Szkoła zbiera pieniądze na remont

Udostępnij
Tweet

Dyrektor jednej z największych szkół w Ostrowie Wielkopolskim postanowiła zwrócić się z prośbą o wsparcie w remoncie fragmentu szkoły. Mowa o Zespole Szkół Technicznych.

Drodzy Państwo! Legendarna Zapowska Orkiestro!
Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe remontu pierwszego piętra w szkole. Proszę o to nie tylko dlatego, że potrzebujemy pieniędzy, żeby dokończyć prace rozpoczęte 4 lata temu, ale także dlatego, żebyście Państwo nie zatracili kontaktu ze szkołą, nie zapomnieli skąd jesteście i ile łączy Was z tym legendarnym miejscem. Mam świadomość Waszych związków ze szkołą i wiem, że możecie nam pomóc, pomóc dzieciom, młodszym kolegom, który dziś podążają Waszym śladem. Ambicją Dyrektora Gostomczyka było uczynić tę Szkołę najnowocześniejszą..

No cóż, minęło 40 kilka lat i szkoła powoli zaczęła tracić ten walor. A ja tak bardzo chciałabym, żeby wciąż była dla wszystkich synonimem jakości, jeśli nie nawet – doskonałości.
Proszę więc o wsparcie nas w czasach galopującej inflacji – kiedy każda pomoc jest niezwykle cenna. To, co udało mi się zebrać wcześniej, żałośnie się skurczyło.

Oczywiście, mogę czekać na kolejne lata i dofinansowania, ale przecież wiem, że mam Was – najbardziej lojalnych miłośników tej Szkoły –
więc proszę, pomóżcie nie mnie – ale swojej Szkole.
Z góry pięknie dziękuję za każdą złotówkę.
Swingująco pozdrawiam – Magdalena Wojtasz

PRZED REMONTEM PARTERU

PO REMONCIE

Konto do wpłat
63-400 Ostrów Wlkp. ul. Poznańska 43
Towarzystwo Przyjaciół Szkoły ZAP – Edukacja
17 8430 0009 0020 0527 0194 1380

Tytuł wpłaty: remont pierwszego piętra

Serdeczności –
Wasza
Magda Wojtasz

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
1 rok temu

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

56
0
Napisz co o tym sądziszx