Policja pomogła kobiecie lekkich obyczajów w potrzebie

Tajemnicą Poliszynela jest, że w Ostrowie Wielkopolskim funkcjonują panie świadczące usługi seksualne. Kiedyś działały w Ostrowie „domy publiczne”, a dziś we wnętrzach dyskretnych apartamentów panie spełniają fantazje klientów. Jeden z nich jednak przesadził.

Zazwyczaj „usługę” wykupuje się na określony czas. Najkrótszy to 15 minut, następnie pół godziny, godzinę, a dla bardziej potrzebujących można mieć panią na wyłączność na całą noc. Opłata wtedy wynosi około 2 tysięcy złotych.

Przed godziną 6.30 w niedzielny poranek pani po wykonaniu usługi seksualnej musiała poprosić o pomoc policjantów. Tu ciekawostką jest, że nie miała swojego alfonsa. Okazało się, że w jednym z apartamentów przy ulicy Kościuszki w Ostrowie Wlkp. klient nie chce opuścić apartamentu. Najwyraźniej bardzo mu się spodobało.

Ponieważ czas to pieniądz, gościnność została zakończona zgodnie z wykupionym czasem. Wtedy zainterweniowali policjanci, którzy na podstawie przepisu „o naruszeniu miru domowego” nakazali mężczyźnie opuszczenie lokum. Przy okazji mogli popodziwiać wdzięki pani i obejrzeć nowy apartament od środka.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wydarzenia weekendowe - rozpiska
Subskrybuj
Powiadom o

156 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rudy podglądacz
1 rok temu

po interwencji mieli ponoć ręczną robotę na Odolanowskiej tak chłopaki gadali

POganiacz bydła
1 rok temu

Do burdelu to przyjadą za 5 minut a do łapania d*bili którzy wieczorami i w nocy urządzają wyścigi po mieście to nie ma nikogo.

Patologia społeczna
odpowiada  POganiacz bydła
1 rok temu

Straszne nie że przyjechali na interwencję bo jakiś pojeb nie chciał wyjść. Jakby przyjechali na takie samo zgłoszenie do ciebie to by było okej nie?

Przedstaw się
1 rok temu

Eh te clickbaitowe tytuły, nabrałem się. Myślałem że pomagali posłance znanej ze swobodnego nonszalanckiego komunistycznego podejścia do ekonomii, finansów publicznych, zamiłowania do mataczenia i szastania nie swoją kasą. Tymczasem rzecz dotyczy lekkich obyczajów w dawnym tradycyjnym znaczeniu, dałem się nabrać:) Dobrze że klienta usunęli, panie o akurat tego typu lekkości obyczajów są bardzo potrzebne, spełniają ważną funkcję społeczną. Przy okazji uczciwie zarabiają na życie. Miłej niedzieli życzę.

Niewierzący
1 rok temu

Może dokładniejszy adres?

Vacik
odpowiada  Niewierzący
1 rok temu

Faktury nie zapomnij zabrać, odliczysz sobie od podatku.

Panienka
odpowiada  Niewierzący
1 rok temu

Może numer mieszkania podajcie. Zapomnieliście numeru mieszkania podać psychole

Patologia społeczna
odpowiada  Niewierzący
1 rok temu

Podaj swój adres

Nóżki
1 rok temu

Na szembekowej fajna jest

Bolo
1 rok temu

Kościuszki 4a, tam jedna wyjeba jest!

Wacław
odpowiada  Bolo
1 rok temu

4a/ ?

Bolo
odpowiada  Wacław
1 rok temu

Ej, faktycznie. e chyba. 4 czy 5 piętro

Panienka
odpowiada  Bolo
1 rok temu

Wymień się z kolegą rozmiarem fiuta bo rozmiaru mózgu to chyba nie musimy wam mierzyć. Sławny Bolo z Ostrowa pozdrawiam.

Wacław
odpowiada  Panienka
1 rok temu

Odezwała się gwiazda od sera

Dziewczyna z ogłoszenia
odpowiada  Wacław
1 rok temu

Może ser to ty masz . Bleeee ohyda. Z takimi to się żadna nie umawia chyba że te starsze panie. Pewnie nie raz zostałeś spławiony. To popisz sobie tu może wzrośnie twoje ego.

Krystian
1 rok temu

Panowie jak tam podobało się wam pooglądał iście czy też skorzystaliscie

Jolanta
odpowiada  Krystian
1 rok temu

Jest napisane wyraźnie: pomogli w potrzebie

Panienka
odpowiada  Jolanta
1 rok temu

Niektórym to się chyba wydaje że taka dziewczyna to nie prawa zadzwonić na policję. Otóż ma prawo. Za to jakiś oprych nie ma prawa u kogoś siedzieć na siłę. Co wy sobie myślicie że jak dupa się rucha to każdy może robić sobie z nią co chce. Nieeee. Niestety nie.Niektórych to widać strasznie boli. Dlatego że każda może się spotykać kiedy chce i z kim chce i za co chce. Nie jest to karalne. Osoby tępe które nie mają pojęcia na ten temat się wypowiadają. Jeśli komuś aż tak to przeszkadza to proszę napisać list do prezydenta.

Jarosław
1 rok temu

Panowie policjnancii jak tam wrażenia….

Jan
1 rok temu

Jakiś namiar na lokal, chętnie odwiedze

Wrogość
1 rok temu

Wydry… Za robotę się weźcie, nie doopą..

Katarzyna21
odpowiada  Wrogość
1 rok temu

A chciłbym wiedzieć czy burdele w Polsce są legalne czy tylko dla policji

Panienka
odpowiada  Katarzyna21
1 rok temu

Nie ma burdeli. Gratuluję inteligencji. A jak masz coś do policji to zgłoś to do nich;)

Panienka
odpowiada  Wrogość
1 rok temu

Pewnie za darmo to byś chciał ale niestety. Nie ma nic za darmo. Zawsze takie usługi będą płatne a jak kogoś to boli to proszę sobie radzić samemu:D

1 2 3 6
156
0
Napisz co o tym sądziszx