Prawie potrącił dziecko przy kościele. Figurował w systemie

We wtorek około godziny 18.10 na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego i Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim doszło do niebezpiecznej sytuacji. 36-letni mężczyzna wyjeżdżał renault scenic z przykościelnego parkingu. Nie ustąpił pierwszeństwa dziecku znajdującemu się już na środku przejścia dla pieszych.

Do akcji wkroczył ojciec dziecka, który nakazał kierowcy renault pozostać na miejscu do czasu przyjazdu patrolu policji. 36-latek przyznał się do winy i pierwotnie mógł zostać ukarany mandatem 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi. Okazało się jednak, że 36-letni mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. W tej sytuacji funkcjonariusze skierowali do sądu wniosek o ukaranie.

Przy pierwszym badaniu kierowca renault miał niewielką ilość alkoholu, która jest dopuszczalna prawem.

CZYTAJ  Zginął na Ukrainie. Osierocił czworo dzieci

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zenek
7 miesięcy temu

Na skrzyżowaniach, stoisz na czerwonym powinni kontrolę robić tym szybkim alkomatem. Nie chcę dmuchać to zaraz na bok! Główne skrzyżowania powinni obstawić z rana

qwe
7 miesięcy temu

Powinni z automatu skonfiskować auto.

Cap3lla
odpowiada  qwe
7 miesięcy temu

Państwo, politycy, służby różnej maści, a także obywatele POWINNI czynić wiele rzeczy, a ile z tych rzeczy jest faktycznie wykonane to wiemy wszyscy. Jak dla mnie to każdy powinien chociaż starać się, próbować korzystać z funkcji myślenia.

Tom
7 miesięcy temu

To faktycznie już się robi śmieszne jak się czyta, że kolejny zatrzymany i nie ma uprawnień. Może policja powinna obligatoryjnie kontrolować wszystkich kierowców aby wyłapać tych, którzy nie mogą kierować a na pewno już tych, którzy są po spożyciu alkoholu.

Karol3414
odpowiada  Tom
7 miesięcy temu

Prawdopodobieństwo kontroli jest bardzo niskie, zwłaszcza jeśli się jedzie prawidłowo i nie zwraca na siebie uwagi to raczej nie zatrzymują. 25 lat mam prawo jazdy i 25 lat jeżdżę po drogach i przez te 25 lat i przeszło 100tys. km, do kontroli zostałem zatrzymany ledwo dwa razy (typowo do kontroli, nie liczę zatrzymań za przekroczenie prędkości i jednego przy masowej akcji badania trzeźwości, bo tam nikt dokumentów nie sprawdzał).

Rrr
7 miesięcy temu

Pijaczki w starych złomach.

BMW5
7 miesięcy temu

Kabaret … normalnie kabaret..

Ostatnio edytowany 7 miesięcy temu by BMW5
7
0
Napisz co o tym sądziszx