Tak mocnego wypadku dawno nie było. Zderzyli się obcokrajowcy z taksówkarzem

Udostępnij
Tweet

To skrzyżowanie nie należy do szczególnie bezpiecznych, ale tak poważnego wypadku nie było tu dawno. O 5 rano na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego i Traugutta w Ostrowie Wielkopolskim zderzyły się dwa auta osobowe.

Niebieską skodą podróżowali mężczyźni posługujący się ukraińskim językiem. Jadąc od strony wiaduktu odolanowskiego musieli się nieźle rozpędzić. Na skrzyżowaniu z ulicą Traugutta zderzyli się z taksówkarzem jadącym na drodze z pierwszeństwem od ulicy Gorzyckiej. O tej godzinie nie była jeszcze włączona sygnalizacja świetlna. Siła uderzenia była potężna. Jedno z aut, niebieska skoda, wpadło do pobliskiego ogródka i przewróciła się na dach. Taksówkę marki volkswagen obróciło wokół osi i uderzyła w słup od latarni.

Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej, trzy karetki oraz policję. Dwie osoby wydostano z aut w sposób normalny, ale jedna z osób jadących skodą musiała być wyciągnięta po użyciu sprzętu hydraulicznego.

Wszyscy trzej mężczyźni byli przytomni. Jedna z osób ze Skody trafiła na nosze, drugi miał zakrwawioną twarz, ale siedział. Taksówkarz doznał bolesnego urazu nogi. Pasażer skody był nietrzeźwy. Trwa ustalanie stanu trzeźwości kierowcy skody.

Tej samej nocy miał miejsce wypadek w Tarchałach Wielkich

Wypadek w Tarchałach przy światłach

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ewakuowano Galerię Ostrovia. Ciekawy powód
Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janek
2 lat temu

Takie są efekty bezmyślnego wpuszczania, a wręcz zapraszania banderowców. Ukraina to wróg Polski, a nie bracia.

Zet jak zorro
odpowiada  Janek
2 lat temu

No cóż, masz rację. Również uważam że zdecydowanie lepiej wyszlibyśmy na współpracy z Rosją a nie Ukrainą. Telewizyjne pierdoły ludziom opowiadają, a sprawy wyglądają całkiem inaczej.

ojej
2 lat temu

Powinni zwrocić koszty lub odpracować akcji, odkupić taksówkarzowi samochód i jeszcze oddać pieniądze za naprawde zniszczeń na tej posesji. W Kaliszu jest tyle ukrainców, że się panoszą jakby byli na wakacjach gdzie sie nie obejrzysz wszędzie ukraiński lub ruski (bo wiekszość gada po rusku, niech se gadaja w telewizji co chcą) Jeszcze żeby nas czasami nie urządzili tak jak na Wołyniu. Jestem przerażona, na forach ukrainskie kobiety wypisuja co potrzebuja a nasze im to dają. Sory ale czas do pracy i zapracowac na swoje utrzymanie, a sory ukrainka nie bedzie pracować nizej kwalifikacji. Masakra jeszcze nam sie bedzie odbijać tą pomocą

Olo
2 lat temu

A dzisiaj idiotka wioząca dziecko przeskoczyła to skrzyżowanie ignorując znak stop

Jaro
2 lat temu

Dlaczego „nasi bracia” ukry nie reagują na apel swojego wodza zelenskiego i nie jada bronicojczyzny tylko siedza i chleja w Polszy? Taka to oto wojna wyimaginowana mocno przez media.

Zet jak Zorro
odpowiada  Jaro
2 lat temu

Zielenski? Ten koszerny fircyk? Albo robi swoją genialną owszem życiową rolę, wraz z kliką swoich koleżków, albo jak zauważył pewien węgierski polityk, czubek z deklem wygiętym. Wciąż żąda. Tak się zachowuje prezydent napadniętego kraju? Weźcie ludzie się zastanówcie. Osobiście w doopie mam ukropów, sami się prosili.

Wit
2 lat temu

I znowu banderowcy w akcji.

Jan hus
odpowiada  Wit
2 lat temu

Idi na x…

Olek
2 lat temu

Jeszcze będzie gorzej z tymi gośćmi za naszą kase

On
2 lat temu

Dokładnie dobrze to napisałeś, ale polaczki tego nie rozumieją.

buu
odpowiada  On
2 lat temu

a Ty koleś, o kim piszesz? Rozumiem, że jesteś ciapatym czy innej maści! Oby jednak nie Polakiem.

47
0
Napisz co o tym sądziszx