SZOK 15-latka miała śmiertelną dawkę alkoholu na Piaskach. Walczy o życie

Do skandalicznej sytuacji doszło na ostrowskich Piaskach. W poniedziałek około godziny 20 w końcu wezwano pogotowie ratunkowe do 15-latki. Ta od dłuższego czasu leżała nieprzytomna na głównym pomoście. Ustalenia szokują.

Najpierw dziewczyna od dłuższego czasu leżała nieprzytomna na pomoście. Młodzi ludzie dookoła nie wzywali początkowo służb ratunkowych i mieli ubaw, że młoda dziewczyna „nawaliła się”. W końcu ktoś się zlitował i wezwał pogotowie ratunkowe. Po przyjeździe medyków młodzi ludzie nagrywali filmiki, robili zdjęcia i mieli spory ubaw.

Dziewczynę przewieziono do ostrowskiego szpitala, gdzie po pewnym czasie stan się pogorszył i trafiła na oddział intensywnej terapii medycznej. Wyniki krwi wykazały 4.8 promila! Co niewątpliwie jest dawką śmiertelną, zwłaszcza u tak młodej osoby.

O tej godzinie nie było już ratowników WOPR.

Zdjęcie tytułowe poglądowe z innej akcji

Na samym dole filmy

Poniższe zdjęcia z innych dni

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

111 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abc
8 miesięcy temu

Kto to?

Mieszkaniec
8 miesięcy temu

Ja mając prawie 40 nigdy nie byłem taki nietomny a piło i bawiło się piątek sobota i niedziela a tu w tak młodym wieku tyle szok mam nadzieję że ta młoda dziewczyna wyciągnie z tego wniosek że otarła się o śmierć jeszcze w taki upał to chyba brak rozsądku i pokaz przed znajomymi którzy tak naprawdę ją zostawli w potrzebie niech za ten czyn odpowiedzą może ich również czegoś to nauczy 😱

Aa
8 miesięcy temu

Chwilą,chwilą teraz wielki larum nie tak dawno kolejna nasto wlazła na słup energ.po pijaku,ja się pytam gdzie rodzice?proszę spojrzeć jak dzis wyglądają dziewczynki 13-17 większość jak stare pudernice czemu kogoś dziwi ze zachowują sie również jak stare d… wina rodzica na co przyzwala tak ma.

juras
8 miesięcy temu

róbta co chceta

Zbyhu
8 miesięcy temu

Czy to Pati z Pruslina? Masakra co ty dziewczyno narobilas 🙁

Mieszkaniec
8 miesięcy temu

I oczywiście rodzice odpowiedzialni …trzeba odejść z pracy żyć z mopsu łazić za dzieciakami do 18 lat potem dopiero iść do pracy 15 letnia dziewczyna ma swój rozum i wie co robi ..a tych co nagrywali zaj..bym

Ostatnio edytowany 8 miesięcy temu by Mieszkaniec
Sonia
odpowiada  Mieszkaniec
8 miesięcy temu

Trzeba od najmłodszych lat rozmawiać z dzieckiem, że wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba zachować umiar i wiedzieć kiedy podziękować za kolejną pokusę. Ja to mówię moim dwudziestolatkom od lat i nie mają problemu. Do tego dołączam tekst, o dobrze towarzystwa i jakoś działa. Chłopaki imprezują, ja się nie denerwuję, a jak komuś z towarzystwa coś wymknie się spod kontroli, to cała ekipa spina tyłki, by zająć się pacjentem i odstawić pod drzwi domu.

Halina
odpowiada  Sonia
8 miesięcy temu

Serio? Tylko pod drzwi? Pani dobra rado, należy dostarczyć za drzwi…to jest różnica zasadnicza!!!

Sonia
odpowiada  Halina
8 miesięcy temu

Racja, „za drzwi”. To miałam na myśli. Źle napisałam. Żeby nie było, napiszę dobitnie… oddać do zaopiekowania osobie odpowiedzialnej.

Sonia
odpowiada  Halina
8 miesięcy temu

Nie chodzi o to, by nazywać mnie „dobrą radą” prześmiewczo czy pogardliwie. Dzielę się rodzicielskim doświadczeniem, które u mnie w rodzinie działa. Fakt, źle zakończyłam wypowiedź, poprawiłam, rozwinęłam co miałam na myśli.
Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, ale od malucha kiedy dziecko uczestniczy w spotkaniach rodzinnych gdzie jest alkohol i są fajki (taka prawda). Rozmowy od – nastego roku życia, są odbierane jako zakazy, które się lekceważy dla zasady i na przekór dorosłym. Nie krytykuję ani 15 – nastki, ani jej rodziców jak większość osób komentujących, których komentarze nic nie wnoszą.

Jola.
odpowiada  Sonia
8 miesięcy temu

Nie denerwuj się, zawsze znajdzie się jakiś czepialski. Wszyscy wiemy co miałaś na myśli a szczerze mówiąc też tak bym to napisała , bo tak po prostu się mówi. Pozdrowionka .

Jola.
odpowiada  Halina
8 miesięcy temu

Czepiasz się a wiadomo o co chodzi. Jak mój syn imprezował to chodziłam od okna do okna i wypatrywałam jego powrotu, jakby go odstawili pod drzwi nie umknęło by mi to na pewno . Mogli dziewczynę odstawić chociarz pod te drzwi. Towarzystwo dziewczyna musi zmienić, zawiedli na całej linii.

Łolek
8 miesięcy temu

Ale 4,8 promila, to chyba nie jednodniowa akcja? Ile trzeba w siebie wlać, żeby tyle wyszło?

Procent
odpowiada  Łolek
8 miesięcy temu

Dla faceta ważącego około 90 kg to min litr 40 % wódki. Do tego szczegóły, co zjadles np itp

wolnościowiec
8 miesięcy temu

Ile wypiła, jej sprawa a reszcie wara od tego. Wolność polega na prawo wyborze alkohol, zabawa itp. Powoli wracamy do komuny zwlaszczach w mediach. Wszyscy w mundurkach z uśmiechem na wiecach pierwszo majowych.

Zorientowany
odpowiada  wolnościowiec
8 miesięcy temu

Oswszem,jej sprawa..dopóki konsekwencje jej czynów nie obciążają innych osób – np. koszty leczenia. Uprzedzam zdanie o tym ,że jest ubezpieczona ,że rodzice płacą składki itp.- owszem,tak – ale jest różnica między chorobą ,na którą nie ma się wpływu ,a konsekwencją pewnych zachowań , typu nadużywanie alkoholu,narkotyków ,sporty ekstremalne itd.

H2O
8 miesięcy temu

Stracone pokolenie…..Polska już tego nie nadrobi i zawsze będziemy zaściankiem i niewolnikami i tyle w temacie.

Jacek
odpowiada  H2O
8 miesięcy temu

To są efekty hasła „róbta co chceta”

Gimbo
8 miesięcy temu

Ubaw z tego mieli Ci wszyscy z tak zwanego Jasnogrodu czyli czerwono skórni jak i Tęczowi co niby Pedofilie potępiają tylko nie u siebie z resztą jej Matka nie lepsza a Ona Wygląda co najmniej na 25 lat więc śmiało Alkohol kupi Jestem ciekawy co Menda mnie pierwszy skrytykuje i z hejtuje to jutro na 19:00 zapraszam na dobre Piwo z Warki w Pubie Mir na Tetmajera róg Kosynierów w Ostrowie

Ala
odpowiada  Gimbo
8 miesięcy temu

Czep się swojej matki, od innych ci wara pijaku.

111
0
Napisz co o tym sądziszx