Alarm pożarowy w galerii Ostrovia

Straż pożarna została wezwana do alarmu pożarowego w galerii Ostrovia. Zgłoszenie wpłynęło automatycznie do dyspozytora.

Na miejsce wysłano wozy państwowej i ochotniczej straży pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego. Na miejscu okazało się, że nie ma oznak pożaru.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miki
1 rok temu

Jeszcze bedą jakieś alarmy ??? właśnie sie wybieram od dłuższego czasu do galerii . Nie chiał bym być świadkiem takiej sytuacji …………….

Juzek
1 rok temu

Można łatwo sprawdzić, z którego przycisku został uruchomiony alarm.
Jeśli z przycisku, sygnał idzie bezpośrednio do straży pożarnej. Jeśli była to czujka, to pytanie gdzie, był ktoś od pilnowania centrali. Ma 2 minuty od uruchomienia czujki na to by zatwierdzić alarm, po czym 5 minut bodajże na sprawdzenie miejsca zadziałania czujki. Jeśli nie ma oznak pożaru, kasuje alarm i po sprawie, jeśli jest to albo wciska najbliższy przycisk pożarowy, albo przycisk na centrali.

Pytanie jaka była przyczyna uruchomienia alarmu

Pan
odpowiada  Juzek
1 rok temu

Może ten ktoś miał sraczkę i siedział w kiblu

Janek
1 rok temu

Patusy po rozpoczęciu roku szkolnego poszly powyglupiac sie w galerii…

Lividium
odpowiada  Janek
1 rok temu

Twój Patus też poszedł ??do galerii

Janek
odpowiada  Lividium
1 rok temu

Moj nie musi szukac rozrywki typu wlacze alarm w galerii , zna rozsadniejsze zajecia i nie jest patusem rodziców ktorzy chlaja wódę dzięki 500plus a dziecior robi co chce – zmarnowane pieniadze, patogia rodzi patologię

Tata
odpowiada  Janek
1 rok temu

Wszystko zależy od tego jak kto wychowa dziecko. Czy mądrze czy źle. Patologi w to nie mieszaj. Ja sam pochodzę z patologicznej rodziny i kocham swojego synka, nie chcę aby cierpiał w dzieciństwie tak jak ja. Wychowuję go mądrze, ale nie rozpieszczam i dużo z nim rozmawiam, pomagam mu rozwiązywać problemy i daję mu dobre rady. Rodzic powinien świecić przykładem dla dziecka i być najlepszym przyjacielem, bo potem takie dziecko odtrącane na każdym kroku wychowuje ulica , dochodzi do tego alkohol, narkotyki i problemy gotowe. Nie miałem dobrych wzorców w życiu, ale nigdy nie zostawię w potrzebie mojego dziecka, sam jestem bardzo znerwicowany, ale wiem, że jeżeli ja nie wychowam dobrze synka , to na pewno nie zrobi tego szkoła ani nikt inny. Po prostu nie chcę żeby cierpiał w życiu tak jak ja. Niektórzy rodzice hodują swoje dzieci, zamiast je wychowywać a nie na tym to polega. Jak ktoś ma głupotę wrodzoną to nie ma dla niego ratunku, jeśli nabytą to może jeszcze zmądrzeć w życiu i wyjść na ludzi. Nie wolno przekreślać ludzi , każdy powinien mieć szansę na poprawę swojego życia. Wiem to z własnego doświadczenia. Rodziców się nie wybiera i nie wina w tym dzieci, że ich wychowują psychopaci.

Pan
odpowiada  Tata
1 rok temu

Bardzo mądre słowa.

Lividium
odpowiada  Janek
1 rok temu

Mój to kto ? i nikt ci nie dał przyzwolenia żeby kogokolwiek opisywać od patusów po takim wpisie aż trudno uwierzyć że plemnik twojego ojca wygrał i jesteś

Jestem szczęśliwy w życiu 😁
odpowiada  Lividium
1 rok temu

Po jego wpisie widać, że sam jest niedowartościowanym patusem. Jak ktoś ma się dobrze w życiu, to nikogo nie obraża od patusów itp.

Inspektor ppoż
1 rok temu

Nikt nad centralą ppoz nie panuje ?

Lividium
odpowiada  Inspektor ppoż
1 rok temu

Po co pilnować centralki jak można bajerzyć z dziewczynami z butików

śpioch
odpowiada  Inspektor ppoż
1 rok temu

Wystarczy, że jakiś brajanek uruchomił alarm ppoż za pomocą rozmieszczonych po całej galerii punktów systemu ppoż…

13
0
Napisz co o tym sądziszx