Dwie nieprzytomne 15-latki na Piaskach. Sprawa trafi do sądu

Noc z soboty na niedzielę musiała upłynąć pod znakiem „dobrej zabawy” dla dwóch 15-latek. W niedzielę po godzinie 7 rano służby ratunkowe zostały poinformowane o ich „głębokim” śnie.

Na miejsce przyjechali medycy, którzy potwierdzili dwie młode dziewczyny z zachowanymi funkcjami życiowymi. Nie stwierdzili potrzeby hospitalizowania nastolatek.

Policjanci po dobudzeniu ich przekazali dziewczęta rodzicom. Wyczuwali od nastolatek woń alkoholu. Teraz czeka je przesłuchanie w obecności rodzica i opowiedzenie o okolicznościach zdarzenia. Przypominamy, że niezgodne z prawem jest podawanie alkoholu nieletnim. Po zgromadzeniu informacji akta zostaną przekazane do sądu rodzinnego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tak prezentuje się pływalnia w Odolanowie!
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Walo
1 rok temu

Jak taki numer oddalają w wieku 15 lat to w wieku 18 pewnie zaczną pracę w apartamentach w Ostrowie jako kurtyzany

Janek
odpowiada  Walo
1 rok temu

W wieku 18 lat to będą galę robic w bramie za jabola i szluga… Poziom kurtyzan jest dla nich nieosiągalny.

Mruk
1 rok temu

Wychowanie bezstresowe i bez żadnych obowiązków i jeszcze za wzór i bozyszcze nastolatek V Gabor i oto skutki a będzie jeszcze gorzej

Xxx
odpowiada  Mruk
1 rok temu

Ale co do tego ma gabor? XD bo teraz nie rozumiem tego XD

Weronika
1 rok temu

Skoro piętnastki zachowuje się jak osiemnastki albo lepiej ustalić dorosłość i odpowiedzialność za siebie od 15 roku życia i koniec skoro rodzice już nie panuja nad ich zachowaniem od picia alkoholu szwedania się po mieście całe noce wyzywajacych ubiorow do nazwijmy to dość śmiałych i dorosłych jak na ich wiek kontaktów z chłopakami

Arek
1 rok temu

Niech nikt nie udaje głupiego bo to aż śmieszne jest wiele sposobów dostępu do alkoholu przez nieletnich od kradzieży z domu rodzicom z barku po kradzież w sklepie starszy kolega za piwo kupi lub druga flaszkę itp do oczywiście nawnej lub pazernej osoby co alkohol sprzeda służby powinny się skupić na ich rodzicach dlaczego dopuszczają do przebywania przez całą nic nieletnich córek czy próbowali ich szukać

Mmm
1 rok temu

Gdzie byli rodzice tych dzieci tak dzieci może też chlali w innym miejscu w mieście skoro tyle godzin nikt z nich nie zainteresował się co się z nimi dzieje

Bianco
1 rok temu

Wiosną 1987 miałem 15 lat i z kolegą kupowaliśmy w piątki na Rynku wino ziołowe Bianco po czym udawaliśmy się na Aleje Słowackiego gdzie były pustostany i tam chlaliśmy na spółkę całą butelkę. Następnie gdy była już faza chodziliśmy wesoło po mieście. Niedobrze mi było po tym winie tak że po kilku takich piątkach zapamiętałem ten wstrętny smak i aż do dzisiaj mdli na wspomnienie. Wino trzeba pić ot lampkę dziennie to wtedy ok.

Ostrowianka
1 rok temu

Kto sprzedaje alkohol młodym ,kolejne młode osoby pijane na Piaskach w tym wieku i że rodzice na to na nie reagują ale wychowanie bezstresowe ,còż pokolenie smakoszy alkoholu i młodzi alkoholicy rosną.

Ostrowianka
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Dzieciaki pijane na izbę wytrzeźwień może to miejsce i to co tam zobaczą da im do myślenia a za pobyt w tym miejscu obciążyć rodzicòw a za karę obciążyć za wybryki pijackie młodych może to coś da.

23
0
Napisz co o tym sądziszx