Pies był w połowie zakopany. Co się stało w ostrowskim parku?

W piątek w godzinach porannych znaleziono ciało psa w parku Mickiewicza, zlokalizowanym przy dawnej wieży ciśnień stojącej przy ulicy 3 maja w Ostrowie Wielkopolskim. Pies był w połowie zakopany, ale nie dawał znaków życia.

Osoba powiadomiła schronisko dla bezdomnych zwierząt, ale to zajmuje się tylko żywymi psami czy kotami. Sprawę przekazano do straży miejskiej, która z automatu powiadomiła Miejski Zakład Oczyszczania, odpowiedzialny za zbieranie ciał martwych zwierząt z przestrzeni publicznej.

Dopiero kilka godzin później potwierdzono, że pies jest częściowo zakopany i nie wiadomo co się wydarzyło wcześniej. Poinformowano policję, która wszczęła czynności wyjaśniające. Funkcjonariusze sprawdza czy zwierzę zmarło wcześniej i mieszkaniec postanowił wykopać mu grób czy może miał miejsce bardziej mroczny scenariusz.

POLECANE NEWSY

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olek
20 dni temu

Mało to psycholi jest w takim dużym mieście ??? tam to sie co dziennie coś niepokojącego się dzieje

zabcia
20 dni temu

to prawda sama mam psa ktorego bardzo kocham i nie jest juz mlody ale nie wyobrazam sobie gdyby cos mu sie stalo uwielbiam go jest moja radoscia i dobrym przyjacielem

Marian
20 dni temu

Nie wierze w przypadki. Ludzie swoim zachowaniem doprowadza do tego ze kazdy pies bedzie rejestrowany i bedzie wszystko pod kontrolą. Bo tylko tak wyeliminuje sie osoby ktore biora szczeniaka a jak podrosnie wypier*alaja go do lasu. Ile w ostatnim czasie bylo przypadków porzucenia zwierzakow? Ile zwierzaków zostalo zabitych i zakopanych i nikt o tym nie wie? Nie chcesz psa to go nie bierz. Jak masz suczke to ja wysterylizuj. Tak ciezko? Ludzie włączcie myslenie.

uuuuu ajajaj
20 dni temu

w tym domu ciągłe libacje nie mają co jeść bo alkohol leje się strumykami. Pies nie raz głodny chodził ale był też stary więc pewnie zdechł i go chcieli zakopać

Last edited 20 dni temu by uuuuu ajajaj
Marlena
odpowiada  uuuuu ajajaj
20 dni temu

Zdycha to wiara w ludzi ku…a nie pies!!!

Tom
20 dni temu

Tak samo z nim zrobić

Jeszcze nie zgred już nie małolat
21 dni temu

Zwierzęcia bym nie skrzywdził, nigdy nie skrzywdziłem i nie skrzywdzę natomiast człowieka bez skrupułów bym sponiewierał i skończył jego żywot za takie coś!

Bzdura.

Więc zadaj sobie pytanie, czy nadal jesteś człowiekiem, czy już bestią?

Kondziu prochownia
21 dni temu

Też mam psy. W lesie mnie pilnuja

Baśka
21 dni temu

Co za k…. to zrobiła?????

Ludzkie potwory
21 dni temu

Biedna psinka. Już w lepszym świecie.Stworzenie Boże.

Grochek
21 dni temu

Masakra co się dzieje ludźmi serca nie mają

16
0
Napisz co o tym sądziszx