Obywatel Ukrainy po pijaku rozbił prawie nowe audi

Na skrzyżowaniu ulic Mielczarskiego i Skorupki w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia starego renault clio i audi z 2020 roku. Sprawca miał prawie 2 promile.

Mężczyzna kierując renault przejeżdżał ulicę Skorupki i wymusił pierwszeństwo na kobiecie z audi. Clio przewróciło się na dach. Mężczyzna sam wyszedł z pojazdu.

Pierwszy na miejscu był patrol prewencji, który najechał na to zdarzenie. Po chwili była drogówka. Audi powiadomiło CPR i do zdarzenia wysłano strażaków i karetkę pogotowia ratunkowego.

Strażacy zneutralizowali wyciek płynów. 44-latek z Ukrainy wydmuchał prawie 2 promile i został zabrany na komendę policji. Wczoraj kupił to renault clio. Natomiast Audi zostało kupione przez kobietę 2 tygodnie temu.

CZYTAJ  Niestety czad zaatakował skutecznie

68 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
anna
3 miesięcy temu

w Polsce mają jak u boga za piecem hulaj duszo …

Mika
3 miesięcy temu

Pijany bezmózg. Dobrze, że kobiecie nic się nie stało. Ciekawe czy uchodźca został pouczony, czy też może ( nie daj Boże ) otrzymał mandat w wysokości 50 zł. Tak się kończy pobłażliwe traktowanie Ukraińców przez policję. Rozbestwiliście ich!!!

Przedstaw się
3 miesięcy temu

Ano, nazjeżdżali się na zaproszenie Du*y, Kaczora i ich wspólników i balują. Pisowscy funkcjonariusze zapewniają o służebnej roli Polaków wobec nich to i korzystają. Dziwić się i trudno.

SPRAWIEDLIWY
3 miesięcy temu

Co Ci Ukraincy robią w Polsce? Zamiast bronić swojego kraju przed wrogiem, to bawią się za Nasze pieniądze , ktore otrzymuja od rzadu czyli podatników. I nikt z tym nic nie robi? Przecież państwo polskie wie ilu młodych zdrowych mężczyzn jest w naszym kraju, a mogliby walczyć za Ukrainę.

Marcin Zaleski
3 miesięcy temu

Audi jak czołg. To są fury. Bmw i audi tylko

Prosexutor
odpowiada  Marcin Zaleski
3 miesięcy temu

Twój nick powinien brzmieć brak rozumu

Rozum
3 miesięcy temu

A mówię od dawna, że ich wizyta nieco się przeciągnęła….

Obywatel
3 miesięcy temu

Znowu pijany Ukrainiec w samochodzie plaga

Ludek
3 miesięcy temu

2 promile już o 12.00? I w auto? Fajnie się bawią dotknięci wojną ukryj. Brawo

Konfederata
3 miesięcy temu

Ukrainiec, Polak dwa bratanki jeden uprzywilejowany drugi dojony. Tak wygląda rzeczywistość stworzona przez przestępców z Nowogrodzkiej (siedzibą PiS). Do żyliśmy czasów że zbrodniarze (UPA) są większymi naszymi braćmi niż przysłowiowi Węgrzy. Tak Pizdowcy zakłamują rzeczywistość i historię.

Pieszy
3 miesięcy temu

Pijane ukropy za kółkiem, jeszcze trochę takie akcje będą na porządku dziennym.

68
0
Napisz co o tym sądziszx