smartfon to zwolnij.

Lol
odpowiada  To ja.
1 rok temu

Jeden zwolni drugi przypie*li. Pewniej jest nauczyć dziecko podstawowych zasad. Dopóki ich nie pojmie nie może jeździć bez nadzoru

13
0
Napisz co o tym sądziszx