Przepiękna parada motocyklistów. Rozpoczęli sezon 2022 (ZDJĘCIA +WIDEO)

Bardzo wielu motocyklistów przyjechało do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie oficjalnie rozpoczęli sezon. Najpierw była msza święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, a następnie kawalkada przejechała ulicami Reymonta, Konopnickiej aż do Rynku. Tam była prawie godzinna przerwa. Po godzinie 15 ruszyli w stronę Górecznika, gdzie odbędą się kolejne atrakcje.

Po tablicach rejestracyjnych było widać, że uczestnicy przybyli nie tylko z powiatu ostrowskiego, ale również pleszewskiego, krotoszyńskiego, ostrzeszowskiego, kaliskiego, rawickiego, a nawet gnieźnieńskiego.

Wszystkim motocyklistom życzymy bezpiecznych podróży. Wkrótce nagranie wideo.

POLECANE NEWSY
18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
,,
13 dni temu

Brym Brym pyr pyr dawcy nerek

Inspektor do bezpieczeństwa
14 dni temu

Ok. Sezon otwarty. Teraz tylko czekać na ofiary dzwonów kierowców w kaskach. I nie mam na myśli tylko winę motocylkistów, bo samochodziarze nie szanują moto…Ludzie zwolnijcie i patrzcie w lusterka…

Ghostrider
14 dni temu

Powinien być wyświetlony film z udziałem ofiar wypadków motocyklowych na kursie prawa jazdy dla kierowców aut i motocykli, inaczej będzie bez zmian na drogach.

smrodziarze i hałaśliwe Don Kichoty
14 dni temu

…podziwiam i zarazem szokują mnie te typy na swoich pięknych rumakach, którzy hałasują i smrodzą swoimi motocyklami. Siedzą na nich tak dumnie jak to czynił Don Kichot na swoim Rozynancie, kierownica wyżej niż przyłbica, mina pokerowca, obleśne nie ogolone gęby, w śmierdzących kaskach, skórach przepoconych i nie mówiąc o bieliźnie skarpetkach i butach w 30 stopniowych upale, podniecając się widokiem patrzących na nich ukradkiem przechodniów, myśląc, że są bosami dróg okolicznych wsi…do tego flaga Polski, jakieś frędzelki, cićki i inne puszyste kocie ogony, jadą i poza dodaniem gazu i zmianą biegów nie potrafią nic wiele więcej…Ich kobitki na tylnych siedzeniach, o urodzie Dulcynei z Toboso i pewnie inteligencji również, które są natomiast dumne ze swoich kierowców, kwiczą, gdy przekroczą 60 km/h, robią zdjęcia komórką na pamiątkę, by mogły sobie potem wzdychać i podziwiać resztki swojej dawnej urody. A najlepsi są Ci, którzy manifestując swoją przynależność do tej dziwnej grupy cyklistów, Harley-Davidson, Kawasaki albo jakaś Honda czy BMW, ale flaga Polski – co za kontrast ! jadą na łono natury, by mieć spokój, ciszę i Lebensraum jak Hiltler, nie zauważając, że zwierzyna, ptaszki i nawet drzewa się modlą by jak najszybciej opuściły ich teren…A oni dumnie nie słysząc nic poza warkotem motorów, delektują się urokami natury, zatruwając w koło wszystko smrodem spalin z wydechu i hałasem. Rozumiem , że każdy ma swoje hobby, gra na skrzypcach, czytanie książek, majsterkowanie, sport, ale co w tym jest takiego podniecającego…!? Nie wspominając o niebezpiecznej jeździe. Nawet ich polubiłem, to tak jak z Rosją, kocham ją tym mocniej, im dalej ode mnie jest !!!

Capella

Kolaże z ogolonymi nóżkami i w obcisłych getrach Ci nie przeszkadzają? Hałasu oczywiście nie robią, ale też jest się do czego przypierpolić.

smrodziarze i hałaśliwe Don Kichoty
odpowiada  Capella
14 dni temu

nie, kolarze z ogolonymi nóżkami chyba nikomu nie przeszkadzają…! tak mnie się wydaje…

smrodziarze i hałaśliwe Don Kichoty
odpowiada  Capella
14 dni temu

a Tobie życzę ten hałas i smród na co dzień wdychać uszami i nosem !

hahahaha

i tak sobie siedzisz sam w domku przy kompie , mama robi obiad, wcinasz chipsy i wylewasz żale na forum

Juliusz
14 dni temu

Tia, i połowa miasta czeka aż ta „piękna” kawalkada przejedzie. Nie wiem z czego się tu cieszyć i czym podniecać.

julian
odpowiada  Juliusz
10 dni temu

raz w roku , jak 5 min poczekasz , to dupy ci nie urwie

Osw
14 dni temu

Już jeden na Limanowskiego jechał chodnikiem przy ludziach bo po co czekać za autami dwie minuty. A drugi z wygięta tablica do góry na jednym kole. Również Limanowskiego. Kretynów nie brakuje.

Mieszczuch
14 dni temu

Ciekawe ilu z nich dojedzie do jesieni ?

Okropny
15 dni temu

Taa… Mijałem dziś tych pasjonatów na trasie Ostrów Wrocław… Część jeździ normalnie ale większość jak ostatni krwtyni byle szybciej byle do przodu… A później tragedia bo zginął motodebil… A wina kierowcy auta…

Aleks
15 dni temu

Było naprawdę fajnie i pozdrawiam każdego kto tak był.

Ghostrider
15 dni temu

Ciekawe ile dusz pójdzie do nieba po świeceniu

Nieszczepiony ateista
odpowiada  Ghostrider
15 dni temu

To zależy od ilości przepalonych żarówek.

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x