Wikary ostro dał w palnik. Skandal na pogrzebie

Udostępnij
Tweet

Do prawdziwego skandalu doszło podczas uroczystości pogrzebowej, która odbywała się dziś na terenie południowej Wielkopolski. Zaniepokojeni żałobnicy poinformowali policję, że prowadzący ostatnie pożegnanie wikariusz może być pod wpływem alkoholu. Kiedy przyjechali funkcjonariusze policji nie mogli uwierzyć w wynik na alkomacie. Ksiądz wydmuchał 2.7 promila!

Sytuacja miała miejsce w parafii św. Kazimierza w Kotlinie. Kiedy przyjechali policjanci, pogrzeb miał się ku końcowi i odbywało się ostatnie pożegnanie na cmentarzu. 46-latek zdołał nadmuchać w alkomat. To co jest smaczkiem w historii, to fakt, że proboszczem owej parafii jest ks. kanonik Alojzy Mendlikowski, dekanalny referent ds. trzeźwości. Nie chciał komentować sprawy swojego podopiecznego.

Kuria nabrała wody w usta.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  20 lat temu zlikwidowano jednostkę wojskową w Ostrowie Wlkp.
Subskrybuj
Powiadom o

47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwan 555
2 lat temu

Kuria nabrała wódy w usta …😁😁😁

Uuu
2 lat temu

Jeśli to jest ten ksiądz o którym myślę,to ma problem od dawna,i jest przenoszony z miejsca na miejsce.
Kiedy był w mojej parafii,na jego mszę dla dzieci przychodziły tłumy, pięknie śpiewał, świetne wygłaszał kazania…
Szkoda,że tak sobie szkodzi…
Przykre,że pewnie nie da sobie pomóc w walce z nałogiem.

Tolerancyjna
2 lat temu

Biedak myślał ,że tam będzie miał klawe życie, ale okazało się ,że jest inaczej, no to sobie ksieżulo pofolgował. Dobrze ,że za kółko nie usiadł jak Kozidrak. Jutro będzie miał kaca ot i wszystko. Niech.mu na zdrowie wyjdzie .

Jedno życie mamy
2 lat temu

No i dobrze. Tylko mógł po pogrzebie. Jest gdzieś prawo, że mu nie wolno? Będąc księdzem, można z samotności pić.

Z dziś
2 lat temu

Nie pisz : ” kuria nabrała wody w usta” tylko napisz : „wódy w usta”

Obiektywny
2 lat temu

Nie chcę bronić księży bo sam nie chodzę do kościoła ale mówiąc obiektywnie rzecz ujmując ksiądz to też jest człowiek który może zbłądzić, stąd przecież istnieje od lat w Kowalewie ośrodek dla uzależnionych kapłanów. I w pewnym sensie wcale się im nie dziwię, to wszystko dzieje się z powodu nudy i dobrobytu. Powiedzcie sami, ile czasu ksiądz pracuje? A zwłaszcza w małych miejscowościach gdzie jest nietykalny. Teraz są komunie, ludzie sami im robią prezenty. A śluby, chrzciny czy wspomniane pogrzeby? Dlatego jestem w 100 % za zniesieniem celibatu, ksiądz powinien być nie tylko pasterzem, ale również mężem i ojcem. Wtedy będzie normalnie jak u ewangelików. Niestety ale kuriom to jest nie na rękę i nie wiemy kiedy to nastąpi.

mama
odpowiada  Obiektywny
2 lat temu

widzisz młody kolego bo księży związek z kobietą nie interesuje reszty domyśl się sam lub spójrz na kościelną mapę pedofili .

Do mama
odpowiada  mama
2 lat temu

Po pierwsze, nie młody człowieku bo swoje lata mam. A mapa pedofilii mnie nie interesuje bo znam realia – w Polsce dzieci księży nie brakuje.

Obywatel X
2 lat temu

Klecha to nie wielbłąd 🐫, pić musi.

igła
2 lat temu

to już drineczka za zdrowie Jezusiczka nie wolo walnąć??? A może ktoś temu gościu w czerni pod drzwiami szczekał…

Ostrowianin
odpowiada  igła
2 lat temu

Tylko ze to nie był kieliszeczek

łostrów
2 lat temu

księża piją policjanci ćpają tak to juz jest

BMMK
2 lat temu

kler to nie bóg . klecha to człowiek a tylko we własnyej polityce kreuje sie na sługe Boga- i motłoch tak to chce widzeć. Dał ognia jak inni . tez człowiek

47
0
Napisz co o tym sądziszx