75-lecie OSP Sadowie

Jubileusz 75-lecia obchodziła dziś Ochotnicza Straż Pożarna w Sadowiu. Po wojnie było w niej zaledwie 6 druhów, bez siedziby i bez sprzętu. Dziś zrzeszonych tu jest prawie 70 strażaków, wraz z młodzieżową drużyną. Podczas podniosłej uroczystości wręczono jednostce nowy sztandar, uhonorowano zasłużonych strażaków i osoby wspierające działalność.

CZYTAJ  50-latek wpadł z wieloma dopalaczami

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
walenie kmiotów w rogi
10 miesięcy temu

wiocha sadowei ? gdzie to jest ? . ludzie w takich wiochach OSP – kto, po co, i komu to ma słuzyc.
Popularnosci wyborczej nieuków z samorządów ? . ludzie to przecież za nasze podatki . lepiej przeznaczyc to dla szpitalę, szkół . A w Sadowiu jest szkoła, przedszkole, dobra droga , chodnik, kanaliza itp ??? Nie, Nie….. ale nieuki, radni, samorządowcy sie przed wyborami lansują swoje osoby na koszt własnie tych kmiotów z Sadowia . OSP, sztandar w OSP w tej wiosce pasuje jak świni korona . Wójcie, gminy, radny Kwiecień itp ., idąc Centralna- jedyna ta drogą wsi, wąchając smrody ścieków z rowów widać u was ironiczne uśmiechy .

Do wLenia kmiotow w rogi
odpowiada  walenie kmiotów w rogi
9 miesięcy temu

A wasza panią sołtys kojarzysz, nie wiesz po co tam jest, cyrk na kółkach, a wy w cuda wierzycie, barbie na wsi

Ja
10 miesięcy temu

Ja już wszystko rozumiem ale serio te klechy się wszędzie wpieprzaja niech tak lepiej idą oglądać telewizję swojego króla ryzyka

***** ***
odpowiada  Ja
10 miesięcy temu

Bez przesady, to ważne wydarzenie dla lokalsów, a plebany są częścią tej wspólnoty. W jednym się zgodzę, w polityce księża to gorliwe wspólasy pisowców którzy jak celnie powiedział Skiba „mają już pełne gacie i nie pozwólmy dobiec im do kibla”!

Ania
10 miesięcy temu

Tyle samo powrotów co wyjazdów.
Bogu na chwałę ludziom na ratunek.

5
0
Napisz co o tym sądziszx