Młody ostrowianin może trafić do więzienia za popchnięcie (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Prokuratura Rejonowa w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi postępowanie w sprawie spowodowania ciężkich obrażeń ciała. Taki zarzut usłyszał 24-letni ostrowianin. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia br. Prokurator zarzucił młodemu ostrowianinowi, że ten działając z zamiarem ewentualnym spowodował ciężki uszczerbek na zdrowiu u 44-latka.

Obaj mężczyźni spożywali wraz ze znajomymi alkohol przy ulicy Towarowej w Ostrowie Wlkp. Doszło między nimi do utarczki słownej, a podczas awantury młodszy mężczyzna mocno popchnął starszego. 44-latek upadając uderzył głową o twarde podłoże. Obrażenia te realnie zagrażały życiu mężczyzny.

Prokurator zawnioskował o trzymiesięczny areszt z uwagi na zagrożenie kara od 3 lat pozbawienia wolności za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Można w tym miejscu pomyśleć do ilu popchnięć dochodzi co weekend w okolicy klubów dyskotekowych. Statystycznie co któreś z nich kończy się nieszczęśliwym upadkiem i obrażeniami mogącymi spowodować śmierć.

Aktualizacja:
44-letni mężczyzna zmarł 16 sierpnia w ostrowskim szpitalu. Prokuratura czeka na wyniki sekcji zwłok co wpłynie na zmianę kwalifikacji prawnej czynu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan
1 rok temu

44 latek statycznie mial jeszcze 28 lat zycia przez soba. Minimalna kara w takim wypadku powinna byc 28 lat + za morderstwo bez premedytacji i

Nie wiem
1 rok temu

Dlaczego socjale dla takich meneli robią w centrum miasta?

Nie wiem
1 rok temu

dlaczego socjale dla takich meneli robią w centrum miasta?

rrrr
1 rok temu

noi zycie sobie juz przej**al

18
0
Napisz co o tym sądziszx