Wyjechała motocykliście. Cztery wozy straży pożarnej na miejscu

Przed godziną 16 na skrzyżowaniu w Topoli Wielkiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Obrażenia odniósł mężczyzna jadący na Kawasaki.

Na miejsce wypadku wysłano cztery wozy straży pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego, Topoli Wielkiej oraz Tarchał Wielkich, a także karetkę pogotowia ratunkowego i policję.

Kobieta wyjeżdżała oplem z drogi podporządkowanej i nie dostrzegła w porę motocykla. Wjechała na skrzyżowanie i motocyklista uderzył w jej drzwi od kierowcy.

Motocyklista uskarżał się na ból ręki. Po wstępnym zbadaniu w karetce odmówił przewiezienia do szpitala.

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aaa
8 miesięcy temu

do wypadku jednego motocyklisty tyle wozów strażackich i ludzi potrzebnych coś tu jest nie tak i każdy zdrowo myślący to widzi że tu chodzi o pieniądze za dodatkowe godziny podczas (akcji ratowniczej)
a to wszystko z podatków naszych podatków .

Widz
8 miesięcy temu

Czy przypadkiem nie mają tz dodatków za udział w akcjach.? Jeżeli tak, to dlaczego nie zjechała się Straż z całego województwa. – :))

Czytelnik
8 miesięcy temu

Więcej zastępów straży mogli wysłać i helikopter LPR

JKWP
8 miesięcy temu

IQ komentujących przede mną sumarycznie ma może ze 100 punktów.
W momencie otrzymania informacji o zdarzeniu dyspozytor często nie wie (a nawet jak wie, to nie ma pewności, że ktoś w szoku źle nie podał) ile jest osób poszkodowanych. Wysyła OSP (tym razem pewnie 2, bo nie wiadomo które będzie sprawniejsze i szybsze – Tarchały i Janków) bo zwykle są przed Państwówką (to wozy bojowe – ciężarówki, a nie ferrari). Wyobraźcie sobie teraz, że tam 3 osoby wymagają reanimacji i wyjęcia z pojazdu, albo spod pojazdu, bo są zakleszczeni, najszybciej są właśnie ci strażacy. Obyście nigdy nie musieli z takich usług skorzystać. Pojechały 4 wozy i tyle, oby zawsze tylko w ten sposób się to kończyło.

zniesmaczony
odpowiada  JKWP
8 miesięcy temu

Problem tkwi w tym że jak już przyjadą to zostają na miejscy i często tak jest że zdarzenie nie groźne to i tak kilkunastu strażaków łazi i szuka zajęcia dla siebie byle godziny leciały. A jak ktoś to skomentuje to krzyk że oni na akcji a jakby jeszcze ktoś ich nagrał telefonem co robią to agresor taki się włącza że czasem strach słuchać i oglądać. Takim postępowaniem sami siebie ośmieszają oraz tracą szacunek i zaufanie społeczeństwa. Już kilkanaście lat temu powiedział mi nie żyjący już emerytowany druh wówczas po 80 z PSP z powiatu że młodzi przeginają w tej kwestii jak takie sytuacje zaczynały mieć miejsce i coraz więcej ludzi zaczynało dokumentować to podejście do sytuacji telefonami komórkowymi że za komuny za jego czasów ponad 60 lat temu to ze służby polecieli natychmiast. Ale teraz młodzież „ma prawo” do takich interwencji bo to łatwe pieniądze a za krytykę to by niedługo wysyłali krytykantów na szubienice.

Deedee
odpowiada  zniesmaczony
8 miesięcy temu

A ty chciałbyś być filmowany jak robisz swoją robotę?

Przysłowie ludowe
odpowiada  zniesmaczony
8 miesięcy temu

Jak cię robota parzy – idź do straży.

Deedee
odpowiada  JKWP
8 miesięcy temu

W 100 procentach sie zgadzam. Oby ci wszechwiedzący nigdy nie znaleźli się w sytuacji gdzie pierwsza pomoc będzie musiała decydować czy ich ratować najpierw czy kogoś innego bo nie będzie ich na miejscu tylu żeby pomóc wszystkim

Ostatnio edytowany 8 miesięcy temu by Deedee
FREDI !
8 miesięcy temu

Jeszcze biegłego sądowego i prokuratorora nie wezwano , jprd komedia w najlepszym wydaniu !

Jej miejsce jest przy garach
8 miesięcy temu

Baba za kierownicą i mamy efekt.

mar
8 miesięcy temu

TOPR jeszcze mogli wysłać…

Przedstaw się
odpowiada  mar
8 miesięcy temu

Służby budżetowe zawsze chętne na wypłatę.

Topolanin
8 miesięcy temu

Ta krzyżówka jest niebezpieczna zwłaszcza jak od Jankowa ktoś pociska tym bardziej że ma z górki. Trzeba się zdrowo zbierać jadąc od topoli osiedle żeby wbić się na główna.

bartek
8 miesięcy temu

Po tych wpisach d**ili – jestem za eutanazja sanitarna.

irek
8 miesięcy temu

Te wszystkie lustra oddalaja to samo jest wyjazd z piastowskiej w glogowska ten kto to badziewie dopuscil do uzytku jest chyba chory

35
0
Napisz co o tym sądziszx