Utonął ich synek. Rodzice rozmyślili się

Udostępnij
Tweet

Powracamy do tematu tragicznej śmierci 2-letniego chłopca. Jego ciało znalazła w połowie lipca ubiegłego roku spacerowiczka podczas przemierzania pomostu nad zbiornikiem w Antoninie. Rodzicom z Ukrainy zarzucono, że nie dopilnowali dziecka i nieumyślnie spowodowali jego śmierć.

Przypomnijmy, że policja zbadała rodziców na zawartość alkoholu. Matka wydmuchała wówczas prawie 2 promile. Ojciec rano był trzeźwy. Wieczorem przed tragedią zorganizowano biesiadę w jednym z domków wypoczynkowym na terenie ośrodka Lido. Brali w niej udział również inne osoby. Jak zauważyli wówczas dziennikarze jednego z mediów, w środku było pełno butelek po alkoholu i nie było na wierzchu zabawek, którymi mógłby się zajmować 2-latek.

Na etapie śledztwa rodzice przyznali się do zarzutu i przyznali, że zostawili uchylone drzwi, przez które dziecko się wydostało. W sądzie rozmyślili się i zmienili stanowisko. Postanowili nie przyznawać się do winy, ponieważ gdy kładli się spać to dziecko było z nimi.

Rodzicom grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Złapali oszustów od Blika. Przechytrzył ich
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AdamTKMK
2 lat temu

Stała się tragedia ale czy gdyby to się stało w polskiej rodzinie to byłoby ok? W klasie mojego dziecka właśnie matce dzieci odebrali.Az zal było patrzeć jak do szkoły chodziły w brudnych rzeczach,no ale na gorzale nie brakowało.Ja ich nie bronie tylko bądźmy bardziej obiektywni.

Ostrowiak
2 lat temu

Wielkie gow.. o im zrobią. Ukry są pod ochroną psiorow, i Ziobry.

ASIA
2 lat temu

Kto nie wypił alkoholu ….???? mając dzieci od 0—-18 roku życia…???? tragiczny , nieszczęśliwy wypadek. Żal dziecka i całej rodziny .

Mika
odpowiada  ASIA
2 lat temu

Może dla ciebie to niezrozumiałe, ale są takie matki, które mając małe dzieci, nie uchlewają się jak świnie. Takie zachowanie to zwykła patologia. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje dziecko.

Polak
2 lat temu

To już nie jest polska! Wszędzie pełno Ukraincow. To jest ich wojna z ruskimi. Na Wenecji nowe bloki, wchodzisz to polaka ciężko spotkać. Nie dopingowali po pijaku dziecka To niech teraz odpoczną w pierdlu.

Kinga
2 lat temu

Rodzice już zostali ukarani – stracili dziecko. Wielu rodziców popełnia dużo poważniejsze błędy wychowawcze które dzięki bożej opaczności nie kończą się tragicznie. Rodzicom trzeba teraz pomóc

Bubu
odpowiada  Kinga
2 lat temu

No nie żartuj. W takim przypadku kara musi być bardzo surowa. Wiesz dlaczego. Tylko i wyłącznie żeby reszta tubylców i przybyszów wiedziała że w tym kraju życie dziecka jest święte. Kara ma spowodować to żeby oni się folgowali i pilnowali swoich dzieci. Nawiasem mówiąc każda przemoc i inne ohydztwa robione dzieciom powinny być piętnowane. Sprawcy powinni być ścigani do ostatnich dni swojego żywota.

Heniu
odpowiada  Kinga
2 lat temu

Co ty pie***lisz ładnie cie pop***doliło rodzica 10 lat za nie dopilnowanie dziecka a dla twojej wiadomości nie ma czegoś takiego jak Bóg jak już to jest rzeka Bug

AK
odpowiada  Heniu
2 lat temu

BÓG JEST!

ryb
odpowiada  Kinga
2 lat temu

Masz racje rodzice zostali ukarani . A totalny brak ze strony wlasciciela, użytkownika, czy samorządu kąpieliska to druga strona. Gdzie ochrona,ratownik, zabezpieczen technicznych samego kapieliska, pomostów ? . Tam był i jest zawsze jeden problem – prowizorka, potwierdza prowizorke.
Praktycznie czy kąpielisko posiada jakies certyfikaty bezpieczenstwa?

Bubu
odpowiada  ryb
2 lat temu

No tak. Tego was uczą. Wszyscy są winni tylko nie winowajcy. Wbijcie sobie do głowy. Jesli chcesz na kogoś liczyć licz na siebie.
Dam prosty przykład jak was rozpuszczono. Jeśli stoisz na pasach prawo mówi że masz pierwszeństwo, zbliżasz się do pasów masz pierwszeństwo. Pieszy się ładuje bez opamiętania bo jakiś zapis mówi że może. Później wypadki. Nauczcie się że za swoje życie odpowiadacie wy nikt inny. Za wasze decyzje i ich konsekwencje odpowiadacie wy. Jeśli rodzice się nawalili i zostawili drzwi otwarte to za to ma odpowiadać zarządca i ratownik?. Za to odpowiada rodzic.

Mika
odpowiada  Kinga
2 lat temu

Co ty kobieto bredzisz? Nachlali się i nie dopilnowali malutkiego dziecka, przez to stała się tragedia. Można popełnić większy błąd? Ale najgorszym skur*ysyństwem jest fakt, że nie przyznają się do winy. Jaką trzeba być szumowiną, żeby tak postąpić?

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Mika
Zimowy Kulturalny Podryw
2 lat temu

Mieli tyle czasu na wymyślenie bajeczki że byłoby dziwne gdyby w sądzie się przyznali

Jan Kowalski
2 lat temu

Na zdjęciu jest biały Hyundai Tucson na ukraińskich numerach pewno to ich

Do Maniac
odpowiada  Jan Kowalski
2 lat temu

A co ma auto wspólnego z tym wszystkim?

Ewa
2 lat temu

Uwaga! W **** w Antoninie pracuje były rosyjski policjant jako kucharz i zapewne jest nasłany przez służby specjalne rosji bo to u nich standard!!Nie kupuj nic w ****!!!

Pener z Nowotki
odpowiada  Ewa
2 lat temu

Won nazistko!

Tytan
odpowiada  Pener z Nowotki
2 lat temu

Do szkoły i zobacz co to jest nazizm. Nazim opiera się na czystości rasowej i jest to produkt niemiecki. Nienawiść do innego narodu to jest ksenofobia. Ręce opadają co masz w głowie.

Dyzma
2 lat temu

Mecenas im wytłumaczył o co chodzi ( jak cię zlapią za rękę powiedz że to nie twoja) . Nawiasem mówiąc współczuję rodzicom utrata dziecka to najgorszy koszmar jaki może być.

19
0
Napisz co o tym sądziszx