Dyrektor szkoły nie żyje! Zastrzelił się?

Udostępnij
Tweet

Do niezrozumiałej i makabrycznej śmierci doszło w niedzielny wieczór. W domu znaleziono ciało dyrektora szkoły z raną postrzałową. O śmierci poinformowali rano przedstawiciele Zespołu Szkół Publicznych w Broniszewicach.

– Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że pan Dyrektor Mariusz W. nie żyje. Odszedł wczoraj wieczorem. Jednocześnie informujemy państwa, iż dołożymy wszelkich starań, aby placówka działała jak do tej pory – poinformowała szkoła w Broniszewicach.

Dyrektor Mariusz W. był absolwentem Szkoły Podstawowej nr 3 w Pleszewie oraz Technikum Rolniczego w Marszewie. Następnie ukończył Uniwersytet A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku historii. Funkcję dyrektora pełnił od 2003 roku.

Jak informuje Życie Pleszewa, Mariusz W. uczył historii. – Przekazywał nam wiedzę w zabawny sposób, u niego lekcje historii nigdy nie były nudne. Zawsze jakąś anegdotę opowiedział, żartował. Dzięki temu udawało nam się zapamiętać daty i wydarzenia. Wszyscy lubiliśmy chodzić na historię – relacjonowała jedna z cytowanych absolwentek.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadek volkswagena i seicento
Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Baltazar
1 rok temu

Nie miał czystego sumienia. Lucyfer go powita

Czesław 777
1 rok temu

No i się zaczęło. Sfrustrowane ulungi od szczepień i 8 gwiazdek klepią swoją mantrę. Już sama wzmianka o wesołym trybie nauczania wiele wskazuje. Wielu wesołych ludzi ma ciemną stronę medalu w postaci depresji. Choroba komików. Przykładem choćby Robin Williams. Ale dla ograniczonej ciemnoty to szczepionka i czip sterowany przez 5G albo rząd, który się nie podoba oszustom podatkowym.

Nick
odpowiada  Czesław 777
1 rok temu

To ten rzad jest największym oszustem podatkiwym.

Ostrowiak
1 rok temu

Miał dosyć Pisiorow!!

rezer
1 rok temu

cos sie gosciowi pod sufitem, czy rozporkiem nie po układało – skonczył jak wybrała . nie nasz interes. jak byly dizeci to tylko ich szkoda. jak zawsze

kendziak
1 rok temu

Nie chciał zachorować na małpową ospę. Lepiej zapobiegać niż leczyć

Doktor
odpowiada  kendziak
1 rok temu

Widać że dla ciebie debilizm jest groźniejszy jak koronawirus.

Rogacz
1 rok temu

Właściwy sposób? Co, kiedyś mogą napisać o Tobie. Pomyśl.

His
1 rok temu

Do sarenki

Sarenka
1 rok temu

Myśliwy zakończył swój żywot we właściwy sposób. O życiu rodzinnym nie będę się rozpisywać, bo też można by małą książkę napisać.

Halina
odpowiada  Sarenka
1 rok temu

Spójrz na siebie…taki jesteś idealny, książkę pisać trzeba jeszcze umieć.

Justyna
1 rok temu

Tajemny skład eliksiru działa…

Nick
odpowiada  Justyna
1 rok temu

Na ciebie dziala ten oglupiajacy internet. Pewnie wiedze bierzesz z bladtv.

13
0
Napisz co o tym sądziszx