Włamał się do mieszkania, w którym spała kobieta. Piękna postawa sąsiadów

Udostępnij
Tweet

W nocy ze środy na czwartek doszło do włamania do jednego z mieszkań na parterze znajdujących się przy ulicy Wodnej w Ostrowie Wlkp. Sprawca wszedł na balkon i wybił szybę. Kiedy znalazł się w mieszkaniu chciał ukraść pieniądze.

Kobieta, która przebywała w mieszkaniu wystraszyła się i postanowiła siedzieć cicho, nie doprowadzając do konfrontacji z włamywaczem. Ta postawa okazała się dla niej w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem.

Odwagą natomiast wykazali się sąsiedzi, którzy słysząc przed godziną czwartą nad ranem odgłos wybijanej szyby oraz inne hałasy powiadomili policję. Zanim patrol dojechał na miejsce, czekali na rozwój sytuacji na korytarzu. Ku ich zaskoczeniu włamywacz postanowił uciec, ale tym razem przez drzwi prowadzące na klatkę schodową. Tam 35-latek z powiatu ostrowskiego został zatrzymany przez sąsiadów, którzy następnie przekazali go policjantom.

Od mężczyzny pobrano krew do zbadania na zawartość substancji odurzających.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowa pływalnia na ukończeniu. Tak się prezentuje (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
1 rok temu

Ma super sasiadòw ,brawa dla nich ,oby więcej takich,👍👏

Adrianna
1 rok temu

To było do przewidzenia. Ludzie będą okradac się na wzajem, aby tylko przeżyć. Brawo dla sąsiadów, postawa godna pochwały. Mało teraz takich ludzi

Jaka czeka nas przyszłość?
odpowiada  Adrianna
1 rok temu

A tym bardziej że w tv już głośno o tym mówią. Cytuję wypowiedź pewnego experta nie polityka: ,, Tłuste lata się kończą i nadchodzą chude lata”. Rozumiecie? Nie powiedział miesiące , tylko lata! Oni już to wiedzą co czeka nas w przyszłości , tylko niestety nie chcą nam powiedzieć prawdy. Coś jest na rzeczy i szykuje się naprawdę coś ,, grubego”. Aż strach pomyśleć, co nas czeka w przyszłości. Ponoć bieda nadchodzi wielkimi krokami a pewne rzeczy będą tylko zarezerwowane dla bogatych.

16
0
Napisz co o tym sądziszx