Nagle zjechał i walnął w audi

Kierowca w wieku 63 lat kierując samochodem marki chevrolet z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z audi prowadzonym przez młodego kierowcę. Strażacy musieli za pomocą sprzętu hydraulicznego wydobyć z wraku auta.

Do wypadku doszło o godzinie 7 przy firmie z akcesoriami meblowymi w Zacharzewie. Najprawdopodobniej w skutek zasłabnięcia kierowca chevroleta zjechał na przeciwny pas ruchu. Po wypadku był przytomny i został zabrany za pomocą noszy do karetki, a następnie do szpitala gdzie zostanie wykonana dokładna diagnostyka.

21-letniemu kierowcy absolutnie nic się nie stało. Droga krajowe Ostrów Wielkopolski – Krotoszyn została zablokowana. Około godziny 8 ma być wdrożony ruch wahadłowy.

POLECANE NEWSY
7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawda
16 dni temu

Nieznane przyczyny? Jak czujesz się nie na siłach to nie właź do auta albo zjeżdżaj na pobocze i tyle w temacie, a nie narażanie życia innego człowieka, bo przecież dam radę

Żabka
odpowiada  Prawda
16 dni temu

Pustakom i tak nie przegadasz.

Tx
odpowiada  Prawda
16 dni temu

Masz rację

Vvv
17 dni temu

Starzy ludzie powinni przechodzić często badania na zdolność prowadzenia pojazdów, pewnie większość z nich nie posiadała by już takich uprawnień ;-;

Mnmn
17 dni temu

Człowiek nie zna dnia ani godziny. Wyjechał sobie spokojnie być może do pracy i mógł nie dojechać…..

NWO,ONZ,WHO
odpowiada  Mnmn
17 dni temu

Właśnie…Podobnie nie znamy dnia ani godziny ataku następnej fali kowida,A szczepionki tylko czekają na sygnał „START” ,który w tym roku po raz pierwszy wedłu nowej zasady przeciwdziałania epidemiom wypowie globalnie tylko jedna osoba z elity WHO,ONZ oraz globalistow NWO.Dwa tygodnie po wybuchu wojny na Ukrainie,ONZ oraz WHO na tajnym posiedzeniu ustalili nowy (przymusowy) porządek zapobiegania przyszlym pandemiom.

Szybki bil
odpowiada  NWO,ONZ,WHO
17 dni temu

Co ty będziesz facet?

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x