Igraszki z butelką na oczach przechodniów

Udostępnij
Tweet

W sąsiednim powiecie doszło do bulwersującej sceny w tamtejszym parku. Na terenie tak zwanych oleśnickich wodociągów mężczyzna publicznie onanizował się za pomocą butelki. Spacerowicze liczą, że policja zacznie tam częściej zaglądać. Jako pierwszy o sprawie napisał portal mojaolesnica.pl

W poniedziałek, 25 lipca na terenie tzw. wodociągów w Parku nad Stawami w Oleśnicy doszło do incydentu. Około godziny 15 niedaleko dużego głazu oczom przechodniów ukazała się postać mężczyzny. Trzymając nogi w górze wkładał sobie butelkę w odbyt. Przez ten czas leżał oparty częściowo na plecach, podtrzymując się jedną ręką.

– Moja żona przesłała mi zdjęcie z przejażdżki rowerowej w okolicy wodociągów. Na tym zdjęciu widać zboczeńca, który najprawdopodobniej onanizował się butelką do piwa. Było go widać ze ścieżki rowerowej, wokół chodziły kobiety z wózkami, rodziny i dzieci! Żona była w ciężkim szoku, udało jej się zrobić zdjęcia ze zbliżenia – relacjonuje jeden z mieszkańców.

– Niestety, żona nie zobaczyła dokładnie twarzy, był to około 30-letni mężczyzna w niebieskiej bluzce i ciemnoniebieskich biegówkach, jak widać na zdjęciu. Uważam, że sprawę trzeba nagłośnić. Nie wiadomo co ten człowiek ma głowie i co nim kieruje. Wokół spaceruje wiele osób. Mam nadzieję również, że tym tematem zainteresują się odpowiednie służby. To nie pierwszy raz, kiedy widziani są ekshibicjoniści w tamtym rejonie Oleśnicy – dodał nasz rozmówca.

Policja przypomina, że w przypadku zobaczenia gorszących wydarzeń należy bezzwłocznie zadzwonić na numer alarmowy 997 lub 112. Po tym sygnale mundurowi powinni częściej patrolować ten rejon miasta oraz inne tereny zielone w okolicy.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

57 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edziu
1 rok temu

Najlepsza jest duża cola i 4 mentosy,- hiperdoznania gwarantowane!

Szymon
1 rok temu

Zaczyna się 🏳️‍🌈 LGBT

łutyT
1 rok temu

Dobrze, że to nie był słoik… PDK

57
0
Napisz co o tym sądziszx