Ostrowski pseudograficiarz powrócił (ZDJĘCIA)

Ostrowski pseudograficiarz powrócił ze swoimi aktami wandalizmu. Tym razem ofiarą padł jeden z bilbordów znajdujących się przy ulicy Waryńskiego w Ostrowie Wlkp.

Wandal dopisał litery by przeforsować teorie, które przyświecają mu na co dzień. Chodzi o walkę z mniejszościami seksualnymi.

Dodatkowo nasz czytelnik podesłał kolejne napisy z budynków znajdujących się w Ostrowie Wlkp.

Czy ktoś zrobi w końcu porządek z wandalem?

CZYTAJ  Policyjny dron na was poluje

62 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
1909
9 miesięcy temu

Spoko ,jak dla mnie ok oby więcej

Sylwia Pajacyna
9 miesięcy temu

Ostrzegam wszystkie matki przed piciem alkoholu w czasie ciąży!

Piotr
odpowiada  Sylwia Pajacyna
9 miesięcy temu

Hah ostrzegam wszystkie matki -nawet gdy lewaka urodzisz,masz jeszcze szanse wyjść z kłopotu-okno życia.

Obywatel
9 miesięcy temu

Wiadomo kto niszczy miasto i nie ma w tym zadnego przekazu ani ideologii jest po prostu syf i bazgranina ! Złapany kilkakrotnie nadal sprawia że miasto wygląda jak jego twarz cała w pryszczach

PW44
9 miesięcy temu

Pacyny króla cygańskiej miłości niespełnione dzieła! Ten sam charakter pisma od lat i zdewastowane całe miasto a on nadal bezkarny.Wszyscy wiedzą kto niszczy te elewacje zarówno w przestrzeni publicznej jak i prywatnej.Niech ktoś mu nakładzie do tego rudego pryszczatego łba że nie na tym polega wolność słowa.

WW
9 miesięcy temu

Na wejściu powiem iż prywatnie w głębokim poważaniu mam czy z kim zabawiają się ludzie we własnej sypialni, oraz to jakiego koloru skóry oni są czy biali czy czarni, lub zieloni jeden pies ( chociaż zielonego chciałbym prywatnie zobaczyć) jednak popieram graficiarza z następujących powodów :

  1. Jak biały obraża czarnego typu czarn*** to z automatu rasista. Jak czarny mówi Białas to jest ok
  2. Jak żyd ma problem do katolika i go obraża to jest ok, a jak katolik powie coś na żyda to od razu antysemita
  3. Jak facet powie na kobietę by posprzątała to szowinista, a jak kobieta daje mu zakazy i każe na siebie pracować to jest ok
  4. jeśli sprzeciwiasz się zachowaniu typowo perwarsyjnych dwóch „stykających się różdżkami”, oraz nie chcesz by ich ideały były przekazywane dalej(poprzez adopcje dzieci) to jesteś homofobem, lecz jeśli „stykający się różdżkami” mają z tym problem mogą cię nazywać „ciemnogrodem”, opóźnionym Europejczykiem”, Neandertalczykiem”, itp.i nie ma w tym problemu
  5. Jeśli jesteś obcej narodowości i po przyjeździe do obcego kraju chcesz zmienić go na swą modłę kradnąc poniżając mieszkańców itp. to jest ok lecz jeśli mieszkaniec się zbuntuję i to nagłośni to pamiętaj jest on ksenofobem

Dlatego pragnę się ujawnić w pewnym sensie jestem anyusemiską, islamofobem, Homofobem, Ksenofobem szowinistą, seksistą itd. Oraz zachęcam wszystkich do trzeźwego myślenia, gdyż to co się dzieje dzisiaj to komedia i każdemu polecam trzeźwe myślenie i Pokorę

Ps. mój komentarz trochę chaotyczny lecz zachęcam do merytorycznej dyskusji

Franek
odpowiada  WW
9 miesięcy temu

Podzielam ten punkt widzenia, jednak nie popieram niszczenia cudzej własności jakimiś pseudo-grafiti. Ważne jest aby nie przeginać w żadną stronę, a tolerancja też ma granice. A poza tym mam w nosie czy to co myślę jest politycznie poprawne czy nie.

Brazil
odpowiada  WW
9 miesięcy temu

Mam nadzieję, że żartujesz. Ten typ jest zwykłym szkodnikiem, a ty piszesz że się z nim po części zgadzasz. Narzuca swoje (głupie) opinie innym wypisując hasła z mową nienawiści i często groźbami. Niesamowite, że w tym Ostrowie służby mają taki problem żeby złapać tego człowieka / grupę ludzi skoro to trwa od tak długiego czasu.

