Kuriozalny powód interwencji służb

Po godzinie drugiej w nocy służby ratownicze zostały postawione  na równe nogi. Powodem miał być wyczuwalny gaz w jednym z bloków.

Pierwsi na miejscu przy ulicy Konopnickiej 8 w Ostrowie Wielkopolskim zjawili się strażacy w ramach grupy rozpoznania chemicznego. Spotkali na miejscu mieszkańca, który zaprowadził ich do piwnicy. Przekonywał, że to właśnie tam ulatnia się gaz.

Strażacy dokonali sprawdzenia miejsca za pomocą specjalistycznych detektorów m. in. gazu. Te na szczęście nic nie wykazały. Ale to nie był koniec interwencji.

Mężczyzna zaczął przekonywać, że jego detektory w ciele są czulsze i strażacy się mylą w ocenie sytuacji. Przybyli na miejsce policjanci nałożyli mandat na zgłaszającego za fałszywy alarm.

CZYTAJ  Czy ostrowianie przesadnie grzeją kaloryferami? OZC odpowiada

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
60
6 miesięcy temu

To co niektórzy piszą to porażka a kto alkohol tej gówniarze sprzedał gdzie matka ojciec że ona taka pijana musiała pić kilka dni świadectwo opijała żadnej litości dla gówniarzy tylko człowiek uwagę zwróci to zaraz groźby sam komentowane nie żałuję jej mam 3 dzieci i żadne po alkohol nie sięga tylko ciężko pracują żeby coś w życiu mieć .

Pollena 2000
6 miesięcy temu

Tak to jest , jak się nie myje i ciągle mu coś śmierdzi. Dupę się myje a nie wietrzy. Lumpy też trza wyprać od czasu do czasu.

kit
6 miesięcy temu

Cała policja tylko mandaty umieją nakładać, jak oczywiście by coś się złego stało to wina tez obywatela bo nie powiadomił służb.

Atrament
6 miesięcy temu

Nie ma się, co dziwić. Takie debilizmy istnieją w tym kraju.

Kjjf
6 miesięcy temu

Po 3 dawce to nie dość ze ma detektory to pewnie w nocy jeszcze świeci

Dyzma
6 miesięcy temu

Też miałem takiego sąsiada cały czas wzywał służby bo czuł dym jemu mandatu nie dali.

yyyhmm
6 miesięcy temu

A co z dziewczyną , którą zabrało wczoraj pogotowie z piasków !? To był obraz dramatu naszych czasów ! Leży dziewczyna nieprzytomna na pomoście.. mało ważne czy od jakiś substancji , alkoholu… ludzie nadal się bawią , skaczą do wody itp. Zamiast od razu wezwać służby.. przecież mogła mieć zawał albo udar… to „kozacy” bawiący się obok stwierdzili ,że małolata się nawaliła !!! a ile radości było nawet przy interwencji policji czy służb medycznych .. DRAMAT !!!

Ja
odpowiada  yyyhmm
6 miesięcy temu

Większość ludzi nie reaguje właśnie wtedy, kiedy powinna. Lubią interesować się bzdurami, a takich sytuacjach udają, że nie widzą, że to nie ich sprawa. To jest straszne.

yhmm
odpowiada  yyyhmm
6 miesięcy temu

Jeszcze jedno. Sama interwencja ratowników medycznych tez chyba pozostawia trochę do życzenia.. Maja informacje o nieprzytomnej dziewczynie (najprawdopodobniej nieletniej) a oni idą sobie plaża jak na spacer! Może się nie znam ale jeśli to nawet bylo zatrucie alkoholem ,to chyba ważny jest czas, zwłaszcza, że była nieprzytomna!!!! A wracając do młodzieży, ktora była obok tej dziewczyny.. zamiast ułożyć ja w pozycji bezpiecznej.. ale po co.. przeciez małata się nawaliła.. A co jakby się zakrztusiła..? To goblibyscie być wy albo ktoś z waszych bliskich…. Inna sprawa.. może w szkole zamiast religi obowiązkowa nauka udzielania pierwszej pomocy? LUDZIE WIECEJ EMPATI!!! KTOS Z NIA PRZECIEZ PRZYSZEDL!!

Elektor
odpowiada  yyyhmm
6 miesięcy temu

Straszne czasy to prawda. Ale skąd ta znieczulica się bierze? Żadnej odpowiedzialności, o wszystko „troszczą się” i za wszystko odpowiadają służby. A służb jak psów, z każdym rokiem coraz więcej pasożytów do „pomocy” społeczeństwu. Ludzie instynktownie się nie wtrącają w nie swoje sprawy. Płaca podatki, niech „służby” się tym zajmują, tak to działa. I jest to zrozumiałe, niejeden raz ktoś chcący pomóc, interweniować itd. był później ciągany po sądach. Żyjemy w państwie milicyjnym, więc logiczne, że ludzie boją się cokolwiek zrobić żeby „służby” nie dobrały im się do dupy. Oby małolata się z tego wygrzebała, 4,8 promilla to już godny szacunku nawet u poważnych zawodników wynik.

kendziak
6 miesięcy temu

moje detektory w ciele są czulsze od tych w ciałach w Sejmie i powiadom wam że nadchodzi taka bjyda że nie będzie z czego piszczeć nawet

11
0
Napisz co o tym sądziszx