Dwie osoby wymagały pomocy po pożarze domu

Przed godziną 5 rano służby zostały zaalarmowane o pożarze domu jednorodzinnego. Ze zgłoszenia wynikało, że 3 osoby są w środku. Ostatecznie dwóm osobom udzielono pomocy medycznej.

Do Kaliszkowic Ołobockich wysłano 7 zastępów straży pożarnej. 35 strażaków ujrzało dom objęty płomieniami. Na szczęście w chwili dojazdu nikogo nie było w środku.

Ogniem objęte były dwa pomieszczenia. Do strażaków po pomoc zwrócił się jeden z mieszkańców, który miał przypalone włosy na głowie. Tego uszczerbku doznał podczas wynoszenia z domu ważnych przedmiotów.

Po chwili pomocy potrzebowała kobieta, która zasłabła. Do szpitala to właśnie kobieta została przewieziona, a mężczyzna został na miejscu.

Strażacy wynieśli na zewnątrz dwie butle z gazem, które stwarzały zagrożenie wybuchem. Straty oszacowano na 100 tysięcy złotych.

Zdjęcie na górze jest ilustracyjne

POLECANE NEWSY
6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxx
11 dni temu

Ogromna tragedia!!!

Emilia
11 dni temu

Proszę o udostępnienie

https://szczytny-cel.pl/z/kaliszkowice-olobockie

Zwracamy się do Ciebie z ogromna prośbą. W domu moich najbliższych wybuch pożar. Czy możemy liczyć na Twoją pomoc poprzez udostępnienie zbiórki? Będziemy też bardzo wdzięczni, jeśli przekażesz tą wiadomość kolejnym znajomym w Messenger i przez SMS. Prosimy jedynie o masowe udostępnianie.

:(
12 dni temu

Wyrazy współczucia dla tej rodziny, STRACILI WSZYSTKO W JEDNEJ CHWILI!

:(
12 dni temu

Wyrazy współczucia dla tej rodziny!

Ja
12 dni temu

Jest zbiorka na szczyty cel
Pożar domu w Kaliszkowicach Ołobockich

Mikstat
13 dni temu

Straszna tragedia! Jak teraz można pomóc tej rodzinie?

6
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x