Są miejsca gdzie z powodu uchodźców nie uczci się Powstańców

1 sierpnia, o godzinie 17, w Ostrowie Wielkopolskim zawyją syreny. W godzinę “W” uczcimy 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Komenda Hufca ZHP Ostrów Wielkopolski zaprasza do uczczenia jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. W godzinę „W”, dokładnie o 17:00, przez 1 minutę w mieście będą włączone syreny alarmowe dla uczczenia pamięci tych, którzy zginęli za wolność stolicy i jednocześnie niepodległość Polski. Głośna próba syren to jednocześnie trening działania systemu wczesnego ostrzegania.

Uroczystości i złożenie kwiatów odbędą się pod okolicznościową tablicą na ścianie kościoła pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Zatrzymajmy się w godzinę “W”, by uczcić pamięć poległych.

Natomiast w Poznaniu, gdzie prezydentem jest Jacek Jaśkowiak wyjątkowo nie zawyją syreny z powodu przebywających tam Uchodźców z Ukrainy. Dźwięk syren mógłby budzić tragiczne wspomnienia działań wojennych toczących się w ich kraju.

POLECANE NEWSY

45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ada
2 miesięcy temu

Gdyby dzisiaj w Warszawie miało wybuchnąć Powstanie, to Niemcy by rozrzucali nad miastem Gazetę Wyborcza, z ulicznych szczekaczek by płynął przekaz Onetu, a w kinach wyświetlane by były Kroniki TVN24, żeby zniechęcić Polaków do walki. „Fur Deutschland” herr Tusk.

ANTYPolacy
2 miesięcy temu

Na TAKICH jak Jaśkowiak głosują wyborcy POwców .NIENAWIDZA Polski.

Mirek
2 miesięcy temu

Godzina „W” To ŚWIĘTOŚĆ.
PANIE PREZYDENCIE POZNANIA – ODEJDZ, NIE RÓB WSTYDU.

Andre
2 miesięcy temu

Do roboty a nie się panoszyć,a jak nie pasuje to wypad i to szybko.

Chłopek
2 miesięcy temu

Za nazwisko się nie przeprasza a jak jakiś cymbał chce tylko pis_owi. Na złość to zaś tak jest

Alterego
2 miesięcy temu

Nie, no to już qrwa jest cyrk!!! My Polacy w własnym kraju nie możemy uczcić naszych Bohaterów?!!! Tylko czekać jak ukraincy będą chcieli uczczenia dokonań bandyty bandery!!! (celowo z małej). Gdzie my żyjemy, musimy żydostwu, w pas się kłaniać, oddawać kamienice które nie należały do nich, już nie mówimy że Polaków mordowali niemcy, tylko nazisci, a kim qrwa byli nazisci?!!! Tajami z Marsa?!… I teraz ta szopka z ukraincami?!! Takie zachowanie tego cymbała z Poznania tylko potęguje niechęć do Ukraińców!!!! Ale to debil z platformy!!!! Oni mają w dupie polskie uczucia, historie, platforma chcę tylko poprawnie politycznie błysnąć w Brukseli!! To jest cała platforma, ja się dziwię co za kretyn może głosować na platformę, obcą agenture w Polsce!!!!

Elektor
odpowiada  Alterego
2 miesięcy temu

Oczywiście celnie podsumowujesz platfusow! Ale zapominasz o pisowskich zdrajcach i złodziejach, to oni firmują polską politykę od 7 lat i zdradę ze złodziejstwem podnieśli bardzo wysoko! Może tuż przed rozbiorami podobnej klasy politycy rządzili polską bo później na pewno nie.

TV RFN24
odpowiada  Elektor
2 miesięcy temu

Dobrze gadasz kundlu, nasza praca nie poszła na marne

jazzi
2 miesięcy temu

bez jaj

Jan Maria Rokita
2 miesięcy temu

Co za parodia, jesteśmy w Polsce i tu powinny obowiązywać nasze, Polaków zasady. Od jutra k**wa bez bicia dzwonów w kościołach bo muzułmanie jak i inni niewierni są zniesmaczeni katolickimi obrzędami.

pytek2
2 miesięcy temu

Już poszły psy z rosyjskiego oniegina, żeby szczuć Polaków na Ukraińców. Każda okazja jest dla raszystów dobra. Szczekajcie dalej psy, a nasze kraby pokażą wam gdzie jest miejsce bandytów z rosji. Tworzy się nowe przymierze między Polską i Ukrainą. Żadne szczekanie tego nie zmieni. Każdy, kto szczeka jest z wrogiem.

Elektor
odpowiada  pytek2
2 miesięcy temu

Jakie przymierze się tworzy cymbale? Ukraiński pan – polski sługa?

Szymon
2 miesięcy temu

Jakie to wszystko robi się po***ane 😔

45
0
Napisz co o tym sądziszx