Trybuna główna po modernizacji

Wysłużone, niebieskie krzesełka na trybunie głównej ostrowskiego Stadionu Miejskiego zastąpiło niespełna tysiąc nowych, białych i czerwonych. To już IV, ostatni etap, inwestycji w ramach wielkiej modernizacji sportowego obiektu przy ulicy Piłsudskiego 64 – zadania o wartości niemal 16 mln złotych.

Jednocześnie, z wymianą siedzisk na ostrowskim Stadionie Miejskim, zamontowany został nowy telebim. Ekran jest dużo większy od poprzedniego – ma aż 35 metrów kwadratowych.

– Mam nadzieję, że kolejne mecze będzie się oglądać o wiele wyraźniej i wygodniej! Wszystko po to, by fanom ostrowskich sportów lepiej kibicowało się naszym drużynom – zaznacza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Ostrowianie mieli okazję zasiąść na nowych siedziskach, już 20 maja, podczas meczu TŻ Ostrovia z Motorem Lublin.

Modernizacja stadionu finansowana jest w całości z budżetu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Od 2017 roku przeznaczyliśmy na ostrowski Stadion 26 mln złotych! Przebudowa trybun, schodów i ścian oporowych, odwodnienie trybuny głównej, montaż windy dla osób z niepełnosprawnością, warsztat żużlowy dla młodzieżowców z modernizacją pomieszczeń i wyposażeniem – to efekt wieloletniego wsparcia i inwestowania w stadion przy ulicy Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
amigo
30 dni temu

Zawsze myślałem że stadion służy kibicom, aby w komfortowych warunkach, na żywo oglądali zmagania sportowców. W Ostrowie tych warunków nie ma. Wywalono grubą kasę na modernizacje i zamiast przenieść oświetlenie na koronę, zaserwowano kibicom grube słupy zasłaniające część toru. Tylko VIP-y z trybuny głównej nie mają słupów. Oni sobie załatwili dobrą widoczność a reszta się nie liczy.

Olek
1 miesiąc temu

A ostrow woda zalewa

chciałbym inaczej
1 miesiąc temu

Ile już lat ten stadion się modernizuje, a ile kosztował. A ile jeszcze pochłonie. Czy to skarbonka bez dna, czy puszka pandory. Wiadomo igrzyska dla ludzi władzy, których celem jest władza muszą być. Zastanówcie się Ostrowianie – co Wam z podatków jest potrzebne dla dobra waszego życia, waszych dzieci z podatków, które płacicie

Zdzichu
odpowiada  chciałbym inaczej
1 miesiąc temu

Tak, potrzebne wystarczy?

Przedstaw się
odpowiada  chciałbym inaczej
1 miesiąc temu

Bez przesady. 26 mln na modernizację to przy 70 000 mieszkańców wychodzi po 371 zł na ryj. Przez kilka lat, więc drobnica.

Alicja
1 miesiąc temu

Żeby to było z naszych podatków to ok. Kasa na to jest z kredytu na kolejne pokolenia…

Alicja
1 miesiąc temu

A rdzewiejący dach trybuny głównej od strony alei Powstańców Wielkopolskich nadal straszy?

Przedstaw się
odpowiada  Alicja
1 miesiąc temu

To w kolejnym etapie będzie. Za 5 milionów:)

Alterego
1 miesiąc temu

Ludzie, co z wami nie tak?! Przecież każdy wiedział, że ostrovia mistrzem ekstraklasy nie będzie!!! Może i spadniemy ligę niżej, ale stadion zostanie!!!,. A poza tym to kibicem jest się na dobre i na złe! Jesteście żałośni, waszym sportem to narzekanie, marudzenie i wietrznie foh!!!

Ole
1 miesiąc temu

pudrowanie trupa

staszek
1 miesiąc temu

Stadion stadionem a co wokół-wstyd i kompromitacja,

rolodex
1 miesiąc temu

jako mieszkaniec Ostrowa czuję się prawie jak mieszkaniec Dubaju , bo nie mamy już jak marnotrawić pieniędzy , a i ten świetny nowy telebin to prawdziwy majstersztyk będziemy mogli bardzo wyraźnie oglądać klęski „naszego” zespołu żużlowego.

Jarek
1 miesiąc temu

Wpuścić ludzi,to będzie Trybuna ludu?

21
0
Napisz co o tym sądziszx