Młodzi mężczyźni z centrum przesiadkowego poszukiwani

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego poszukują 2 młodych mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem, do którego doszło na terenie Centrum Przesiadkowego przy Arenie „Ostrów” w Ostrowie Wielkopolskim. Osoby, które rozpoznają nastolatków proszone są o kontakt z Policją.

25 lipca 2022 roku na terenie Centrum Przesiadkowego przy Arenie „Ostrów” w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zdarzenia, w którym nieznani sprawcy przywłaszczyli telefon komórkowy Iphone 10.

Na podstawie posiadanych przez policjantów informacji związek z tym zdarzeniem mogą mieć młodzi mężczyźni, których wizerunek publikujemy poniżej.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Telefon 47 77 54 270, 47 77 54 271, 47 77 54 272, lub całodobowy numer 47 775 42 11.

POLECANE NEWSY

54 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kit
1 miesiąc temu

Widać ze wyrok już komentujący wydali!

Caro
1 miesiąc temu

Co za obszczymury,ciuchy i te torebeczki powalają !
Nie mówiąc o sylwetkach ! Patyczaki,nóżki jak bocian,mordki szczurowate !
Jakby to na mnie trafiło,odnalazłbym
wymoczków i połamałbym im te witki co sięgają po cudze !!!

jp
1 miesiąc temu

szukać pod blokowiskami

Wąchacz
odpowiada  jp
1 miesiąc temu

Albo po wioskach 😂

Spedalone to wszystko na maxa
1 miesiąc temu

Oboje mają czorne skarpyty ale podciagnietę wysoko i jeszcze do białych butów? Przecież to w ogóle nie pasuje. Od kiedy nosi się czorne skarpyty do białych butów jak masz na sobie krótkie spodenki? Teraz skarpyty to obowiązkowo krótkie stópki się nosi i najlepiej białe albo jasne. I jeszcze ta czapeczka przodem do tyłu wykręcona. Widać po nich że to buraki są. Ciekawe z jakiej wiochy przyjechali, a może to Ukry są? 😂🤣

immi
1 miesiąc temu

ciekawe spodenki „gucci’ego” pewnie kupione na bazarku, nie będą pasowały do oryginalnego iphone’a 🙁

Rurki przedziałek i torebeczka fajna z niego babec
1 miesiąc temu

Jacy mężczyźni?! To zwykłe parówy z pedalskimi torebeczkami.Takich śmieci przymusowo do woja i galoty zasrane…Ta dzisiejsza młodzież to jest qrwa nieporozumienie.

Diverse

Co masz do saszetki męskiej na ramię?! To jest modne i wygodne. Tak samo jak saszetka męska na biodra.

Tęczowe chłopy
odpowiada  Diverse
1 miesiąc temu

Jak bierzesz przykład z Piróga lub innego zniewieściałego”chłopca” to już twoja sprawa…Dla mnie te wszystkie torebeczki są pedalskie i tyle! Bez obrazy.

Nietęczowy
odpowiada  Tęczowe chłopy
1 miesiąc temu

A spodnie rurki już nie są pedalskie według Ciebie?

Tęczowe chłopy
odpowiada  Nietęczowy
1 miesiąc temu

Rurki też pedalskie! Jak najbardziej…Jajeczka pościskane jak od perliczki.Do tego torebeczka a w niej pewnie waciki i krem nivea do pedalskich zabaw walących w kichę💩

Nudne to
odpowiada  Tęczowe chłopy
1 miesiąc temu

Łe według was wszystko jest „pe**lskie”. Kolory pastelowe, markowy ciuch, spodnie takie nie z targu, torebki, higiena, zadbane paznokcie, czyste majtki, świeży oddech, czytanie książek, przycinanie włosów łonowych, dobry seks,

Czyli wszystko, czego nie macie i nie robicie.

Seba
odpowiada  Tęczowe chłopy
1 miesiąc temu

Uwielbiam jak takie pety co [email protected]ą w jakichś menelskich spodniach cargo albo szarych zaszczanych dresach wypowiadają się na temat innego ubioru lub normalnego gadżetu męskiego.

Last edited 1 miesiąc temu by Seba
Aa
odpowiada  Diverse
1 miesiąc temu

Zwłaszcza noszone w taki sposób. Tak samo jak te nerki przewieszone z przodu, modne chyba tylko wsród sebixów. Ja rozumiem jak ktoś normalnie nosi i ma co tam włożyć ale oni tam prawdopodobnie mają praktycznie puste te torebeczki. Dla nich to tylko atrybut dla patusa.

Jarosław z Warszawy.
1 miesiąc temu

Seba i Brayan-ek , to napewno oni

Ciągnij kabla
odpowiada  Jarosław z Warszawy.
1 miesiąc temu

Seba i Brayan to twoi rodzice.

Brew Dog
1 miesiąc temu

Widać że sebixy, dzięki takim gno…. noszę przy sobie teleskop i gaz. Na razie nie musiałem użyć ale nie ręczę za siebie w razie napaści a umiem się posłużyć tym pierwszym i to prawdopodobnie skutecznie! Uczcie się ludzie samoobrony, sztuk walki bo nigdy nie wiadomo kiedy przed wami stanie grupka takich młodocianych a w grupie bywają naprawdę niefajni.

SamiOcencie
odpowiada  Brew Dog
1 miesiąc temu

Teleskop chyba średnio legalny w Polsce.

Gangsta
odpowiada  SamiOcencie
1 miesiąc temu

Kij bejsbolowy jest nielegalny , ale już drewniany trzonek od siekiery możesz trzymać w aucie i inne tego typu kije. Tak samo teleskop, też jest legalny.

Andrzej
1 miesiąc temu

Znam ich, a nie podobny do innego

No taka jest prawda
1 miesiąc temu

Mam ich profil psychologiczno-społeczny: antyszczepionkowcy, wyznawcy brauna i korwina, ale w sumie z szacuneczkiem odnoszący się do dudy i ziobry.
W szkole zawsze szło im chu..wo. Chętnie pobiliby „pedaua”, ale jeszcze chętniej by mu najpierw obc&ągneli, co byłoby dosyć miłą odmianą dla pełnej wypalenia relacji ich ręki z małym przyrodzeniem. Ulubiona potrawa to hotdog z orlenu oraz kebs z sosem siedmiu wysp z przysłowiowego głównego zbiornika. Ukranińcy to dla nich zło wcielone, bo zabierają kolejki do lekarzy, pińćset plus i jeżdżą nieziemskimi furami a w ogóle, to „wołyń pamiętamy”, choć nie potrafią sobie przypomnieć kiedy ostatnio się myli.

Brew Dog
odpowiada  No taka jest prawda
1 miesiąc temu

Doskonały opis! 😃

Holowczyc
odpowiada  No taka jest prawda
1 miesiąc temu

Poetyckie we wyznanie o sebikach.

Last edited 1 miesiąc temu by Holowczyc
54
0
Napisz co o tym sądziszx