Prawie potrącił dziecko przy kościele. Figurował w systemie

Udostępnij
Tweet

We wtorek około godziny 18.10 na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego i Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim doszło do niebezpiecznej sytuacji. 36-letni mężczyzna wyjeżdżał renault scenic z przykościelnego parkingu. Nie ustąpił pierwszeństwa dziecku znajdującemu się już na środku przejścia dla pieszych.

Do akcji wkroczył ojciec dziecka, który nakazał kierowcy renault pozostać na miejscu do czasu przyjazdu patrolu policji. 36-latek przyznał się do winy i pierwotnie mógł zostać ukarany mandatem 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi. Okazało się jednak, że 36-letni mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. W tej sytuacji funkcjonariusze skierowali do sądu wniosek o ukaranie.

Przy pierwszym badaniu kierowca renault miał niewielką ilość alkoholu, która jest dopuszczalna prawem.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zenek
1 rok temu

Na skrzyżowaniach, stoisz na czerwonym powinni kontrolę robić tym szybkim alkomatem. Nie chcę dmuchać to zaraz na bok! Główne skrzyżowania powinni obstawić z rana

qwe
1 rok temu

Powinni z automatu skonfiskować auto.

Cap3lla
odpowiada  qwe
1 rok temu

Państwo, politycy, służby różnej maści, a także obywatele POWINNI czynić wiele rzeczy, a ile z tych rzeczy jest faktycznie wykonane to wiemy wszyscy. Jak dla mnie to każdy powinien chociaż starać się, próbować korzystać z funkcji myślenia.

Tom
1 rok temu

To faktycznie już się robi śmieszne jak się czyta, że kolejny zatrzymany i nie ma uprawnień. Może policja powinna obligatoryjnie kontrolować wszystkich kierowców aby wyłapać tych, którzy nie mogą kierować a na pewno już tych, którzy są po spożyciu alkoholu.

Karol3414
odpowiada  Tom
1 rok temu

Prawdopodobieństwo kontroli jest bardzo niskie, zwłaszcza jeśli się jedzie prawidłowo i nie zwraca na siebie uwagi to raczej nie zatrzymują. 25 lat mam prawo jazdy i 25 lat jeżdżę po drogach i przez te 25 lat i przeszło 100tys. km, do kontroli zostałem zatrzymany ledwo dwa razy (typowo do kontroli, nie liczę zatrzymań za przekroczenie prędkości i jednego przy masowej akcji badania trzeźwości, bo tam nikt dokumentów nie sprawdzał).

Rrr
1 rok temu

Pijaczki w starych złomach.

BMW5
1 rok temu

Kabaret … normalnie kabaret..

Ostatnio edytowany 1 rok temu by BMW5
7
0
Napisz co o tym sądziszx