TenX
odpowiada  WW
9 miesięcy temu

Zgadzam się z Tobą, z niszczeniem może nie dokońca ale dużo racji masz. Podzielam Twój punkt widzenia zwłaszcza, że pasuje do mojego. To co się teraz dzieje to jest jakiś żart, np.: żeby mniejszość społeczna mówiła nam co jest wg nich normalne? Niech robią sobie co chcą ale u siebie w domku. Ogólnie to ten cały cyrk mam zniszczyć normalność jaka była jeszcze kilka lat temu. I ma to jakiś cel … A TV PIS i reszta programów TV jak i radia czy pism różnej maści piorą mózgi ludziom i nawet tego nie widzą, idą straszne czasy …. Ten co jeszcze umie myśleć ten zrozumie o co kaman.
Wiem wiem, jestem ten zły – trudno.

OSTRÓW
9 miesięcy temu

Artykuł za artykułem
Ile to już lat to trwa ,a gość co to robi siedzi,czyta i się śmieje z was ,z policji i że wszystkich bo uja mu zrobia

Pop
9 miesięcy temu

Wystarczy pomyśleć ile pieniędzy idzie na wydruk tych d*bilnych sloganów, zamiast dać ludziom na węgiel .

Ola
odpowiada  Pop
9 miesięcy temu

A dlaczego mają dać? Bo tak ostatnie lata cie nauczyły że jak nie ma to trzeba dać?

M.
odpowiada  Ola
9 miesięcy temu

Dokładnie…

...
odpowiada  Ola
9 miesięcy temu

100/100 Dać ale ludziom zarobić pieniądze. A nie rozdawać.

Janek
odpowiada  Pop
9 miesięcy temu

Idź do pracy to dostaniesz na węgiel

M'aiq Mędrzec
odpowiada  Pop
9 miesięcy temu

Te bilbordy są finansowane z budżetu fundacji, nie państwa. Niech robią co chcą. Ale nie bo muszą mi na węgiel dać! DEJ! MI SIĘ NALEŻY!

Alex
9 miesięcy temu

Nie popieram wandalizmu, ale homoseksualizm to choroba psychiczna, poza tym małżeństwo składające się z dwóch tatusiów nie jest normalne. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza to zapewne też ma skrzywienie psychiczne.

RazSierpemRazMłotemCzerwonaCholote
odpowiada  Alex
9 miesięcy temu

To co się aktualnie promuje to czysta patologia. Szury gadają, że szczepionki, depopulacja. Jak ograniczyć prokreacje? Stosunkami, które nie dają potomstwa. A tym czasem Chiny rezygnują z ograniczeń związanych z prokreacją. W Unii komuniści. Rosja gnębi Ukrainę. Chiny chcą się jeszcze rozmnażać. No i wiruski z Chin wyszli. Lrwica=komunizm! Liberały? Też z komuchami na ulicach byli i strajkowali.

Nadmienię. Plac 23 stycznia upamiętnia „wyzwolenie” Ostrowa i Kalisza przez armię czerwoną. Czyli okupację komunistyczną!!! Czas na dekomunizację! „Zielony Rynek” to jedyna słuszna nazwa!

Tomasz
odpowiada  Alex
9 miesięcy temu

Teraz widać ile osób ma nierówno pod sufitem widać po tych minusach

Ostatnio edytowany 9 miesięcy temu by Tomasz
Zdzichu
odpowiada  Alex
9 miesięcy temu

A kim Ty jesteś żeby mówić komuś co jest normalne a co nie? Chciałbyś aby ktoś Tobie zaglądał do łóżka? No to nie zaglądaj innym.

Alex
odpowiada  Zdzichu
9 miesięcy temu

Na logike to weź chłopie, pewno jesteś też „chory” i tego nie rozumiesz

Faraon
odpowiada  Zdzichu
9 miesięcy temu

Mnie nie obchodzi co kto robi w łóżku, ale wychodzenie z tym na ulicę deprawowanie nieletnich to nie jest normalne. Kochaj się z kim chcesz ale nie zmuszaj innych żeby to akceptowali.

Brazil
odpowiada  Faraon
9 miesięcy temu

Haha jeszcze powiedz że się boisz że ktoś się czymś zarazi… Skąd wy się bierzecie

Faraon
odpowiada  Brazil
9 miesięcy temu

Człowieku nie obrażaj mnie i innych,, kochaj nawet świnię mnie to nie interesuje,, ale nie każ robić tego innym. Wiesz co to jest,, wolność,, to jest odpowiedzialność.

Nie przedstawię.
odpowiada  Faraon
9 miesięcy temu

Deprawowanie młodych😂. Tak jakby „zdrowo” katolickie nauczanie nie deprawowało. Wy chyba macie za idiotów młodych ludzi. Jak dziecko zobaczy geja to samo nim zostanie, no nie rozśmieszaj mnie. Chyba jesteś z pokolenia co wierzy, że jak dziecko gra w gry to później chodzi i zabija innych. Średniowieczne państwo.

Brazil
odpowiada  Alex
9 miesięcy temu

Tak tak, a w kościółku byłeś w niedzielę?

AU
9 miesięcy temu

racje ma MALARZ !

Wat
9 miesięcy temu

Tylko zastanawia mnie…. że niby wiemy że jest? Kto lub co? Bo nie rozumiem…. Może inflacja? Albo człowiek z kotem?

62
0
Napisz co o tym sądziszx