Policjant przewrócił się na motocyklu. Zachował się jak prawdziwy facet

Udostępnij
Tweet

Około godziny 12 funkcjonariusz będący poza służbą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi nie wziął pod dostateczną uwagę rozsypanego piasku i zaliczył uślizg na motocyklu marki barton. Motocyklista powiadomił przełożonych i poczekał na rozliczenie.

26-latek z ostrowskiej komendy jak prawdziwy facet przyjął sytuację na klatę. Niemalże tylko się otrzepał i podjął męską decyzję o niewzywaniu karetki, w odróżnieniu od niektórych funkcjonariuszy, którzy przy małych kolizjach korzystali z prawa do pełnopłatnego (dla policjantów) zwolnienia lekarskiego.

Funkcjonariusze z ostrowskiej drogówki pouczyli funkcjonariusza za spowodowane zdarzenie. 26-latek był trzeźwy. Do zdarzenia doszło na ulicy Okopowej w Ostrowie Wlkp.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Jeden ze zmarłych policjantów pochodził z sąsiedniego powiatu
Subskrybuj
Powiadom o

47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
GOLD WING
1 rok temu

Trzeba było przewidzieć sytuację na drodze każdy policjant by to powiedział i wlepił mandat tylko jakoś ten policjant nie przewidzial

zomo
1 rok temu

wezwał policjant policjanta i jeszcze dostanie odszkodowanie

123
1 rok temu

Teraz wiemy kto hałasuje po nocach. Policja!

Kamilka
1 rok temu

nikomu nic się nie stało , kolizji nie było to po co ten motorek tam leży i ruch drogowy utrudnia innym uczestnikom , to chyba jest wykroczenie .

Skinhead
1 rok temu

Brawa dla Pana Policjanta. Pewnie to ten jeden z niewielu, który jest w Policji z powołania a nie z przypadku. Pozdrawiam dobrych policjantów a Ci źli to niech się sami wypałują. 😉

Xd
1 rok temu

Napewno spał jak jechał

FREDI !
1 rok temu

Nie no bohater
Jak on mnie teraz zaimponował
Jprd

Ool
1 rok temu

Po co ich wzywał skoro nikomu nie nie zrobił. I z nikim nie miał zdarzenia. Żal

Przedstaw się
odpowiada  Ool
1 rok temu

Pewnie w szkole zbierał pochwały do dzienniczka od pani i mu zostało. (tak wiem zaraz się zlecą że nie ma już od dawna dzienniczków:)

Ostrowiak
odpowiada  Ool
1 rok temu

Bo pod kopułą pusto ….

ostrow
1 rok temu

Funkcjonariusze z ostrowskiej drogówki pouczyli funkcjonariusza A NORMALNY OBYWATEL DOSTAŁ BY MANDAT taka sprawiedliwość

Kowalski
odpowiada  ostrow
1 rok temu

Racja

Adi
1 rok temu

A wiecie skąd ten piasek? Spójrzcie na kratkę ściekową. To właśnie piasek, który wypłynął wraz z wodą podczas ostatniej ulewy. A mądry pan z Wodkanu twierdzi, że studzienki poczyszczone. Ten piasek to z kilku zim jest panie kłamco z Wodkanu!

Do Adi
odpowiada  Adi
1 rok temu

Zgadza się. W całym mieście tak jest. Widać jak miasto dba o porządek,o samych studzienkach nie wspomnę. Nie widziałem jeszcze żeby WODKAN czyścił studzienki i chyba nie zobaczę.

47
0
Napisz co o tym sądziszx