Zamknęli basen Olimpijska. Radny protestuje

Udostępnij
Tweet

W sobotę do godziny 16.30 nie spadła ani jedna kropla deszczu. Było duszno, a termometry wskazywały 28 stopni. Co prawda są zapowiedzi deszczu, ale jak widać przez połowę dnia pogoda była przyjemna do korzystania z basenu Olimpijska.

Tymczasem już o godzinie 7.37 profil Basen Miejski Olimpijska poinformował:

Dzisiaj, 20 sierpnia, z powodu zapowiadanych opadów deszczu i burz, basen będzie zamknięty.

Suchej nitki na tym nie pozostawił radny Piotr Lepka.

Basen miejski „Olimpijska” otwarty ale zamknięty. Około godz. 13:20 od zamkniętej kasy odbijają się kolejno dziadkowie z dwójką wnucząt i pleszewianin z córką i synem. Jedni i drudzy przykro zaskoczeni, dzieci wyraźnie rozczarowane. Przyjezdny Pan mówi, że sprawdzał w telefonie, że przecież basen dzisiaj otwarty do godz. 22

Alert RCB, piątek godz. 13:57 „Uwaga! Dziś i w nocy możliwy silny wiatr i burze…”. Alert o tej samej treści dzisiaj z godz. 13:39. Wczoraj basen otwarty do wieczora, dzisiaj zamknięty… Kliencie, nie sugeruj się dobrą pogodą i informacją z wyszukiwarki – czy jesteśmy otwarci przekonasz się na fejsie/w realu!

Drogi w utrzymaniu, zabezpieczony magiczną i nietanią folią PureZone od znajomych basen miejski dziś nie przyjął gości. Ile osób padło ofiarą tej przykrej niespodzianki? Ile pieniędzy nie trafi do kasy spółki? Pana z Pleszewa przeprosiłem w imieniu mojego miasta…

Uwagi o zasadności tej decyzji i innych dot. funkcjonowania naszego basenu można artykułować tutaj (razem możemy więcej!)

https://www.facebook.com/BasenMiejskiOlimpijska

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tłumy w Amfiteatrze (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
46 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Alexa
1 rok temu

Wy tak na serio z tym wszystkim? Nie od dziś wiadomo, że wszystkie istotne informacje basen podaje na fb, sprawdzić to nie jest problem, żeby potem nie było właśnie takich sytuacji. Były alerty, strażacy cały weekend w gotowości byli w razie czego, a ludzie się dziwią, że basen zamknęli w tym przypadku. Ratownicy też ludzie, wolny dzień na bank był dla nich miłą odmianą.

Klijent basenu
1 rok temu

Jezeli by otwarli normalnie basen od 10 a nie padało ani nie bylo burzy to zawsze jak sie błyskało to Ratownik wyrzucał wszystkich z wody , i nie bylo z tym problemem po prostu oszczędności ….

Jacek
1 rok temu

Pan Radny jako chyba jedyny pod prąd i bdb.

Ewa
1 rok temu

Basen działa wg zapowiadaczy i zaklinaczy pogody, a nie wg realnych warunków pogodowych. Proponuję otworzyć go zimą jak będą zapowiadali dużo słońca i ładną pogodę

Kk
1 rok temu

Te ceny zmniejszcie, bo to nie jest basen prywatny, dzieciaki w wakacje powinny mieć połowę taniej

46
0
Napisz co o tym sądziszx