Policja pomogła kobiecie lekkich obyczajów w potrzebie

Udostępnij
Tweet

Tajemnicą Poliszynela jest, że w Ostrowie Wielkopolskim funkcjonują panie świadczące usługi seksualne. Kiedyś działały w Ostrowie „domy publiczne”, a dziś we wnętrzach dyskretnych apartamentów panie spełniają fantazje klientów. Jeden z nich jednak przesadził.

Zazwyczaj „usługę” wykupuje się na określony czas. Najkrótszy to 15 minut, następnie pół godziny, godzinę, a dla bardziej potrzebujących można mieć panią na wyłączność na całą noc. Opłata wtedy wynosi około 2 tysięcy złotych.

Przed godziną 6.30 w niedzielny poranek pani po wykonaniu usługi seksualnej musiała poprosić o pomoc policjantów. Tu ciekawostką jest, że nie miała swojego alfonsa. Okazało się, że w jednym z apartamentów przy ulicy Kościuszki w Ostrowie Wlkp. klient nie chce opuścić apartamentu. Najwyraźniej bardzo mu się spodobało.

Ponieważ czas to pieniądz, gościnność została zakończona zgodnie z wykupionym czasem. Wtedy zainterweniowali policjanci, którzy na podstawie przepisu „o naruszeniu miru domowego” nakazali mężczyźnie opuszczenie lokum. Przy okazji mogli popodziwiać wdzięki pani i obejrzeć nowy apartament od środka.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

156 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Każdy człowiek ma prawo wyboru i nie powinien być osądzana czy traktowany jako gorsza kategoria człowieka, ze względu na wykonywaną przez siebie profesję. Nie zawsze pobudki takiej decyzji są nam znane, nie zawsze są też wolnym wyborem tego człowieka.
Niewiele zmieniło się więc od czasów, o których opowiada Ewangelia, kiedy to ludzie chcieli ukamienować Magdalenę za nierząd. Jednak Jezus na to nie pozwolił i nie potępił…
W Ewangelii Filipa Maria przedstawiana jest jako symbol mądrości. W niej to znajduje się cytat:
„ A towarzyszką Zbawiciela jest Maria Magdalena. A Chrystus miłował ją bardziej od innych uczniów i całował ją często w usta. Pozostali byli tym zgorszeni i okazywali niezadowolenie. Mówili doń: Dlaczego miłujesz ją bardziej niż nas? Zbawiciel odpowiadał im mówiąc: Dlaczego nie miłuję was tak jak ją? „
Zatem miłe panie wykonujące ten zawód.  A czy nieuczciwy sprzedawca patrząc w lustro ma jakieś skrupuły, czy policjant z drogówki biorąc łapówkę jest lepszy? czy taksiarz oszukując klienta ? czy lekarz biorąc łapówkę (wziątek) może sobie w oczy spojrzeć ? Co jest gorsze okradanie drugiego człowieka ,czy uczciwe sprzedawanie własnego ciała ? Pruderyjna drobnomieszczańska polska i tak tego nie zrozumie -grunt to iść do kościoła w niedzielę ,a potem to już można wszystko- uchlać się ,obmówić, ukraść.

Adi
1 rok temu

Tak to jest jak się ma dwie lewe ręce do roboty i brak perspektyw. Wolą wypiąć za parę złotych zużyte doopsko w pakiecie z rozklepaną kuciapą jak niedzielny schabowy. Od takich szmat niżej w ludzkiej hierarchii są tylko przestępcy i menele.

Karol
odpowiada  Adi
1 rok temu

I pewnie dlatego mieszkają w nowych apartamentach, jeżdżą dobrymi autami i sącząc dobre drinki. A ty nadal u mamy na obiad czekasz?

Lola
odpowiada  Adi
1 rok temu

Takie panie są bardziej inteligentne niż ty . Taka praca to ich wybór. Każdy ma prawo do wyboru. Może ty masz styczność ze zużytym dupskiem irozklepaną kuciapą u siebie w domu. Takie dziewczyny są mądre,zadbane i ładniejsze niż wasze dziewczyny i żony. Dlatego właśnie są.

Lola
1 rok temu

Zajmujcie się swoimi facetami lepiej to może nie będą latać do innych. Proszę jak jeb…ie

Lola
1 rok temu

Chociaż ruchacz zawsze będzie ruchaczem

Lola
1 rok temu

Zajmujcie się swoimi facetami lepiej to może nie będą latać do innych. Proste jak jedna….e

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
odpowiada  Lola
1 rok temu

Bywają takie dni, kiedy takie wizyty zastępują słońce. Niebo pokrywa ziemię jak smutna misa cynowa, wszędzie jest szaro i wilgotno, więc nie chce się pozostawać w piekielnie beznadziejnym  domu. Najlepiej wtedy wyjść i zapalić lampę życzliwą pod kolorowym abażurem, przysunąć do niej fotel i sięgnąć po  piękną kobietę która jest obok. Wybrać trzeba jedną z tych, co pisane były w czas pogody przez pogodnego duchem szamana.

Namiętny Zbychu

Pięknie napisane! Sama prawda.

156
0
Napisz co o tym sądziszx