Kłótnia dwóch policjantów. Policjant: „zastrzelę gościa”

Wielkopolskie derby na żużlu przysporzyły wielu emocji także niektórym policjantom. Przy zabezpieczaniu takich meczów ściągane są oddziały prewencji z Poznania i doraźnie patrole z sąsiednich powiatów. Podczas niedzielnego meczu doszło do sporu pomiędzy funkcjonariuszem z Ostrowa, a jednym z dowódców z Poznania.

Wszystko rozpoczęło się od zwrócenia uwagi przez funkcjonariusza z Ostrowa jednemu z dowódców z Poznania, że ten nie powinien rozmawiać z kibicami z Leszna lub przekazywać im pewnych informacji. Funkcjonariusz z Poznania tłumaczył się, że przekazywał leszczyńskim kibicom zasady hierarchii w wydawaniu decyzji. Zwłaszcza, że to ostrowscy policjanci podejmą decyzję kiedy i na jakich zasadach zostaną kibice wypuszczeni z sektora gości.

Po chwili policjant z Poznania wyraził się: Co za gościu. Weźcie go stąd. (patrząc w kierunku policjanta z Ostrowa)

Odchodząc na bok dodał: Zastrzelę gościa.

Do zastrzelenia jednak nie doszło, a słowa być może były wypowiedziane w emocjach. Pytanie czy tak doświadczonemu policjantowi wypada je wymawiać?

CZYTAJ  Do zbrodni użył siekiery lub maczety

43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wolnościowiec
6 miesięcy temu

,, Zastrzelę barana ” hmm, chyba że z 2m inaczej nie potrafiłby trafić. Pierwszy lepszy strzelec amator lepiej potrafi posługiwać się bronią jak ta przestępcza organizacja zbrojna.

piesa
6 miesięcy temu

racja jest od lat taka:: – problem jest w powiecie , wsparcie dociera z Poznania i pajacowi z KMP, czy KWP nie na swym terenie ,wydaje się,że jest wazniejszy, madrzejszy, lepszy i ma z gory przywilej predyspozycje decyzyjne . a w 99% tak nie jest . aby dowodzic nalezy miec rozpoznanie, wiedze, plany, znac teren, znac dowódców poszczegolnych ugrupowań słyzb prewencji, wsparcie operacyjne, drogi dojazdowe, ewakuacyjne, mozliwe warianty itp.itp.. inaczej taki pajac z KWP wychodzi na debila i wiecej szkodzi niz dowodzi. w dowodzeniu nie sa istotne gwiazdki ale wiedza, planowanie itp.
Dlatego tyle smiesznych akacji POLICJi Racja druga coraz mniej, a wlasciwie brak takich policjantów. Starzy na emeryturach, szkoły Policji to korespondencyjne szkolenie. a w boju rozwolnienie i dziecinada. Przykład w pierwszym rzedzie kordonu bojowego na 30 policjantów 10 to dziewczynki blondynki 50 kg wagi i wielkie wystraszone oczy.

Konfederata
6 miesięcy temu

Policja na garnuszku pisowców czuje się bezkarna bo mały kurdupel z Nowogrodzkiej ich chroni podobnie jak tych w czarnych mundurkach w konfesjonał.

Ostrowiak
6 miesięcy temu

Wiadomo, że w Policji pracują walnięci w łepetynę. Myślą, że jak mają pałę i pukawkę to świat do nich należy..

Ed
odpowiada  Ostrowiak
6 miesięcy temu

Plus 7k wypłaty i jak żyć

Psikutasz
6 miesięcy temu

Pewnie czarnawy coś pyszczył do panów z Poznania.

Nieznajomy
6 miesięcy temu

Dawniej rodzina wiedziała żeś debil a teraz cała polska

bartek
6 miesięcy temu

Powinien byc wydalony ze sluzby,dla nieopanowanych tam nie ma miejsca.

AM
6 miesięcy temu

Wysłać tam mediatora 🙂 🙂

stary
6 miesięcy temu

czy ktoś podsłuchał czy nie to ten policjant nie powinien broni dostać do ręki

olek
6 miesięcy temu

pyrus powinien gumą dostac byłby spokój,jak robota sie nie podoba to na budowe,potrzebują

43
0
Napisz co o tym sądziszx