Po zabiciu ciało zawinęli w dywan. Sąd się z nimi rozprawił

Udostępnij
Tweet

Dziś Sąd Okręgowy w Kaliszu ogłosił wyrok w sprawie głośnego morderstwa, do którego doszło 26 stycznia 2021 roku. Po minięciu półtora roku sprawcy usłyszeli wyrok 25 lat więzienia. Surowszą karą byłoby dożywocie, czyli nie mniej niż 40 lat.

W mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Fabrycznej w Kaliszu sprawcy najpierw dotkliwie pobili ofiarę, a następnie dusili. Na końcu ciało zawinęli w dywan chcąc pozbyć się śladów zabójstwa. W sprawie zatrzymani zostali mężczyźni w wieku 23 i 30 lat. Ofiara miała 39 lat. Feralnego dnia przyszedł do jednego z agresorów po odbiór pieniędzy. W trakcie spotkania doszło do szarpaniny i okładania narzędziem o tępych krawędziach. Ostatecznie jeden z nich udusił ofiarę.

Wyrok nie jest prawomocny.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrovia pogoniła Orła Łódź
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aa
2 lat temu

Dla takich powinna być kara śmierci i żeby długo powoli umierał

Milena
2 lat temu

Rzecz biorąc to oprawcy w polskich więzieniach mają lepiej niż nie jedna Polska rodzina także jakby zmienili warunki w więzieniach na gorsze to niech siedzą w nich i całe życie

Komm
odpowiada  Milena
2 lat temu

Skąd wiesz?

Nasz nowy dom
odpowiada  Komm
2 lat temu

Z programu telewizyjnego emitowanego w sobotę na Polsacie pod tytułem ,, Więzienie ”

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Nasz nowy dom
Helena
2 lat temu

Ogólnie myślę, że sposób rozwiązywania takich spraw w myśl zasady „oko za oko”, „ząb za ząb”, byłby uzasadniony. Natomiast mając w pamięci sceny z filmu „Zielona mila”, i przypominając sobie o tym jak wygląda system naszego sądownictwa i odnajdywania sprawców – bałabym się zdecydować jednoznacznie, czy jestem za czy nie 🙂

Egzekutor
2 lat temu

Nawet 25 lat to niska kara. Jeden z oprawców będzie miał po wyjściu 48 lat, jeszcze w sile wieku a w poprawę nie wierzę. Może być tylko gorzej z delikwentem a zrobił to z premedytacją.

6
0
Napisz co o tym sądziszx