Szkoła zbiera pieniądze na remont

Dyrektor jednej z największych szkół w Ostrowie Wielkopolskim postanowiła zwrócić się z prośbą o wsparcie w remoncie fragmentu szkoły. Mowa o Zespole Szkół Technicznych.

Drodzy Państwo! Legendarna Zapowska Orkiestro!
Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe remontu pierwszego piętra w szkole. Proszę o to nie tylko dlatego, że potrzebujemy pieniędzy, żeby dokończyć prace rozpoczęte 4 lata temu, ale także dlatego, żebyście Państwo nie zatracili kontaktu ze szkołą, nie zapomnieli skąd jesteście i ile łączy Was z tym legendarnym miejscem. Mam świadomość Waszych związków ze szkołą i wiem, że możecie nam pomóc, pomóc dzieciom, młodszym kolegom, który dziś podążają Waszym śladem. Ambicją Dyrektora Gostomczyka było uczynić tę Szkołę najnowocześniejszą..

No cóż, minęło 40 kilka lat i szkoła powoli zaczęła tracić ten walor. A ja tak bardzo chciałabym, żeby wciąż była dla wszystkich synonimem jakości, jeśli nie nawet – doskonałości.
Proszę więc o wsparcie nas w czasach galopującej inflacji – kiedy każda pomoc jest niezwykle cenna. To, co udało mi się zebrać wcześniej, żałośnie się skurczyło.

Oczywiście, mogę czekać na kolejne lata i dofinansowania, ale przecież wiem, że mam Was – najbardziej lojalnych miłośników tej Szkoły –
więc proszę, pomóżcie nie mnie – ale swojej Szkole.
Z góry pięknie dziękuję za każdą złotówkę.
Swingująco pozdrawiam – Magdalena Wojtasz

PRZED REMONTEM PARTERU

PO REMONCIE

Konto do wpłat
63-400 Ostrów Wlkp. ul. Poznańska 43
Towarzystwo Przyjaciół Szkoły ZAP – Edukacja
17 8430 0009 0020 0527 0194 1380

Tytuł wpłaty: remont pierwszego piętra

Serdeczności –
Wasza
Magda Wojtasz

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
8 miesięcy temu

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

Absolwent
8 miesięcy temu

Priorytetem dla dyrekcji tej szkoły jest utrzymywanie się z żebractwa, co w ich mniemaniu ma być lekarstwem na nieudolne zarządzaniu placówką, a niekiedy nawet na świadome lub nie działanie na jej szkodę.

bartek
8 miesięcy temu

Dyrektor Gostomczyk nie musial nikogo o nic prosic zalatwil wszysko a szkola byla jego oczkiem w glowie ,Duzo duzo zdrowia Panie Dyrektorze pozdrawiam serdecznie

c,,,a
8 miesięcy temu

szkoły sa i tak przeinwestowane. Pewnie nowej lali dyr cos sie we lobie przewaliło-co my w kryzysie mamy remontowac szkołe? NI,NIE szkoła jest dobra i niech uczy . A jak dyrektorka chce brylowac przed starostą to remontowac ale za swoje . Babie sie od ciepla mózg lasuje

Wiki
8 miesięcy temu

Myślę, że należy odłożyć na przyszłość wszystkie niedorzeczne inwestycje takie jak budowa schroniska czy rozbudowa basenu. Kochani nasza młodzież to przyszłość Ostrowa i zdecydowanie w pierwszej kolejności należy zapewnić im dobre wykształcenie i nowych, lepszych przedsiębiorców. Nie wysyłajmy ich na szparagi bo to uczniowie i szkoła z dużym potencjałem.

Nie myśl
odpowiada  Wiki
8 miesięcy temu

bo Ci nie wychodzi. Schronisko i basen jest finansowane z pieniędzy miasta, szkoły średnie są finansowane z innego źródła tzn. z budżetu starostwa. Nie można dowolnie przerzucać pieniędzy z jednej kasy do drugiej. Nie znasz zasad funkcjonowania i finansowania jednostek samorządowych to się nie wypowiadaj, bo się ośmieszasz.

c,,,a
odpowiada  Nie myśl
8 miesięcy temu

to sobie krowo przezucaj z d/// na łeb ale swoje – od podatnika wara. mamy dosyc wydatków naszych.

Nie myśl
odpowiada  c,,,a
8 miesięcy temu

Swoimi wypocinami potwierdzasz swój poziom, totalna impertynencja, byle zabłysnąć przez darcie papy

miasto
odpowiada  Nie myśl
8 miesięcy temu

ha,ha – jak dyrektorka nie ma kasy to do lasu dorobic. a nie żebrac . mamy problem z gazem, węglem a ta o wsparcie. z wielkiej d//// przewalilo sie na łeb.

Buszu Buszu
8 miesięcy temu

Lepiej niech zaczną coś z tym remontem basenu szatnie i toalety do remontu a i terminal płatności na basen by się przydał szkoda że 21 wieku nie było możliwe żeby płacić kartą 🤷 widać kto prowadzi szkołę 😂😂😂

dziadek
8 miesięcy temu

przy tych Czarnkach i Jarkach już niedługo będą zbierać chrust żeby mieć ciepło w kasach .

Jan Adam
8 miesięcy temu

Ta szkoła ma jednak coś. Jest to jedyna dzisiaj z Ostrowskich średnich szkół, że tworzy zbiorowiska absolwentów i uczniów w nieformalnych grupach wiążących ich w wspólnych pomysłach na wykorzystaniu wiedzy wyniesionej ze szkoły. Jestem pod wrażeniem spotkania takich młodych ludzi w Pleszewie, ubiegloroczny absolwent ma firmę z drukarkami 3D i tworzy razem z nieco młodszymi kolegami roboty, drony, e-deskorolki, prowadzą zajęcia z maluchami otwierając im świat robotyki.
W efekcie tegoroczna nagroda dla absolwenta Bartka. Powodzenia Jan Adam.

Ostatnio edytowany 8 miesięcy temu by Jan Adam
Adam
8 miesięcy temu

Komuś wali na dekiel. Ta kasa ma być nie na pamiątki po orkiestrze, a na remont korytarzy. Pierwszy raz widzę taką zbiórkę, bez zgody organu prowadzącego. To przecież obciach dla starosty i wice z PiS. Ale może jest zgoda starosty? ciekawe.

Absolwent
odpowiada  Adam
8 miesięcy temu

XD Żebractwo

Ostatnio edytowany 8 miesięcy temu by Absolwent
Jasiu
8 miesięcy temu

Dla mnie to już nie te mury. Gdzie ta kultowa boazeria i kamienna posadzka… ehh

Endrju
odpowiada  Jasiu
8 miesięcy temu

Zgadzam się… wyremontowana część wygląda, jak jakiś szpital

Brazil
odpowiada  Jasiu
8 miesięcy temu

Haha proszę cię, „kultowa boazeria”, przecież to wyglądało okropnie w dzisiejszych czasach, czułxm się tam jak na wizycie u pradziadków.
A to porównanie do szpitala cudowne, wychodzi na to, że te obrzydliwe szpitalne sale też zostały ładnie odnowione.

56
0
Napisz co o tym sądziszx