Nauczycielka ma nowotwór. Szkoła promuje zbiórkę pieniędzy

Udostępnij
Tweet

Na portalu umożliwiającym prowadzenie zbiórek przez internet pojawił się wpis dotyczący nauczycielki języka polskiego z Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych Edyty Tomaszewskiej. Z opisu dowiadujemy się, że potrzeba aż 70 tysięcy złotych i lakoniczną informację, że ma nowotwór. Brak jednak informacji gdzie operacja miałaby zostać przeprowadzona i czy w Polsce finansuje ją NFZ.

– Edyta to nie tylko wspaniala kobieta o wielkim sercu ale także wspaniały nauczyciel języka polskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Edyta boryka się z chorobą, ale ona o siebie nie dba bo najważniejsi dla niej byli i są jej uczniowie… I na nich tez liczę. Także zapraszam do wpłacania pieniążków. Edytko masz dużo przyjaciół, uczniów, rodzinę. Pomożemy tak jak zawsze Ty to robisz. Kochamy Cię i nie zostawimy samej w tych trudnych chwilach. – jest napisane na stronie zbiórki. https://zrzutka.pl/a3ut9d

Dodatkowo stworzono grupę umożliwiającą przeprowadzanie licytacji, a pieniądze zebrane mają również wesprzeć cel zbiórki.

https://www.facebook.com/groups/584618046343223/

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Trudno w to uwierzyć jakie wozy przysłano do "takiej" drobnostki
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
G.S.
1 rok temu

Ludzie, skąd w Was tyle jadu ? Pani Edyta, osoba bardzo skromna, nawet słyszeć nie chciała o tej zbiórce. Wymusili to przyjaciele i znajomi, bo ona jest naprawdę wspaniałym i dobrym człowiekiem. Wypisujecie takie bzdury, że nie da się tego czytać. Nikt Was nie zmusza do pomocy, ale proszę nie piszcie głupot, jak nie znacie tematu. Dla pani Edyty potrzebny jest przyrząd, który w Polsce nie jest refundowany. Proszę, dajcie spokój przynajmniej choremu, bo nie wiecie co Was jeszcze czeka w życiu.

Grzegorz S
1 rok temu

W takich sytuacjach najwięcej do powiedzenia mają ci, co nigdy nikomu by nie pomogli, nawet symboliczną złotówką. Nikt was nie zmusza do pomocy i przestańcie bzdury wypisywać, jak nie znacie tematu. Nie wszystko jest refundowane przez NFZ. Pani Edyta to wspaniała kobieta.

Gosc
1 rok temu

Wylac, acie komentarze tam gdzie powinny byc np o matkach mloxy h niefojdach, ktore nie radza sobie z rozwrzeszczanymi dzidciskami w hsleriacj laza jsk lanie a dziecko wrzeszczy a niech sluchaja dlaczego ona ma tylko sluchac fostaja frajerska kade na ktora my muzimy zapieprzac a zabrac im kase do roboty lenie niezaradne

32
0
Napisz co o tym sądziszx