Mocny wyrok za molestowanie przez księdza

Dziś w kaliskim sądzie zapadł wyrok w głośnej sprawie dotyczącej molestowania małoletnich przez ostrowskiego księdza Arkadiusza H. Pokrzywdzeni pozwali diecezję kaliską o 500 tysięcy złotych. Dziś sędzia orzekła zadośćuczynienie w wysokości 300 tysięcy złotych.

POLECANE NEWSY

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NO RESPECT
2 miesięcy temu

To teraz Diecezja powinna pozwać sprawcę – w końcu za jego działania będzie musiała bulić, o ile wyrok się uprawomocni. Czy lepiej zostawić duszka w spokoju, a za jego draństwo niech płacą wierni za pośrednictwem tacy?

Jurek
odpowiada  NO RESPECT
2 miesięcy temu

Tak zawsze wierni płacą

Przedstaw się
odpowiada  Jurek
2 miesięcy temu

Zawsze ostatecznie płacą tzw. owieczki. Czyli barany:)

Przedstaw się
2 miesięcy temu

Odciąć księży od koryta państwowego i się problem skończy. Wierni sami niech utrzymują pasibrzuszków, a nie żerują na podatniku.

Muusielok
2 miesięcy temu

wierni zapłacą w daninie diecezjalnej ha ha ha ha

Ula
odpowiada  Muusielok
2 miesięcy temu

Wierni tak ty z pewnością nie więc po h j się udzielasz

Mieszkaniec
2 miesięcy temu

Do Wronek z nim

pytek2
2 miesięcy temu

Ale jest światełko w tunelu bezkarności kieckowych, niezależnie od ich stanowiska w tej firmie zwanej KK. Rozliczyć ich z każdego sięgania do majtek młodych ludzi, a na końcu wywalić na kopach do Watykanu.

Gimbo
2 miesięcy temu

Jak za czasów Powojennych Wyrok sprefabrykowany typowa bolszewicka metoda na podstawie fałszywych zeznań starych Homosiów już czuje ile minusów dostanę za ten komentarz

Karol
2 miesięcy temu

Ale uzasadnienie słabe. Nie opiera się na faktach ani mocnych dowodach. A że są pekurosorami jest kłamstwem. Już takie procesy się odbywały i nadal odbywaja ale się skarży tego kto wyrządził krzywdę. Przykład dlaczego w procesach o odszkodowanie za śmierć człowieka w wypadku w którym wine ponosi ksiądz nie skarży się diecezji. A tu w przypadku pefofili można na jakiej podstawie.

ryba
2 miesięcy temu

nie chodzi nawet o te 300 tys. . ale o fakt ,ze wreszczie czarni fałszywi prorocy nie staja sie bezkarni i sa w równiez w RP karani . Dosyc 2022 lata czarowania i straszenia ludzi. Wreszcie mamy sedziego co staje tak jak nalezy na wysokosci prawa-sprawiedliwosci RP . Wrescie mafijni biskupi nie mieli gdzie zapukac, aby znowu ukręcic łeb bezprawiu. Wrescie tacy jak Malagowa i inni posłowie nie mają takich jak Janiak w wspolnym bezprawiu. Chwała Bogu i sprawiedliwości .
Papiez Wojtyła rozpuscił ta polska mafie do granic wytrzymałości . Holandi, USA dawno z tymi falszywymi prorokami zrobiła porzadek . Chcesz głosic wiarę – znajdz glupszych od siebie i za swoje. AMEN

Michal
odpowiada  ryba
2 miesięcy temu

Prawda

Tom
2 miesięcy temu

Zabrać się teraz za inne grupy społeczne i zawodowe. Uczciwie….

NNN
2 miesięcy temu

Jeszcze powinni księdza wsadzić za kratki a nie tylko kary finansowe

19
0
Napisz co o tym sądziszx