Nagle zjechał i walnął w audi

Udostępnij
Tweet

Kierowca w wieku 63 lat kierując samochodem marki chevrolet z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z audi prowadzonym przez młodego kierowcę. Strażacy musieli za pomocą sprzętu hydraulicznego wydobyć z wraku auta.

Do wypadku doszło o godzinie 7 przy firmie z akcesoriami meblowymi w Zacharzewie. Najprawdopodobniej w skutek zasłabnięcia kierowca chevroleta zjechał na przeciwny pas ruchu. Po wypadku był przytomny i został zabrany za pomocą noszy do karetki, a następnie do szpitala gdzie zostanie wykonana dokładna diagnostyka.

21-letniemu kierowcy absolutnie nic się nie stało. Droga krajowe Ostrów Wielkopolski – Krotoszyn została zablokowana. Około godziny 8 ma być wdrożony ruch wahadłowy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rywalizacja na Hobby Horse (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Audik
1 rok temu

Audi mocne ale poszło na przetop przez dziadka

Prawda
2 lat temu

Nieznane przyczyny? Jak czujesz się nie na siłach to nie właź do auta albo zjeżdżaj na pobocze i tyle w temacie, a nie narażanie życia innego człowieka, bo przecież dam radę

Żabka
odpowiada  Prawda
2 lat temu

Pustakom i tak nie przegadasz.

Tx
odpowiada  Prawda
2 lat temu

Masz rację

Vvv
2 lat temu

Starzy ludzie powinni przechodzić często badania na zdolność prowadzenia pojazdów, pewnie większość z nich nie posiadała by już takich uprawnień ;-;

Mnmn
2 lat temu

Człowiek nie zna dnia ani godziny. Wyjechał sobie spokojnie być może do pracy i mógł nie dojechać…..

NWO,ONZ,WHO
odpowiada  Mnmn
2 lat temu

Właśnie…Podobnie nie znamy dnia ani godziny ataku następnej fali kowida,A szczepionki tylko czekają na sygnał „START” ,który w tym roku po raz pierwszy wedłu nowej zasady przeciwdziałania epidemiom wypowie globalnie tylko jedna osoba z elity WHO,ONZ oraz globalistow NWO.Dwa tygodnie po wybuchu wojny na Ukrainie,ONZ oraz WHO na tajnym posiedzeniu ustalili nowy (przymusowy) porządek zapobiegania przyszlym pandemiom.

Szybki bil
odpowiada  NWO,ONZ,WHO
2 lat temu

Co ty będziesz facet?

8
0
Napisz co o tym sądziszx