Przepiękna parada motocyklistów. Rozpoczęli sezon 2022 (ZDJĘCIA +WIDEO)

Bardzo wielu motocyklistów przyjechało do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie oficjalnie rozpoczęli sezon. Najpierw była msza święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, a następnie kawalkada przejechała ulicami Reymonta, Konopnickiej aż do Rynku. Tam była prawie godzinna przerwa. Po godzinie 15 ruszyli w stronę Górecznika, gdzie odbędą się kolejne atrakcje.

Po tablicach rejestracyjnych było widać, że uczestnicy przybyli nie tylko z powiatu ostrowskiego, ale również pleszewskiego, krotoszyńskiego, ostrzeszowskiego, kaliskiego, rawickiego, a nawet gnieźnieńskiego.

Wszystkim motocyklistom życzymy bezpiecznych podróży. Wkrótce nagranie wideo.

CZYTAJ  Najmłodsza morsująca ma 6 lat

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
,,
6 miesięcy temu

Brym Brym pyr pyr dawcy nerek

Inspektor do bezpieczeństwa
6 miesięcy temu

Ok. Sezon otwarty. Teraz tylko czekać na ofiary dzwonów kierowców w kaskach. I nie mam na myśli tylko winę motocylkistów, bo samochodziarze nie szanują moto…Ludzie zwolnijcie i patrzcie w lusterka…

Ghostrider
6 miesięcy temu

Powinien być wyświetlony film z udziałem ofiar wypadków motocyklowych na kursie prawa jazdy dla kierowców aut i motocykli, inaczej będzie bez zmian na drogach.

smrodziarze i hałaśliwe Don Kichoty
6 miesięcy temu

…podziwiam i zarazem szokują mnie te typy na swoich pięknych rumakach, którzy hałasują i smrodzą swoimi motocyklami. Siedzą na nich tak dumnie jak to czynił Don Kichot na swoim Rozynancie, kierownica wyżej niż przyłbica, mina pokerowca, obleśne nie ogolone gęby, w śmierdzących kaskach, skórach przepoconych i nie mówiąc o bieliźnie skarpetkach i butach w 30 stopniowych upale, podniecając się widokiem patrzących na nich ukradkiem przechodniów, myśląc, że są bosami dróg okolicznych wsi…do tego flaga Polski, jakieś frędzelki, cićki i inne puszyste kocie ogony, jadą i poza dodaniem gazu i zmianą biegów nie potrafią nic wiele więcej…Ich kobitki na tylnych siedzeniach, o urodzie Dulcynei z Toboso i pewnie inteligencji również, które są natomiast dumne ze swoich kierowców, kwiczą, gdy przekroczą 60 km/h, robią zdjęcia komórką na pamiątkę, by mogły sobie potem wzdychać i podziwiać resztki swojej dawnej urody. A najlepsi są Ci, którzy manifestując swoją przynależność do tej dziwnej grupy cyklistów, Harley-Davidson, Kawasaki albo jakaś Honda czy BMW, ale flaga Polski – co za kontrast ! jadą na łono natury, by mieć spokój, ciszę i Lebensraum jak Hiltler, nie zauważając, że zwierzyna, ptaszki i nawet drzewa się modlą by jak najszybciej opuściły ich teren…A oni dumnie nie słysząc nic poza warkotem motorów, delektują się urokami natury, zatruwając w koło wszystko smrodem spalin z wydechu i hałasem. Rozumiem , że każdy ma swoje hobby, gra na skrzypcach, czytanie książek, majsterkowanie, sport, ale co w tym jest takiego podniecającego…!? Nie wspominając o niebezpiecznej jeździe. Nawet ich polubiłem, to tak jak z Rosją, kocham ją tym mocniej, im dalej ode mnie jest !!!

Capella
odpowiada  smrodziarze i hałaśliwe Don Kichoty
6 miesięcy temu

Kolaże z ogolonymi nóżkami i w obcisłych getrach Ci nie przeszkadzają? Hałasu oczywiście nie robią, ale też jest się do czego przypierpolić.

smrodziarze i hałaśliwe Don Kichoty
odpowiada  Capella
6 miesięcy temu

nie, kolarze z ogolonymi nóżkami chyba nikomu nie przeszkadzają…! tak mnie się wydaje…

smrodziarze i hałaśliwe Don Kichoty
odpowiada  Capella
6 miesięcy temu

a Tobie życzę ten hałas i smród na co dzień wdychać uszami i nosem !

hahahaha
odpowiada  smrodziarze i hałaśliwe Don Kichoty
6 miesięcy temu

i tak sobie siedzisz sam w domku przy kompie , mama robi obiad, wcinasz chipsy i wylewasz żale na forum

Juliusz
6 miesięcy temu

Tia, i połowa miasta czeka aż ta „piękna” kawalkada przejedzie. Nie wiem z czego się tu cieszyć i czym podniecać.

julian
odpowiada  Juliusz
6 miesięcy temu

raz w roku , jak 5 min poczekasz , to dupy ci nie urwie

Osw
6 miesięcy temu

Już jeden na Limanowskiego jechał chodnikiem przy ludziach bo po co czekać za autami dwie minuty. A drugi z wygięta tablica do góry na jednym kole. Również Limanowskiego. Kretynów nie brakuje.

Mieszczuch
6 miesięcy temu

Ciekawe ilu z nich dojedzie do jesieni ?

Okropny
6 miesięcy temu

Taa… Mijałem dziś tych pasjonatów na trasie Ostrów Wrocław… Część jeździ normalnie ale większość jak ostatni krwtyni byle szybciej byle do przodu… A później tragedia bo zginął motodebil… A wina kierowcy auta…

Aleks
6 miesięcy temu

Było naprawdę fajnie i pozdrawiam każdego kto tak był.

Ghostrider
6 miesięcy temu

Ciekawe ile dusz pójdzie do nieba po świeceniu

Nieszczepiony ateista
odpowiada  Ghostrider
6 miesięcy temu

To zależy od ilości przepalonych żarówek.

18
0
Napisz co o tym sądziszx