Wyścigi motocykli na alei Słowackiego?

Udostępnij
Tweet

Napisał do nas mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który zwraca uwagę na powtarzający się problem. Dotyczy on szybkich przejazdów aleją Słowackiego w godzinach nocnych. Nawet jeśli policja nie ma pomysłu na złapanie sprawców, to może pozostaje zaapelować o zwiększenie swojej wrażliwości przez nocnych jeźdźców.

Piszę z problemem, który dręczy mieszkańców bloków i domów przy ulicy al. Słowackiego. Otóż od kiedy u zaczęło się lato dzień w dzień w godzinach wieczornych i nocnych kierowcy wypasionych aut i motocykli robią sobie wyścigi od świateł do świateł robiąc przy tym ogromny hałas… W sytuacji kiedy jest upał nie da się spać przy zamkniętych oknach więc może Pan sobie wyobrazić jak wygląda sen w takich okolicznościach. Tak się nie da funkcjonować… Jak mam wytłumaczyć dziecku że „osiłki” muszą się pościgać i pokazać wszystkim naokoło że mają super bryki? Sprawa zgłaszana kilkanaście razy na policję.,. Niestety bez efektu…

– napisał pan Janusz.

Nie jest tajemnicą, że piraci drogowi najpierw powoli przejeżdżają danym odcinkiem drogi sprawdzając czy gdzieś nie stoi policja, dopiero w drodze powrotnej urządzają sobie szybką jazdę wśród zamieszkałej części Ostrowa Wlkp. Pewnie nie mają jeszcze dzieci i nie wiedzą co taki hałas oznacza w kontekście usypiania dzieci. Czy karma do nich powróci?

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  13-latka topiła się w jeziorze. Była z nią pijana 15-latka
Subskrybuj
Powiadom o
100 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janek
1 rok temu

A może tak zbudować dla nich tor i brać parę groszy żeby się wyszumieli.
Zawsze miasto lub ktoś zarobi.

100
0
Napisz co o tym sądziszx