20-latka nie miała szans w starciu z 19-latkiem w BMW (ZDJĘCIA)

Do tragicznego wypadku doszło wczesnym popołudniem na dawnej drodze krajowej nr 11 pomiędzy Jarocinem, a Cielczą. Śmierć poniosła młoda kobieta.

Od strony Poznania jechał 19-latek w BMW wraz z 18-letnim pasażerem. W tym samym kierunku, ale wydzieloną ścieżką rowerową jechała 20-letnia rowerzystka. W tym miejscu ścieżka rowerowa kończy się. Trzeba zejść z roweru i przejść na drugą stronę jezdni. Zdaniem świadków rowerzystka zdążyła zeskoczyć z roweru, po czym dostała się na przejście dla pieszych.

Tu została potrącona przez BMW. Koło od roweru i fragment ramy zostały odrzucone na około 50 metrów.

Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący BMW był trzeźwy.

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

89 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Audi
9 miesięcy temu

Bmw…… to można się po kierowcy spodziewać dziwnych zachowań na drodze. Marka zobowiązuje.

jbc audi
odpowiada  Audi
9 miesięcy temu

bo marka ma tu największe znaczenie rownie dobrze mogła by to być stara b5

syn gromu
9 miesięcy temu

Jest aktualizacja, winę ponosi kierowca i co samochodziarze łyso wam? Ja bym jeszcze większe mandaty dowalił bo wiecznie się śpieszycie w tych swoich gruzach. Szkoda że tacy cwaniacy do swojego szefa nie jesteście, tylko z nogą na gazie lecicie do kołchozu płaku płaku.

Ktośka
9 miesięcy temu

Nie wiem jak było i nie mnie to oceniać. Prawda jest jednak taka, że po nowelizacji przepisów wielu pieszych, którzy usłyszeli, że mają pierwszeństwo bezmyślnie uznają to za fakt i nawet nie spojrzą tylko idą jak święte krowy. Niestety taka jest prawda. Tu może było inaczej, ale to już niczego nie zmieni. Jak gówniarza aresztowano to chyba na podstawie czegoś, co? Uwagi typu” jak mógł jej nie zauważyć” są z d…, bo przecież wcześniej nie zauważył znaków drogowych !!!!

Smutna
9 miesięcy temu

Wiecie ile jest takich kierowców gdzie jeden się zatrzyma a drugi nie…szkoda się wypowiadać doświadczam tego bardzo często niestety nasza kultura na drodze jest bardzo bardzo słaba 😔 niestety są tacy ludzie którzy chcą pokazać że są ponad wszystko Przez co giną niewinni ludzie

Ostatnio edytowany 9 miesięcy temu by Smutna
anty bmw
9 miesięcy temu

100 lat ciężkich prac w kamieniołomie dla d…la z bmw

Sami sobie
9 miesięcy temu

Do 25 roku życia brak możliwości jeżdżenia samochodami powyżej 1.1 pojemności dużo by dał szkoda dziewczyny

Ostrowianin
9 miesięcy temu

Biedna młoda dziewczyna, całe życie było przed nią. Kondolencje dla rodziny

lizmen
9 miesięcy temu

Na takim przejściu takie zdarzenie, to raczej ewenement. Sądząc uszkodzeniu auta, to dziewczyna była już po drugiej stronie ulicy, więc kierowca miał dużo czasu na reakcję hamowania – chyba, że jechał z nadmierna prędkością w tym miejscu…. Takie przejście dla pieszych jest wcześniej oznakowane. Przychylam się bardziej do winy kierowcy, który prawdopodobnie nie dostosował prędkości do obszaru w który wjechał.

Przedstaw się
odpowiada  lizmen
9 miesięcy temu

Musiało tak być, lewym reflektorem ją uderzył. Bardzo żal dziewczyny! RiP. Ale i chłopaka trochę szkoda. Niemniej jednak powinien trafić do paki. Na długo.

Ugo
9 miesięcy temu

Weszla na pasy bez zachowania ostroznosci, sprawdzenia czy nic nie nadjezdza? Bo pieszemu wolno?

Karo
odpowiada  Ugo
9 miesięcy temu

Drugi kierowca potrafił się zatrzymać. Można? Można. Wystarczy skupić się na tym co się dzieje na drodze a nie rozglądać na boki w poszukiwaniu atencji „bo jadę bmw to muszą podziwiać tą super furę”. Żal. Dożywocie to i tak za mało.

M43
9 miesięcy temu

Sądząc chociażby po rozerwanym i rozrzuconym rowerze to siła uderzenia a co się z tym bezpośrednio wiąże – szybkość w chwili uderzenia w rower samochodu musiały by b. duże. 🙁

89
0
Napisz co o tym sądziszx