Strażak z Ostrowa najlepszy w Polsce

W Płocku odbyły się Mistrzostwa Polski Toughest Firefighter Challenge gdzie do zmagań stanęło 108 zawodników z kraju, w tym trzech ostrowskich strażaków.

Komendę Powiatową PSP w Ostrowie Wielkopolskim w kategorii indywidualnej reprezentowali mł. kpt Adam Spychała pokonując tor najszybciej i zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski z wynikiem 1:17.67, sukces odniósł również sekc. Mateusz Delinger, który stanął na podium i uzyskał trzeci wynik z czasem 1:26.64, po dłuższej przerwie udział w zawodach wziął sekc. Krystian Sikora, który z czasem 1:32.64 uplasował się na 10 miejscu.

Nie były to jednak jedyne sukcesy Adama Spychały pierwsze miejsce i złoty medal zdobył również w startach w tandemie męskim i w drużynie, natomiast w tandemie mieszanym zdobył srebro.
Wyniki osiągane przez strażaków z Ostrowa z Adamem na czele nie tylko na arenie krajowej ale również międzynarodowej pokazują jak wysoki poziom sportowy reprezentują ostrowscy strażacy.

Adam Spychała jednak nie zamierza spoczywać na laurach i po zdobytym w tym roku Mistrzostwie Europy oraz Mistrzostwie Polski kolejny cel to Mistrzostwo Świata, trzymamy kciuki i życzymy osiągniecia zamierzonego celu.

CZYTAJ  Ostrowianin selekcjonerem Polski❗

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grochek
7 miesięcy temu

Za słaby co tego…

Kolejorz
7 miesięcy temu

Brawo 👏

Zainteresowany
7 miesięcy temu

Proponuję w nagrodę jakiś nowy wóz strażacki dla jednostki ☺️

bc
7 miesięcy temu

Gratulacje!

ostrów
7 miesięcy temu

kula był ?

Polak
odpowiada  ostrów
7 miesięcy temu

Był był i nic nie zdobył

6
0
Napisz co o tym sądziszx