Pies był w połowie zakopany. Co się stało w ostrowskim parku?

W piątek w godzinach porannych znaleziono ciało psa w parku Mickiewicza, zlokalizowanym przy dawnej wieży ciśnień stojącej przy ulicy 3 maja w Ostrowie Wielkopolskim. Pies był w połowie zakopany, ale nie dawał znaków życia.

Osoba powiadomiła schronisko dla bezdomnych zwierząt, ale to zajmuje się tylko żywymi psami czy kotami. Sprawę przekazano do straży miejskiej, która z automatu powiadomiła Miejski Zakład Oczyszczania, odpowiedzialny za zbieranie ciał martwych zwierząt z przestrzeni publicznej.

Dopiero kilka godzin później potwierdzono, że pies jest częściowo zakopany i nie wiadomo co się wydarzyło wcześniej. Poinformowano policję, która wszczęła czynności wyjaśniające. Funkcjonariusze sprawdza czy zwierzę zmarło wcześniej i mieszkaniec postanowił wykopać mu grób czy może miał miejsce bardziej mroczny scenariusz.

CZYTAJ  Ostrowianin selekcjonerem Polski❗

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olek
7 miesięcy temu

Mało to psycholi jest w takim dużym mieście ??? tam to sie co dziennie coś niepokojącego się dzieje

zabcia
7 miesięcy temu

to prawda sama mam psa ktorego bardzo kocham i nie jest juz mlody ale nie wyobrazam sobie gdyby cos mu sie stalo uwielbiam go jest moja radoscia i dobrym przyjacielem

Marian
7 miesięcy temu

Nie wierze w przypadki. Ludzie swoim zachowaniem doprowadza do tego ze kazdy pies bedzie rejestrowany i bedzie wszystko pod kontrolą. Bo tylko tak wyeliminuje sie osoby ktore biora szczeniaka a jak podrosnie wypier*alaja go do lasu. Ile w ostatnim czasie bylo przypadków porzucenia zwierzakow? Ile zwierzaków zostalo zabitych i zakopanych i nikt o tym nie wie? Nie chcesz psa to go nie bierz. Jak masz suczke to ja wysterylizuj. Tak ciezko? Ludzie włączcie myslenie.

uuuuu ajajaj
7 miesięcy temu

w tym domu ciągłe libacje nie mają co jeść bo alkohol leje się strumykami. Pies nie raz głodny chodził ale był też stary więc pewnie zdechł i go chcieli zakopać

Ostatnio edytowany 7 miesięcy temu by uuuuu ajajaj
Marlena
odpowiada  uuuuu ajajaj
7 miesięcy temu

Zdycha to wiara w ludzi ku…a nie pies!!!

Tom
8 miesięcy temu

Tak samo z nim zrobić

Jeszcze nie zgred już nie małolat
8 miesięcy temu

Zwierzęcia bym nie skrzywdził, nigdy nie skrzywdziłem i nie skrzywdzę natomiast człowieka bez skrupułów bym sponiewierał i skończył jego żywot za takie coś!

Bzdura.
odpowiada  Jeszcze nie zgred już nie małolat
7 miesięcy temu

Więc zadaj sobie pytanie, czy nadal jesteś człowiekiem, czy już bestią?

Kondziu prochownia
8 miesięcy temu

Też mam psy. W lesie mnie pilnuja

Baśka
8 miesięcy temu

Co za k…. to zrobiła?????

Ludzkie potwory
8 miesięcy temu

Biedna psinka. Już w lepszym świecie.Stworzenie Boże.

Grochek
8 miesięcy temu

Masakra co się dzieje ludźmi serca nie mają

16
0
Napisz co o tym sądziszx